sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (24)
 • medya (0)

24. (gbkz: nashi argan günlük nemlendirici ve besleyici vücut kremi) ve (gbkz: Nashi Argan Hydrating Styling Spray Mask) getirdim yanımda. el kreminin performansını beğenip aldım bunları da. fakat bu nasıl bir kokudur anlamıyorum, el kreminde bu kadar rahatsız etmemişti ama bütün vücudumu ve saçlarımı bu markanın ürünlerine bulayınca şu an kendimden gelen koku resmen midemi kaldırıyor. argan kokusunun ardından derin bir metalik koku alıyorum, yalnız mıyım bu konuda çok merak ettim şu an? böyle sanki alüminyum yalıyor gibi her dakika. lanet gelsin ya bu markaya bir daha asla bulaşmam. el diyarında mazlum eyledi beni öf ben banyoya giriyorum tekrar.

19 ocak 2018 19:15

23. Argan yağından gerçekten memnun olduğum marka. Saçlarıma dokunan ipek gibi diyordu. Sonrasında kullandığım hiçbir markadan bu performansı alamadım.

Başka ürünlerini kullanmadım.

30 eylül 2017 19:08

22. Kokusu gerçekten çok güzel yumuşaklıkta güzel fakat ben bunu aslında parlaklık için almıştım ne yazıkki parlaklık konusunda ben de bir etki etmedi ben ıslak saça sürüyorum acaba kuru saça nasıl olur (saçlarım yağlı diye cesaret edemiyorum)

23 nisan 2017 18:23

21. saç kreminin kıvamı çok kalıp gibi yani genelde alırken mutlaka bir parça yere düşürüyorum... Gerçi sanırım hatalı bir uygulama yapıp duşa girdiğimde ıslak saça uyguluyorum. Ardından 7 dakika kadar oyalanıyorum, buharın nüfus etmesini bekliyorum. Kokusunda da beni iten bir şey var. Ve öyle aman aman da bir performans alamadım. Doğal zeytinyağı kullandığımda bile daha çok sonuç alıyorum. Artık pahalı ürünlere iyice inancımı yitirmeye başladım. Olmasa da olur bir ürün bence.

1 nisan 2017 02:49

20. Hayatımın argan yağı. Kokusu muhteşem, keşke parfümü olsa. Acaba işe yarıyor mu diye düşünüyordum, sonra bir duş sonrası kullanmadım, fönüm o kadar farketti ki. Tabi bu arada ben yaklaşık 9 aydır çok düzenli, her duş sonrası sürüyorum saçıma. Bir büyük şişesi yeni yeni bitmek üzere daha 4 banyo falan idare eder. Demek ki en az 9 ay yeter ki saçlarım çok seyrek değil. Yıkadıktan sonra hafif kurumuş azıcık nemli saça sürüyorum. İpek gibi taranıyor ve misler gibi kokutuyor. Mucize beklememek lazım yanık saç onarma vs. gibi bir özelliği bence yok. Ama saçın güzel, parlak gözükmesini sağlıyor, düzgün ipek gibi fön çekilmesini sağlıyor (fönden kastım ev fönü :))

29 temmuz 2016 14:53

19. Argan yağını kullanmıştım şimdi bitti gibi birşey. Çok memnun kaldım öncelikle kuru olan saçımı anında yumuşatıyordu. ben genelde taramadan önce fındık büyüklüğünde elime alıp saçlarımın uçlarına yedirip tarıyordum.böylece kırılma ihtimali de düşüyor. Ancak bu yumuşaklık geçici yani çok kuru saçlara anlık bi etkisi oluyor

20 temmuz 2016 21:53

18. argan yağının kokusu güzel.piyasadaki iyi yağlar arasında sayılır ama saf değil ve fiyatına göre daha yüksek performans bekliyordu. açıkcası öyle pırıl pırıl mükemmel yağmadı saçımı. kıvırcık ve gür olan saçlarımı ıslak uygulandığında taramayı kolaylaştırdı hepsi bu.

20 temmuz 2016 21:49

17. Saçlarım gür, yıpranmış ve kuru. Argan Maskesi ni 2 aydır saç kremi gibi kullanıyorum. Oldukça güzel yumuşatıyor. Güzel kokuyor. Kıvamı yoğun 500ml ürün hergün kullanımla yarısına bile gelmedim. Maskeden memnun kalınca şampuanını da almayı düşünüyordum ama yorumları okuyunca vazgeçtim.

20 temmuz 2016 17:48

16. Argan yağı ve şampuanını 2 aydır kullanıyorum ama büyük ihtimalle argan yağının dibini göremeyeceğim. Çok kuru ve çok fazla saçım olmasına rağmen kullandığım bir pompa yağ saçımı sanki yıllarca yıkamamış gibi bir hale sokuyor tekrar yıkamak zorunda kalıyorum. Kırıklarıma da çare olmadı ki ben zaten saçlarımı nemlendirsin diye almıştım. Ne yazık ki kırıkların kestirmekten başka bir çözümünün olduğunu da düşünmüyorum. Şampuanın da market şampuanlarından farkı yok ama içeriği temiz olduğundan dolayı (paraben sülfat vb içermiyor) kullanmaya devam edeceğim. ama argan yağıyla yollarımızı ayırıyoruz kokusu da beni çok fazla irite etti sanki içine ayriyeten bir şişe parfüm dökmüşler gibi. İnternette öve öve bitiremedikleri bir ürün olduğu için çok fazla bel bağladım belki bilmiyorum.

15 haziran 2016 18:45 ed.20 eylül 2016 17:47

15. Bende kuaförümün ısrarı sonucunda şampuanını aldım ve hiç memnun kalmadım. Keşke yağını alsaydım diye pişman oldum.

27 mart 2016 16:08