girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

4. bir insanın başına gelebilecek en kötü şeylerden biri. arkadaşlığı da dostluğu da çekilmez. kendini dünyanın merkezinde zanneder, her şey onunla ilgili olmak zorundaymış gibi davranır. kendini korumak için sizi kolayca geri plana atar ya da yok sayar. genellikle duygusal anlamda etrafını çok üzerken kendisinin üzülmesine asla ama asla izin vermez, üzüldüğünde de bunu yapanı affetmez. ev arkadaşı, sevgilisi, herhangi bir yakını olduğunuz durumlarda bu insanlar sizin onlar için var olduğunuzu düşünecek kadar hastalıklı bir duruma gelebilir. reddedilmeye dayanamaz, çirkinleşirler. erkeklerde görülen narsistlik durumu kadınlara göre çokdaha tehlikeli bana göre çünkü bir de geneli mantıktan yoksun. kadınlar duygularıyla, mantıklarıyla hareket edebilirken bu erkekler bunu asla yapamıyor ve ciddi anlamda "ben yoksam her şey eksik" moduna girebiliyorlar. uzak durun annem. üzmeyin tatlı canınızı. değişmez. değiştiremezsiniz.

16 ağustos 09:56

3. (bkz: Aslan burcu erkeği)

15 ağustos 11:35

2. Önce sizi aşırı ilgiye boğar. Siz kendinize körkütük aşık sanarsınız. Ayaklarınızı yerden keser. Sonra sizi alıştırdığı ilgisini sizden hızlıca çeker. Kendinizi boşlukta bulursunuz. Sakin bu noktada karşı tarafın peşine düşme hatası yapmayın. Amaç zaten sizi kendine bu tavırlarla köle etmektir. Ve bu tavırlarının ilerisi aldatmadır.

Sevgilinizin narsist olduğunu anladığınız anda bırakın derim. Sizi kurban gören bu insan hayatınızın içine etmeden gitmez sizden.

15 ağustos 11:14


1. Olmamış erkek çeşitlerinden biri.

Ukte.

25 mayıs 2016 23:30