4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (113)
  • oylar ()
  • medya (7)
5

113. An itibarı ile 185 evet yüzseksenbeş lira olmuş. Çok sevdiğim doğal duran bir ruj yapısı mat görünümlü bi kadifemsi his bırakıyor dudakta. Her makyaja gidebilecek,her gün kullanılabilecek bir renk ancak kalem formunda olduğu için kalemtraşla açarken çok fazla rujdan da gidiyor. Güncel fiyatı göz önünde bulundurulduğunda bir daha alamayacağımı düşünüyorum. Kimi sevsek gitti... 

14 eylül 13:19

112. O kadar övüldüğünü duyunca Nars mağazasına girip denediğim ve rengine aşık olduğum bir rujdu kendisi. İçinde kırmızılık bulunan bir pembe. Tam bir doğal ve sağlıklı dudak rengi. Kadife gibi pürüzsüz görünümüyle de beni benden almıştı. Fiyatının aşırılığına rağmen değeceğini düşünüp aldım fakat çoğu süslünün de söylediği gibi kalıcılık konusunda oldukça başarısız bir ürün olduğunu düşünüyorum. Kalem şeklinde olduğu için açıldıkça ürün kaybı yaşamak da biraz canımı sıkıyor açıkçası. Üstelik aynı rengi Mac Mehr ruj ve kırmızı bir dudak kalemini karıştırarak elde edebildiğimi ve daha çok kalıcılık sağladığımı gördükten sonra asla fiyatını hakettiğini düşünmüyorum. 

26 ağustos 17:28

4

111. 145 tl olmuştur.

renginden ziyade yapısına aşığım ben bu rujun. alsam alırım ama değer mi bilmiyorum. nasıl yapsam bilemedim, üzdü biraz.

22 ağustos 21:51


110. Şuana kadar en sevdiğim dudak ürünü desem yeridir. Yapısı ve yumuşak sürümü çok güzel. Rengine zaten diyecek yok. Ancak diğer süslülerin de dediği gibi çok çabuk bitiyor ve benim dudaklarımda hiç kalıcı olmadı. Hal böyle olunca, uygun fiyatlı muadil arayışlarına girdim. Erotique almıştım ama alakası yoktu. En son geçenlerde kikonun mat serisindeki 316 numaralı rujunu aldım. Şu ana kadar denediklerim içinde en yakını buydu. Görsellere eklerim. Kikoyu pıt pıt sürüp dağıtınca baya benziyorlar dudağımda.

ilgili medya:
1
27 temmuz 23:31

109. Dudak kalemi şeklinde olana ba yı lı yor um. Her ne kadar ucunu açarak kullanmak zorunda olmak bir dezavantaj olsa da o renge değer! Diğer süslülerimiz gibi ruj şeklinde olanının malesef aynı rengi verdiğini düşünmüyorum.

15 temmuz 01:48

108. Bana kalırsa overrated bir ürün

9 temmuz 17:06

107. Dudak rengini en doğal sağlayan ancak parasını hak etmediğini düşündüğüm dudak kalemi.

İlk aldığımda mucize gibi gelmişti sonrasında kalemi açtıkça ürün boşa gitmeye başladı. Kalemtraştaki ürünü gördükçe acıdım ve çok çabuk bitti zaten kalem. 

Bu fiyatıyla bir daha almayı düşünmüyorum.

28 haziran 16:47


106. avuç dolusu para verip aldığım ve bir simit yememle tamamen çıktığını görünce dağlara taşlara haykırmak istediğim kalem ruj. 

Tanım: rengi güzel olup asla dudakta kalmayan nars’ın sırf ‘narsistim ben’ demek için alınan ruju. 

28 haziran 11:54

5

105. My lips but better, dudakta hem renk hem yapı olarak bu kadar doğal duran bir ruj hiç kullanmamıştım. çoğu süslünün yazdığı kalemin yarısının açılırken gitmesi, ürünün fiyatı gibi konularda benim de şikayetlerim var ama bütçe ayırıp yeniden alırım diye düşünüyorum. 

27 haziran 21:46

104. Dudağıma sürdüğümde; "Aranan kan bulundu!" dediğim kalem ruj. Alırken fiyatı nedeniyle "Acaba mı?" dedirttiyse de kendisiyle çok iyi anlaştık. Çünkü birçok kalem rujun aksine dudağı kurutmuyor. Hafifçe dudağınızın kenarlarına sürüp iç kısımlara doğru yaydığınızda, çok doğal bir dudak efekti veriyor. Henüz kalemtraşla bir münasebeti olmadı ama o gün de gelecek maalesef :(

5 haziran 13:43