sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (14)
 • oylar (6)
 • medya (1)

14. Orkid, kotex vb rakiplerine kıyasla oldukça pahalı birim başına, fakat rahat mı gerçekten çok rahat. Çevreci yaklaşımları, ağaç dikmeleri vs hoş tabii de ben daha bencilce yorumlayayım, sonuçta işimi görmüyorsa almamın manası yok. Gayet emici hiç bir problem yaşamadım. Hışır hışır ses asla yok, terletme koku vb gibi bir durum da olmadı. Tahriş olmadı, gerçi hiç yapanına denk gelmedim ben ama, dokusu gayet güzel, neredeyse kendi pamuklu iç çamaşırınız gibi. Yapışkanı da düzgün yapışıyor, çıkmıyor ya da zamk gibi de olmuyor, kararında. Hem yoğun günler için olan versiyonu, hem de günlük ince pedlerini kullandım, bütçe çok zorlamayacaksa gönül rahatlığıyla tavsiye ederim gerçekten. Diğerleriyle farkı benim için anlaşılıyor.

11 mayıs 00:55 11 mayıs 00:56

13. 3 aydır deneyip inanılmaz memnun kaldığım hijyenik ped markası. Regular, long ve günlük pedini kullandım. Sıfır koku sıfır tahriş. Yoğun ve hareketli çalışan kadınlara tavsiye etmem. Onun dışında mükemmel.

22 nisan 12:20

12. biraz pahalı ama bence kesinlikle hakediyor. 2 aydır kullanıyorum öncesinde kotex kullanıyordum çok alerji yapmasa da kotexte reglimin son günlerinde beni rahatsız ediyordu. natracare günlük pedini de kullanmaya başladım. f/p açısından hakkını veriyor. tavsiye ederim.

2 şubat 09:35

11. Benim de doğal olması nedeniyle merak edip yüzde elli indirimdeyken aldığım ped markası.

Yalnız görseldeki gibi pembe değil yeşil ve normal olanı.

İlk iki gün için asla önermem bu devirde risk almaya değmez çünkü emiciliği az bu nedenle kotexle birlikte kullanıyorum.

Ama Alerji tahriş sorunumu ortadan kaldırdı diyebilirim indirimde yakalarsam diğer çeşitlerini de denerim

20 ocak 00:33

10. hijyenik pedlere bakışımı değiştiren ürün. koku yok, hareket ettiğinizde çıkan abuk sabuk naylon sesleri yok, temizlik ve ferahlık hissi var. yalnız o fiyatla ne kadar tutunabilirler, tartışılır.

4 kasım 2018 14:41

9. Curved olanını kullanıyorum fakat gün sonunda dökülmeler gözlemledim pamukları çıkıyor sanki ilk kullandığımız gibi olmasını beklemiyorum haliyle ama tek sıkıntısı hemen deforme olması diyebilirim.

25 ekim 2018 14:18

8. bayram öncesi gratisten indirimdeyken üzerinde plastik, parfüm ve chlorine içermediği yazdığı için denemeye değer diyerek aldığım ve bu ay kullandığım hijyenik ped markası. Uzun süredir orkidin o naylon yüzeyinden nefret ediyordum. helen harperdan memnundum ancak artık piyasada yok sanırım. Yoğun bir regl dönemi geçirmediğim halde kotex markası ise beni neredeyse misafir kaldığım bir evde rezil ediyordu. o günden beri asla almadım. bu ayki natracare tecrübeme gelecek olursak gayet memnun kaldım. sızdırma yapmadı. çok yoğun geçirmiyorum zaten evet ama kotexte yaşadığım kötü tecrübe de olmadı. yapışması iyi. organik pamuklu, naylonsuz hem de. bundan sonra bu markayı kullanmaya devam benim için.

21 eylül 2018 16:40

5

7. Kendisinden oldukça memnunum. Keske fiyatı biraz daha ucuz olsa.. yinede tamamen natraya gecmeyi planlıyorum elimdeki orkidleri bitirip.

25 ağustos 2018 10:15

4

6. bana kullandığım ''pamuksu'' üst yüzeylerin pamuk olmadığını gösteren ped markası. bu güne kadar pedlerin içindeki pamuk ya da plastik oranlarına pek takılan biri değildim ama şu an hafiften sinir oluyorum.

bir tanesinin içini açtığımda pamuktan oluştuğunu gördüm. rengi bembeyaz değil. diğer pedlere göre oldukça kalın ama ses çıkarma açısından kotexden bile daha iyi.

yüzeyi yumuşak ve diğer markalar gibi değil rahatsızlık vermeyen iç çamaşırı hissiyatında. lazer yaptıran, hassaslığı olan ya da ilaç kullanan kişilerin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün bana göre. emicilik konusunda mükemmel değil ama. özellikle infinity gibi bir üründen sonra gece yatarken kendimi biraz huzursuz hissettim.

dünyanın en güzel pamuklarını üretebileceğimiz, dünyanın en güzel ve en özel topraklarında yaşadığımız halde elin isveçlisinin gelip bak aha bu pamuk öğren öğren demesi beni çok üzdü. keşke elimizde olsa da şu ürüne infinitiy emiciliğini de verip afrikanın köylerine kadar satsak. satsak da en cahili bile adana nerede bilse, saygı duysa, bu kelimeyi kalite olarak görse. neyse.

bana kalırsa başarılı bir ürün. dolabımda sürekli bulundurmayı düşünüyorum. özellikle hassas dönemlerde başka bir ürüne gitmez elim.

24 ağustos 2018 20:31 25 ağustos 2018 00:06

5. Kanaması fazla olan süslülerim aman diyim uzak durun. Benim kanamam ilk gün çok fazla olur, deneyeyim bakayım dedim ama ilk 15 dkda sızdırma yaptı resmen. Son günler için ideal olabilir, gerek doğallığı gerek rahatlığı ile ama ilk günler için risk almalı mı? Evden çıkmayacaksak belki ama ben kendi adıma asla yoğun günlerimde dışarı çıkarken kullanmam. 

20 ağustos 2018 23:07