yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  4

  15. Yaklaşık 1 ay önce doğum yaptım. Lohusalıkta ilk gün depend denilen külot tarzı bezlerden kullandım ama sonrası için gereksiz geldi. içeriği olsun, kullanıcı yorumları olsun bu markanın ekstra uzun ve normal pedini denedim.

  Emiciliği, yapışması, ses çıkarmaması gerçekten çok memnun kaldım. Nispeten daha Uzun bir süre ped kullanacağım için özellikle rahatsız etmemesi benim için çok önemliydi. Fiyatı normal pedlere göre pahalı. Denediği pedlerde bir türlü rahat edememiş süslülere öneririm. Sonradan gördüğüm doğum sonrası için ayrı paketleri de varmış. Tam olarak diğer pedlerden ne gibi bir farkı var bilmiyorum, baktım ama göremedim. Biraz pazarlama stratejisi gibi geldi.

  25 ağustos 21:10

  5

  14. Aylardır kullandığım hijyenik ped. Cildim çok hassas en ufak şeyden nem kapar kendisi sayesinde rahat regl dönemleri geçiriyorum artık. Yüzeyi gerçekten pamuk. Maks 4 saatte değiştirirseniz hiçbir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

  Ben genelde fırsatım olduğunca 2 saatte bir değiştiriyorum ve aylardır hiçbir problem yaşamadım . Fiyatı biraz tuzlu normal pedlerle sıkıntı yaşamıyorsanız gereksiz bir masraf olur ama benim gibi tahriş olan enfeksiyon geçirenler için allahın bir lütfu kendisi.

  30 haziran 08:16

  13. Orkid, kotex vb rakiplerine kıyasla oldukça pahalı birim başına, fakat rahat mı gerçekten çok rahat. Çevreci yaklaşımları, ağaç dikmeleri vs hoş tabii de ben daha bencilce yorumlayayım, sonuçta işimi görmüyorsa almamın manası yok. Gayet emici hiç bir problem yaşamadım. Hışır hışır ses asla yok, terletme koku vb gibi bir durum da olmadı. Tahriş olmadı, gerçi hiç yapanına denk gelmedim ben ama, dokusu gayet güzel, neredeyse kendi pamuklu iç çamaşırınız gibi. Yapışkanı da düzgün yapışıyor, çıkmıyor ya da zamk gibi de olmuyor, kararında. Hem yoğun günler için olan versiyonu, hem de günlük ince pedlerini kullandım, bütçe çok zorlamayacaksa gönül rahatlığıyla tavsiye ederim gerçekten. Diğerleriyle farkı benim için anlaşılıyor.

  11 mayıs 00:55 11 mayıs 00:56

  12. 3 aydır deneyip inanılmaz memnun kaldığım hijyenik ped markası. Regular, long ve günlük pedini kullandım. Sıfır koku sıfır tahriş. Yoğun ve hareketli çalışan kadınlara tavsiye etmem. Onun dışında mükemmel.

  22 nisan 12:20

  11. biraz pahalı ama bence kesinlikle hakediyor. 2 aydır kullanıyorum öncesinde kotex kullanıyordum çok alerji yapmasa da kotexte reglimin son günlerinde beni rahatsız ediyordu. natracare günlük pedini de kullanmaya başladım. f/p açısından hakkını veriyor. tavsiye ederim.

  2 şubat 09:35

  10. Benim de doğal olması nedeniyle merak edip yüzde elli indirimdeyken aldığım ped markası.

  Yalnız görseldeki gibi pembe değil yeşil ve normal olanı.

  İlk iki gün için asla önermem bu devirde risk almaya değmez çünkü emiciliği az bu nedenle kotexle birlikte kullanıyorum.

  Ama Alerji tahriş sorunumu ortadan kaldırdı diyebilirim indirimde yakalarsam diğer çeşitlerini de denerim

  20 ocak 00:33

  9. hijyenik pedlere bakışımı değiştiren ürün. koku yok, hareket ettiğinizde çıkan abuk sabuk naylon sesleri yok, temizlik ve ferahlık hissi var. yalnız o fiyatla ne kadar tutunabilirler, tartışılır.

  4 kasım 2018 14:41

  8. Curved olanını kullanıyorum fakat gün sonunda dökülmeler gözlemledim pamukları çıkıyor sanki ilk kullandığımız gibi olmasını beklemiyorum haliyle ama tek sıkıntısı hemen deforme olması diyebilirim.

  25 ekim 2018 14:18

  7. bayram öncesi gratisten indirimdeyken üzerinde plastik, parfüm ve chlorine içermediği yazdığı için denemeye değer diyerek aldığım ve bu ay kullandığım hijyenik ped markası. Uzun süredir orkidin o naylon yüzeyinden nefret ediyordum. helen harperdan memnundum ancak artık piyasada yok sanırım. Yoğun bir regl dönemi geçirmediğim halde kotex markası ise beni neredeyse misafir kaldığım bir evde rezil ediyordu. o günden beri asla almadım. bu ayki natracare tecrübeme gelecek olursak gayet memnun kaldım. sızdırma yapmadı. çok yoğun geçirmiyorum zaten evet ama kotexte yaşadığım kötü tecrübe de olmadı. yapışması iyi. organik pamuklu, naylonsuz hem de. bundan sonra bu markayı kullanmaya devam benim için.

  21 eylül 2018 16:40

  5

  6. Kendisinden oldukça memnunum. Keske fiyatı biraz daha ucuz olsa.. yinede tamamen natraya gecmeyi planlıyorum elimdeki orkidleri bitirip.

  25 ağustos 2018 10:15