sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (7)
 • oylar (4)
 • medya (2)

7. Felaket tellallığı yapmak istemiyorum ama sanırım stokları bittiğinde gratisten ve ülkemizden çekilecek olan menşei avrupa birliği olival markasının son derece temiz içerikli, hafif göz yakan ancak makyajı mükemmel temizleyen misel suyu.

Bugün 16,70 tl'den satılan son ürününü cepa gratis'ten satın almış bulunmaktayım. Sevenlerine stoklamaları için, üzüntü içerisinde, duyurulur.

4 ocak 12:45 4 ocak 12:45

5

6. Bu Misel suyu ben de yağmur Vardar'dan duyup merak etmiştim. Göz kapağımda egzama problemim var ve bir çok temizleyiciyi bırakmak zorunda kaldım. Temiz içerikli bir ürün istiyordum ve indirim bekleyip 14tl civarına aldım.

Göz makyajını ve kapatıcıyı o kadar kolay çıkarttı ki bu performansı beklemiyordum. Garnier pembe kapakta baya uğraşırdım kirpik diplerini temizlemek için ama olival aynı makyajı zorlamadan çıkarttı. Eyeliner ve rimel kalıntısı bırakmadı. 

Bende yapış yapış bir his bırakmadı fakat ağır kokusundan ve hassas cildimden dolayı önlem olsun diye yüzümü su ile duruladım. 

500ml ambalajı ile uzun süre yetecek gibi duruyor. Fiyat performans olarak çok başarılı buldum. 

ilgili medya:
2
21 ekim 2018 17:30

5. Çok arada kalıyorum bu ürünle. Şöyle ki içeriğinin gerçekten temiz olması falan çok iyi. Üstelik indirimde baya uyguna düşünüyor geçen ben 16-17 liraya aldım. Ürün 500 ml. 

Şimdi bunun kokusu belirgin ama böyle parfüm parfüm değil bitki kokusu. Şahsen beni rahatsız etmiyor. Bayılmadım kokusuna ama kötü falan da değil. Sevdim denebilir. Yine de bir bakmanızı öneririm almadan önce sevmeyebilirsiniz. Kokusu sürerken bariz hissediliyor çünkü. 

Çok yoğun göz makyajında veya waterproof makyajda çok iyi işlev göreceğini düşünmüyorum. Ten makyajını güzel çıkarıyor. Okula giderken biraz fondöten ruj ve maskara uyguluyorum işimi görüyordu. Ben bunu Yağmur vardar önerisiyle almıştım. Bir de bir instagram sayfası söylemişti o da önermiş. Gerçekten temiz içerikli ürün bakıyorsanız bakabilirsiniz ama göz makyajınıza yeterli gelmeyebilir onun içinde otacının makyaj temizleme suyunu önermişti yağmur. Otacının da içeriğine iyi demişti ama onu denemedim. 

Şimdi memnun olmadığım kısımlarına gelirsek bu ürünü kullandıktan sonra yapış yapış bir his bırakıyor hadi jelle yıkıyorum bu sorunu aştım diyelim ama ben bu ürünü kullandıktan sonra cildimde özellikle ağız çevrem bir kızardı size anlatamam alerji gibi böyle kıpkırmızı oldu alnım ağız çevrem çenem falan. Yani bir 15 dkdan epey fazla sürüyor geçmesi ve baya pancar oluyorum. Artık içindeki ölmez otuna mı ters tepki verdi anlamadım( ki sanmıyorum ona değil bence) ama ne kadar temiz içerikte olsa cilt bu işte her şeye tepki verebiliyor :( avene cleanance temizleme suyuna ya geri döneceğim ya da başka alacağım bunu kullanmayı düşünmüyorum. Baya üzdü bu beni sevinmiştim böyle bir şey bulduğuma. Cildim hassas bu arada ama aşırı hassas değildi. 3 ya da 4 kez kullandım. Alerjik bir cilt varsa bence bir dikkat edin ama kişiden kişiye göre değişir tabi. Sanırım Yağmur Vardar’ın da cildi hassas mesela ama o gayet memnun bu üründen. Yani sıkıntı yaratmayadabilir. Genel olarak bendeki etkisinden dolayı çok sevemediğim üründür. Keşke sorun yaşamasaydım ya bittikçe alırım ne güzel diye sevinç naraları atıyordum :D olsundu..

15 ekim 2018 00:22 15 ekim 2018 00:27

4. Yağmur Vardar 'ın ve yanlış hatırlamıyorsam ürün içerikleri isimli ig sayfasının drugstorelarda şu an satılan misel sular içinde en temiz içerikli olduğunu söyledikleri üründür.

Ürünün içeriğinde ölmez otu bulunuyor.

8 ekim 2018 17:00

5

3. Yağmur vardarin bir videosunda temiz içerikli bir misel su arıyorsanız bu ürüne güvenebilirsiniz demesinden yola çıkarak,gratiste indirimde 16.90 tl ye bulup satın aldım. Ölmez otu yağı içeriyor. Ölmez otunun cildin kolejen üretimini 6 kat hızlandırdığını,kılcal karışıklıklara iyi geldiğini,sivilce izlerine iyi geldigini,ölümsüzlük otu diye geçtiğini duymuştum. Diğer misel sular gibi kokusuz değil,bitki kokuyor, beni rahatsız etmedi. Cildi kurutmuyor aksine nemlediriyor,yapış yapış hissi yok. Temizlemesi güzel. 500 ml epey bereketli bir ürün. Başka bir misel su deneyecegimi sanmıyorum. Indirimde,bittikçe alacağım bir ürün oldu benim için.

4 ekim 2018 21:32

2. Yeaaani.

Artıları ve eksilerini sebeplerimle beraber açıklayacağım.

Eksiler: kokusu garip, yüzde yapış yapış bir his bırakıyor, formülü de garip, pamuğa döküldüğünde köpürüyor bildiğin.

Artılar: indirimde fiyatı uygundu 16.90 a almıştım. Ablamla beraber bir şişeyi bitirmemiz 6 ayı buldu. Epey bereketli bir ürün ve güzel temizliyor. İçeriğinde ölmez otu var. araştırınca cilde çok iyi gelen, lüks markaların kremlerine içerik olarak koyduğu bir madde olduğunu gördüm. Çok da anlamam bu içerik işinden ama görece temiz sanırım. 

Net worth: alınır yaaaa, misel suyunuzdan sıkıldıysanız koku önemli bir faktör değilse yapıştırın geçin. pişman etmez.

28 eylül 2018 21:23

1. Uzun zamandır temiz içerikli ve uygun fiyatlı misel su arayışındaydım ve bu ürün tam da beklentimi karşıladı. İçinde su,gliserin, aloa vera suyu, ölmez otu yağı, 2 adet hafif koruyucu ve sitrik asit var. Kokusu limonlu ilginç bir koku,herkesin seveceği türden değil. Yüzü germeden güzelce temiZliyor ferahlık hissediyorsunuz. Hem makyaj temizlemek için hem cilt temizliği için kullanılabilir. İndirimden 15 ya da 16 tl ye almıştım gratisten, 500 ml zaten bayaaaa uzun gidiyor. Böyle içeriğe ve performansa epey uygun fiyatlı olduğunu düşünüyorum,öneririm süslüler:)

17 ağustos 2018 00:19