nars

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (162)
  • medya (1)

162. Son çin açılımlarından beri hala kullanan var mıydı mi ki? Hani sırf daha fazla para kazanabilmek için yaptıkları o amiyane tabirle ucuz hareketleri. Hani daha fazla para için avrupada hayvanlar üzerinde deney yapmayıp, çinde yaptıkları. (gizlinot: Para için her şeyi yapabilecek. Hiç bir vizyonları ve kuralları olmayan saygı duymadığım adamlar. Fkfkfkkfkf gene tutamadı kendini. ) Hala bu markayı kullanan var mıydı ki zamlardan haberleri var. Kullanınca yeni bir yüz vermedikçe ki vermiyor, mucize yaratmıyor . Bir daha kullanacağım marka değil.

9 aralık 15:34

161. En ama en sevdiğim markaydı. Allıkları, lagunası, dolce Vita kalem ruju. Olmadı bu zamlanma sana yakışmadı nars. Seninle ilişkimiz buraya kadarmış. Sorun bende değil sen de!

9 aralık 13:19

160. bendeki tüm ürünlerini de çok seviyorum enteresan bir şekilde hem de. zira toz ürünleri zamanla taşlaşıyor ancak verdiği etki hep çok güzel olduğu için bir şekilde vazgeçilmezim olmuşlar. özellikle birini seçmem gerekirse bu kesinlikle light reflecting pudrası olur, ancak dediğim gibi lagunası olsun, orgasmı olsun, audacious ruj serisi olsun bir şekilde gönlümde yer etmiş ürünleridir. onun için ne kadar sevmek için özel bir çaba sarfetmesem de kendisini sevdirmeyi başarmış bir marka benim için.

fiyatlarına gelecek olursak; öyle bir devirdeyiz ki her şeyin fiyatı patır patır artıyorken bu mu geri kalacaktı? özellikle gıda, içecek zammı bile tavan yapmışken bence bu çok da kafaya takılınacak bir zam değil. zira yukarıda da belirttiğim gibi kozmetiğe gelene kadar temel ihrtiyaç giderlerindeki artışlar daha vahim bence.

9 aralık 00:28

159. Radiant creamy concealer ını kullandığım marka. Evet çok güzel koyu gözaltlarımı çok güzel kapatıyo ama eve geldiğimde aynaya bi bakıyorum yorgun gözaltları. Böyle kuru kuru ne biliyim buruşuk gibi. Nyx in hd kapatıcını bi de maybelline master conceal ı daha ayıla bayıla kullanıyorum.

8 aralık 23:26


158. pudra ürünleri taşlaşıyor. gözümde nyc kadar değeri olmayan marka.

8 aralık 15:32

157. man ray koleksiyonundaki aydinlatici adeta bir İ PEK.  boyle bir yapi, boyle bir doku ben omru hayatimda gormedim. haylaytirdan kalite akiyor resmen.  yagli cildim bos cuzdanimla birlesince almadan ciktim ama kredi kartimin limitini zorlamamak icin epey direndim. cok guzelsin kitapsizzz

8 aralık 03:01

156. Genellikle çok memnun kalmadıysam tüketimi körüklememek adına alısverişlerimden bahsetmiyorum ama cidden ben bu narstan ne kullandıysam beğendim -maskarası hariç, o berbat-

Daha ilginç olan şey yurtdısı sephora ziyaretimde farkettiğim onlarca marka arasında narsa yoğun talep oluşu.  Ne olursa olsun bu fiyatlar anlamsız . 

8 aralık 00:33

155. Geçen gün ilk kez love triangle setin dolce vita allık ve Audrey ruj içerenini aldım, kendileri ilk nars ürünlerim oldu. Evet minicikler ama hayatımda hiç allık bitiremediğim için bana bir allık için makul geldi boyut. Ve ayrıca fırçaya koklatmak yetiyor adeta, o ne pigmentasyondur, o ne hızlı sabitlenip dağıtılamamadır. Ama tonuna bayıldım. Rujun yapısı da harika. Almayı düşünenler varsa öneririm 105 liraydı ikisi. Bir de gitmişken şu çok önerilen tinted moisturiserı denedim ama hiç hoşuma gitmedi. Tamam kapatıcılığı çok iyi ama yüzümde sapsarı ve maske görünümlü bir bitişi oldu. Bir missha perfect Cover değil benim için asla.

8 aralık 00:15 - 8 aralık 00:16

154. dual intensity farlardan desdemona rengi her daim favorim. aynı seriden rigel rengini de çok beğendim, netteki swatchlarda mükemmel duruyor. bundan birkaç ay, en fazla bir yıl önce düşünmeden alırdım. ama alamadım anacım. içim elvermedi bu pahalılıkta o parayı vermeye (90 ya da 100 tl falan olmadı lazım). bunun yerine 22 tl'lik sephora üçlü far paletiyle nefis köreltmece. daha ne kadar böyle sürecek acaba.

7 aralık 23:47

153. Övmeyin. aranızda fakirler var, övmeyin. (gizlinot: böhühühühühühühhüühü) (gizlinot: toplanın orta sınıf süslüler beraberce yaşam standardımızın yasını tutalım) (gizlinot: böhüğğğ)

7 aralık 23:30