yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (13)
  • medya (7)
  5

  17. ülkemiz içerisinde fiyat performans olarak en başarılı fırçaları üreten markanın en iyi serisi olduğunu düşünüyorum. Benim hemen hemen tüm fırçalarım nascita ve eclipse fırçalarından oluşuyor ve bence çok başarılılar.

  255 numaralı fırça kesinlikle favorim, oldukça büyük bir pudra fırçası ve ben bronzerı keskin bir çizgi halinde kullanmayı sevmediğim için en güzel bu fırça ile uyguluyorum. hatta toz allık kullanacaksam da elim yine bu fırçaya gidiyor, kıl yapısından dolayı size asla hata yaptırmayan bir fırça.

  23 ocak 20:34 23 ocak 20:35

  4

  16. 291 numaralı Kontür fırçasını allık fırçası boyunda olduğunu düşünerek sipariş etmiştim ama daha küçük bir boydaymış. Özellikle küçük yüzü olanlara ya da dar alanda daha temiz çalışmak isteyenlere tavsiye ediyorum. Elmacık kemiğinin altına tam oturuyor. Yumuşak kılları var ve birkaç kez yıkamama rağmen herhangi bir sorun yaşamadım. Allık sürmek ve göz altını pudralamak için de bazen kullanıyorum. Genel olarak kaliteli bir seri olduğunu düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  14 ocak 12:46 14 ocak 12:57

  5

  15. 263 numaralı karıştırma fırçası ve 265 numaralı açılı eyeliner fırçasına sahibim ve kesinlikle fiyat performans ürünleri diyebilirim, gerçekten çok başarılılar. ikisini de indirimde almıştım, fiyatlarını tam olarak hatırlamıyorum ama 15 tl civarı olmaları lazım. 263 numarayı mac 217 muadili olduğunu düşündüğümden aldım ve çok yumuşak, katlanma bölgesinde farı yama yama göstermeden doğal bir şekilde dağıtan, işini çok iyi yapan bir karıştırma fırçası. 265 numarayı ise farla çektiğim dumanlı eyelinerlarda kullanıyorum, jel eyeliner konusunda yorum yapamayacağım ama eğer ben kolayca dağılan farlarla bile keskin uçlu bir görüntü elde edebiliyorsam jel eyelinerda hayli hayli edilir diye düşünüyorum. ayrıca fırçalarını sık yıkayan biri olarak hiç kıl dökülmesi vs. gözlemlemedim bunu da söyleyeyim. ikisi için de iyi ki almışım diyorum, fırçalarımı yenileme zamanım geldiğinde bu seriden devam etmeyi planlıyorum. 

  28 kasım 2020 11:53


  5

  14. Pro serisinden iki fırçasına sahibim ve ikisinden de aşırı memnunum

  267 kapatıcı fırçasının kılları yumuşak kapatıcıyi gözaltıniza ya da sivilceleri kapatmak için ideal. Küçük bölgeler için mükemmel bir fırça. Önceden makyaj süngeri kullanırdım ve hep kapatıcımı sünger emerdi ondan dolayı bolca ürün kullanırdım. Ama bu fırça sayesinde azıcık alsam dahi fırçası kapatıcıyı emmiyor. Aynı zamanda fırça izi de olmadı. Başarılı bir fırça. Aldığınıza değecek bir ürün, tavsiye ederim.

  ilgili medya:
  1
  11 eylül 2020 18:31 11 eylül 2020 18:39

  5

  13. Merve Görgöz'ün tavsiye etmesi ve mac fırçayla muadil görünce merak ettim aldım. 263 far karıştırma fırçasına bayıldım çok güzel bir fırça yumuşacık ve güzel dağıtıyor. Günlük hayatta nadiren far kullanıyorum o yüzden tek renk bir nude farim var siz palete ne kadar abanirsaniz abanin asla fırçaları zarar görmüyor. Kaş aralığıniza göre almanızı tavsiye ederim. Siyah renkli olan kaşla gözünüzün arası uzaksa onu alın ama benim gibi yakınsa beyaz renk olanını alın. Ucuz fırçaları sürekli almaktansa bunu bir kere al hep kullan.

  ilgili medya:
  1
  21 mayıs 2020 15:36

  5

  12. bende 267 nolu sanırım, kapatıcı fırçası var. baya güzel büyüklüğü tam yerinde göz pınarları kısmını falan da rahatça dağıtabiliyorum.

  6 nisan 2020 18:21

  5

  11. çok severek kullandığım fırça serisidir. bende 253, 254 ve 257 numaraları var.

  253 kesik uçlu allık/ bronzer fırçası. nedense ben bu fırçayı en çok bronzer uygulamalarında seviyorum. fırçanın kesik uçlu olmasından mıdır nedir, bronzerı homojen bir biçimde yayıyor yüzüme iki dakikada. bu konuda mac'in kesik uçlu fırçasından daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. sanırım bunun sebebi bu fırçanın kenarlarının daha dışa doğru olması ve mac'in fırçasının ise daha kapalı bir yapısı olması, emin değilim. farklı olarak bu fırçanın uçlarının daha hareketli olması da olabilir. daha az kıllı ve uçları kesik kesik olsaydı duo fibre derdim ben bu fırçaya. ucundaki kıllar sürekli hareket ettiği ve aynı yerde kalmadığı için bronzerı bu kadar iyi dağıtıyor olabilir. sonuç olarak, mac'e taş çıkartmış fırçadır benim gözümde.

  254 bildiğiniz allık/ pudra fırçası. üstteki fırçaya kıyasla bu fırçayı çok özel yapan bir şey yok bence. allık ve pudra uygulamaları için uygun. yine ürünü homojen dağıtıyor ama 253 kadar değil bence. aldığım paraya acımadım, ama bilseydim almazdım.

  257 ise normalde almayacağım ama allık uygulaması için merak edip aldığım ve pişman olmadığım fırçadır. bu fırçanın asıl işlevi nedir bilmiyorum ama ben bunu yoğun ve/ya ışıltılı allıkları uygulamakta kullanıyorum. hem azıcık alıyor fırçaya hem de çok güzel dağıtıyor allığı. azar azar alarak istediğiniz yoğunluğa gelene kadar devam edebiliyorsunuz. benim gibi allık sevmeyen biri için ideal bir ürün. iyi ki almışım dediğim fırçalardan.

  son olarak fırçaları uzun süredir elimde tuttuğumu ve defalarca sabunla yıkadığımı, buna rağmen hiç bir şey olmadığını, performanslarından bir şey kaybetmediklerini de eklemeliyim. fırçalarla ilgili sevmediğim tek yön saplarının normal bir fırçaya göre fazlaca uzun olması. hiç bir yere sığmıyor. üstelik ben çok seyahat eden biriyim. yanımda götürmek istiyorum ama en büyük makyaj çantama sığıyor sadece. az şey götürmeye çalışırken o çantayı da doldururken buluyorum kendimi. (gizlinot:first world problems) son olarak, kozmelada zaman zaman indirime giren bu seriye mutlaka bakın. elimde milyon milyar fırça olmasa ben de bakardım. kendi sitesinde de ucuz olabiliyor, onu da gözardı etmemek lazım.

  26 mart 2020 13:26


  5

  10. Bana diğer fırçalarımı unutturan seri. fiyat/performans ürünleri diyebilirim rahatlıkla. Bendeki fırçalar;

  265 Açılı eyeliner fırçası: Bu fırçayı jel eyeliner kullanmaya yeni başladığım sırada aldım. Ben eyeliner kuyruğu çekme konusunda beceriksizdim taa ki bu fırcayı edinene kadar. Şuan istediğim kalınlıkta jilet gibi eyeliner çekebiliyorum öyle söyleyeyim.

  259 Kabuki fondöten fırçası: Makyaja yeni başladım sayılır, ilk fondöten fırçam. Bu fırça fondöteni iz bırakmadan uyguluyor. Acelem olduğunda 2-3 nokta kapatıcıyı tüm yüzüme dağıtıyorum. Sonuç: kusursuz. Temizliği kolay, sadece biraz geç kuruyor diyebilirim.

  253 Açılı allık fırçası: Allık / bronzer / kontür uygulaması icin ideal. Pigmentli ürünleri bile kararında uyguluyor. Özellikle kontür yaparken gölgelendirmesi cok doğal.

  261 Genis yapılı far karıstırma fırçası: Çok seviyorum bu fırçayı, farı gercekten çok güzel karıstırıyor. Kılları yumuşacık, kolay temizleniyor.

  263 Far karıstırma fırçası: Bu fırçanın en sevdiğim yönü boyutu. Benim gibi kaş ve göz arasındaki mesafe kısa olanlar ve kücük bir alana uygulama yapmak isteyenler için çok ideal. Dış köşelere koyu renkler ile gölge yaparken kullanıyorum, çok doğal bir gölge olusturuyor.

  Kısacası fırçaların performansı çok iyi. Benim gibi makyaja yeni başlayanlar için ideal. Verdiğiniz parayı hakediyor kesinlikle.

  23 şubat 2020 18:36 23 şubat 2020 18:41

  5

  9. Nascita'nın en kaliteli serisi. Elimde olanlardan çok memnunum. 

  136 numaralı kapatıcı fırçası : Harika, her tür kapatıcıyı fırça izi olmadan rahatça sürmenizi sağlıyor. Ben bazen fondöten de sürüyorum. 

  256 numaralı aydınlatıcı fırçası: aydınlatıcı olarak diğer süslülerin dediği gibi çok büyük. Ama bronzer, allık hatta pudra sürmek için çok ideal, gerçekten işlevsel bir fırça. 

  261 numaralı karıştırma fırçası: hem far karıştırmak için hem de aydınlatıcı için çok ideal. 

  158 numaralı gölge fırçası: ilk başta biraz büyük olduğu için nasıl kullanacağımı bilemesem de sonradan farı çok güzel oturttuğunu keşfettim. 

  Serinin her fırçasına kefilim, yeni makyaja başlayanlar da mutlaka bakmalılar. Sanırım nascita sitesinde şuan indirim var. 

  11 ekim 2019 19:46

  8. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum serinin tüm fircalarina sahibim. Bende dökülme kırılma herhangi bir sorun yasatmadilar. Çoğunu Taksim'de ki Watsondan almıştım hep orada indirimde oluyordu fırçalar. Hiç bir markada bu kadar çeşitli olmadığı için üzülüyordun ama sonunda bir marka çıkardı. Umarım seriyi biraz daha genişletirler.

  22 eylül 2019 12:11 26 eylül 2019 01:10