yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar (14)
  • medya (1)
  3

  44. Mor kutulu makyaj süngerini 2 ay kullanabildim, küflendi.

  Nemli süngeri kuruması için açıkta bırakmama rağmen hemen küflendi. Süngeri haftada bir beyaz sabun ile yıkayıp kurumaya bırakıyorum, yıllardır makyaj süngeri kullanıyorum ilk defa küflenme gözlemledim.

  Sünger çok güzel, nemlenince kocaman oluyor. Tüm makyajım bittikten sonra her şeyin pürüsüz bir şekilde karışması ve cildimle bütünleşmesi için süngerle üzerinden geçiyorum, bu sünger başarılıydı ve performansından çok memnun kaldım. Bazı süngerler suyu içine çekip uygulama sırasında yüzünüze çok su akıtıyor özellikle pudradan sonra uygulyorsanız makyajı bozuyor. Bu sünger makyajı çok güzel eritip cilt ile bütünleştiriyor ve bozmuyor.

  Normalde süngerleri 6 ayda bir hijyenik olması için değiştiriyorum, 6 ayın sonunda dahi küflenme gözlemlemedim. Bu kadar çabuk küflenmiş olması can sıkıcı tekrar nascita'dan sünger alır mıyım emin değilim.

  8 temmuz 14:26

  43. Benim çok sevdiğim makyaj süngeri. Henüz küflenme, yıpranma gibi şeyler yaşamadım. Yumuşacık, makyajı çok güzel dağıtıyor ve ciltle bütünleştiriyor. Ben süngeri nascitanın yumurta süngerinin kabında saklıyorum. (gizlinot: Ayrıca burda yazmayı çok özlemişim 🥰 )

  22 kasım 2023 20:12

  5

  42. Ben dörtlü set olarak satın aldım. Hem kalitesinden hem de işlevinden gayet memnunum. Ayrıca uzun süre de dayanıyor. Çok fazla ürün emmemesi de bir başka artısı.

  18 aralık 2021 19:08


  41. ocean serisindeki çift renkli makyaj süngerini uzun süredir de kullanıyorum. Eğer indirime denk gelirsem 3-4 tane atıyorum sepete.

  Dokusu yumuşacık, fazla ürün emmiyor ve ince yapılı BB, CC kremleri daha kolay dağıtıyor.

  Çok hafif ve yıkayınca da hemen temizleniyor.

  Tek eksiği çok çacuk dağılıyor.

  Özellikle sık yıkarsanız sünger özelliğini kaybedip parçalanıyor.

  26 mayıs 2021 14:34

  5

  40. nascita markasını severim. uygun fiyatlara gayet güzel ürünler satmakta. bu markayla ilk tanışmam yanılmıyorsam bir ucuzluk dükkanında olmuştu. nascita'nın pudra süngerini almıştım. sonra memnun kalınca diğer ürünlerine de bakmıştım. o gün bugün ürünlerini gözüm kapalı alıyorum gibi bir durum oluştu. makyaj süngerini de geçenlerde satın aldım ve fiyatına göre kaliteli bir ürün. fondöteni yüzümde eşit bir şekilde dağıttı ve yıkamayla dağılmayacak kadar kaliteli bir ürün.

  14 kasım 2019 10:44

  39. ocean serisindeki koyu mavi olanını kullanıyorum, ilk zamanlar aldığıma pişman olmuştum çünkü fondötenimi düzgün dağıtmıyordu, topak topak kalıntılar bırakıyodu, sonra fondötenden mi kaynaklı acaba diye başka fondötenlerle de deneyince aynı sonucu verdi. nemini biraz almak gerekiyomuş sonradan öğrendim. bu şekliyle çok daha iyi sonuç veriyor, memnunum. özellikle sadece bir tarafının kesik değil de arka tarafının da kesik şekli olmasını da çok seviyorum. büyük kısmıyla fondöten, küçük kısmıyla kapatıcı dağıtıyorum, oldukça kullanışlı.

  13 kasım 2019 18:21

  5

  38. bu zamana kadar denediğim bütün nascita süngerler arasında şöyle bir sıralama yapabilirim:

  1) ocean serisi kadife dokulu latex free mavi makyaj süngeri (gizlinot: bu ürün tüm fiyat yüksekliğine rağmen benim için her markadan tüm makyaj süngerlerinin efendisidir, net.)

  2) ocean serisi ikili mavi makyaj süngeri (gizlinot: kadife dokulu makyaj süngeri ile neredeyse aynı özellikleri göstermesine rağmen fiyat olarak kadife dokuluya göre daha uygun satıldığı için ikinci sıraya koydum.)

  3) non latex serisi pro touch mor sünger (gizlinot: nascita'nın medya sekmesinde fotoğrafı olan bu süngeri kadife dokulu olan makyaj süngerinden sonra tüm süngerleri arasında en dayanıklı, en az ürün emen, en yumuşak ve en kolay temizlenen süngeridir. nascita markasının optimum fiyat/performans oranına sahip makyaj süngeri budur.)

  4) ayna kutulu yeşil makyaj süngeri (gizlinot: bu sünger mor olana göre bir tık daha gözenekli ve sert ancak zaman zaman hepsinden uygun fiyata satılabiliyor, o yüzden tercih sebebim)

  5) 3 in 1 pembe makyaj süngeri (gizlinot: bu da diğer markaların 15-25 tl fiyat aralığında satın alınabilen aynı ayardaki uygun fiyatlı makyaj süngerlerine göre daha yumuşak bulduğum bir ürün olduğu için listeye girdi. denediğim tüm nascita süngerler içerisinde en yumuşağı olmakla beraber en çabuk yıprananı da ne yazık ki bu sünger.)

  son olarak nascita markasının tüm süngerlerini piyasadaki uygun fiyatlı/drugstore diğer tüm makyaj süngerlerine göre (gizlinot: real techniques, h&m, ecotools, yves rocher, naturalove süngerler ile dirtyworks, avon ve eklips faciaları, pardon süngerleri) fiyat/performans seviyesi sebebiyle başarılı bulduğumu ve her daim tercih edeceğimi de belirtirim.

  13 kasım 2019 15:43 13 kasım 2019 15:51


  37. uygun fiyatlı en sevdiğim makyaj süngeri. nascitanın mavi renkte olan süngerini de kullandım ama bence açık ara bu daha yumuşak ve kullanımı kolay

  9 eylül 2019 13:42

  36. Suyla gerçekten çok çok güzel şişiyor. Ayrıca çok da az ürün emdiğini düşünüyorum. Şans verilebilir. Bende mor olanından var. Bir de geçenlerde hiç ihtiyacım olmamasına rağmen 2'li makyaj sünger setini aldım. Bir tanesi orta bir tanesi de küçük boy. Sünger almayı seviyorum n'apayım?

  28 haziran 2019 23:59 29 haziran 2019 17:29

  35. Damla şekli olan sünger. Yüzün her köşesine makyajı ulaştırıyor. Makyajı sabitleme konusunda çok iyi. Nemlenince sisiyor. Yıkanıp temizlesemde bir bozulma olmadı.

  24 mart 2019 16:35