girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (1)

26. Gördüğüm en kaliteli ve faydalı YouTube kullanıcısıdır. Gerçekten cildi de çok güzel maşallah dünya tatlısı bir kızımız. Severek izliyorum ve umarım hep böyle devam eder. Her şeyi detaylıca araştırması çok hoşuma gidiyor. Her gelen ürünü tanıtan reklamcı bloggerlardan değil yani... Ayrıca çiğ beslenme uzmanıymış ya ben bu kıza bayılmayayım da ne yapayım ^_^

23 ekim 18:51

25. Zarif, akıllı, kibar. 

20 ekim 21:56

24. Açık söyleyeyim bana güneş kremi kullandırmayı öğreten ve nasıl kullanmam gerektiğini öğreten bir youtuber kişisi. Makyajın üstünden nasıl güneş kremi tazeyebiliriz diye düşünüyordum ve bunu videolu anlatan ilk ve tek kişi olabilir. Ayrıca ayşe çakar ve kendisi sayesinde kore kozmetiği artık karışık gelmiyor :p

20 ekim 18:28 20 ekim 18:38


23. hızımı alamadım bir entry daha gireceğim, bembeyaz bir kız(medyaya ekleyeceğim) ama öyle duygu gibi sürekli bunu dile getirip anlamsızca kendini üstün görmüyor. inanılmaz tatlı bir kız ya valla aşırı sevdim. umuyorum hızla büyür kanalı da özellikle genç kızlar örnek olarak alır, izler.

ilgili medya:
1
20 ekim 08:08

22. az önce arka arkaya beş altı videosunu izledim, çok sevdim. koştum sözlüğe hemen başlığını açayım süslülerim için dedim ama çoktan açılmış bile.

kalbinin güzelliği dışına yansıyan insanlardan. inanılmaz mütavazi ve sevimli bir kadın. üstelik videoları da hep bilgilendirici oluyor. gerçekten cilt bakımına dair bir şeyler öğrenmek isteyen herkesin takip etmesi gereken bir kanal.

20 ekim 08:03

21. Gerçekten kitap okuyan youtuber. Bana fazla komplike geliyor ama kore cilt bakımıyla ilgilenenlere öneririm.

29 eylül 11:38

20. Benim de yeni keşfettiğim bir youtuber, çok çok beğendim.çok daha fazla aboneyi hak ediyor, zamanla çok daha fazla insana ulaşacağını düşünüyorum. cilt bakımını seven süslülere mutlaka tavsiye ederim. son derece bilinçli ve konuya hakim bir şekilde videolar çeken biri, umarım x100 hep böyle kalır.

11 eylül 13:31


19. Yaklaşık bir haftadır videolarını izliyorum çok beğendim ben de o kadar tatlı bir yüzü ve konuşması var ki! Üstelik sürekli araştıran, kaliteli yaşayan bir kadın. 30 yaşında olduğunu duyunca ben de çok şaşırdım 20 dese de inanırdım. Cilt bakımı, beslenme ve spor konusunda oldukça bilgili olduğunu düşünüyorum. 

27 ağustos 16:58

18. Bugün ismini akışta gördüğümden beri videolarını izliyorum. Ben de başta yabancı uyruklu sananlardanım. İşitme engelle olup bu kadar anlaşılır konuşabilmesi gerçekten mucize. Çok tatlı ve yormayan anlatımı var. umarım kanalı büyür ve samimiyetini kaybetmez. Kimlere kimlere zengin kız, gözü doymuştur dedik de başımıza reklamcı oldular. Burayı okursan eğer Tü tü tü maşallah çisem (gizlinot: Swh)

24 ağustos 21:31

17. (link: https://www.youtube.com/watch?v=FjpRmJ-VWVw havayı temizleyen ev bitkileri) ile ilgili video çekmek ne güzel bir fikir, bayıldım!

24 ağustos 18:05