sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (37)
 • medya (1)

37. yeni yeni takip ettiğim youtuberlara eklendi kendisi. Bir kere bilgili olduğunu ve bunu sunuş şeklini seviyorum, cilt bakımı konusunda kendisinden pek çok şey öğreniyorum ve bunu hayatıma uygulama niyetindeyim. çok tatlı ve güzel bir kız, cildi harika. kitap ve dizi önerilerini de genel olarak not ediyorum ve değerlendirmeye alıyorum. sadece dekorasyon konusundaki o çok fazla eşya sevdası tam bana göre değil, yine de tolere edilebilir.

3 ocak 12:11

36. son zamanlarda en sevdiğim youtuber. bir yandan kanalının daha fazlasını hak ettiğini düşünüyorum, bir yandan da çok fazla ana akım youtube kanallarından olmasın istiyorum. gerçi çisem'in öyle bir karakteri olmadığı çok belli ama. beni kendisine bu kadar bağlamasında etkenler sanırım; her bilgisini referanslarıyla sunması, youtube'da ki makyaj ve bakım önerilerine tamamen daha zıt ve derinlikli önerilerle dolu olması ve gerçekten en azından bir videosunu izlesem dahi aklımda "şuna bir bakayım" düşüncesiyle çıkmam ki "şu" dediğim bir kitap, bir cilt bakım ürünü, güneş kremi olabiliyor.bu kadar geniş skaladan yakalaması çok hoşuma gidiyor ve herkesin çok hoşlanacağını düşünmüyorum çünkü çisem'in videolarında insanı aptal yerine koyan pazarlamalar, reklam kokan tanıtımlar veya çöp kitaplar bulamıyorsunuz, bir yandan da günceli oldukça iyi takip ediyor. bütün bunların yanı sıra beni tam can evimden vuran kısmı; ev dekorasyonunu çok beğeniyor olmam. instagramda, youtubeda ve bilumum birçok yerde en çok takip ettiğim konulardan birisidir, küçüklüğümden beri dekorasyona çok ilgim var ve tamamen her şeyiyle kendime kopya etmek istediğim -ulaşabilir olması yönüyle tabi- tek kişi olmuş olabilir çisem'in evi. hatta son vlogunda hygge challenge'ı yapıp, 1 hafta evden vloglaması en çok beni mutlu etmiştir herhalde. ^^ kıssadan hisse; samimi, bilgili, okuyan, araştıran ve çok sempatik bir youtuber olmuştur, umarım böyle de devam eder. 

10 aralık 2018 22:16

35. En sevdiğim YouTuber, o kadar tatlı bir kadın ki konuşması, yüzü, giyim tarzına bayılıyorum çok naif ve asil biri gibi gözüküyor o kameranın arkasından, tüm içerikleri çaba ile uğraşılmış reklam kaygısından uzak bilgi vermek amaçlı ve yaptığı işi gönülden tam yapıyor, YouTube da dev markaların reklamı o kadar çok yapılıyor ki ister istemez manipüle oluyorsunuz ama bir çoğunun içeriği o kadar zararlı ki Çisem’in deyimiyle ürünün içeriğine değil markanın reklamlarına para veriyoruz resmen ben bu kanalı keşfettiğimden beri cilt bakımına olan bakış açım değişti, kendisine teşekkür ediyor kanalının daha çok izleyiciye ulaşmasını diliyorum.

30 kasım 2018 22:16

34. Gerçekten takip edilesi, çok şey öğrenilesi youtuber. Cilt bakımımda kendisinin sayesinde müthiş değişimler olmuştud. Azıcıkta olsa içerik okumayı öğrendim. Öyle güzle güneş kremi önerileri varsı ki sonunda yaz kış güneş koruyucu kullanıyorum. Ten makyajı yapmadan hayatıma devam edebiliyorum. Artık paramı çöp kozmetiğe değil gerçekten işe yarar kozmetiğe bütçe ayırmaya başladım.

30 kasım 2018 17:02

33. Zararlı içerik videosu kafamda soru işaretleri yaratan youtuber. Sadece paraben için söyleyebileceğim paraben mi daha zararlı yoksa parabensiz diye sunulan ürünlerdeki alternatifleri mi artık karar veremiyorum, teşekkürler.

28 kasım 2018 20:49

32. youtube dünyasında, ucuz reklam kokuları ve bilgi kirlilikleri arasında aranan kanın bulunmasını sağlayan, büyük bir boşluğu doldurduğunu düşündüğüm youtuber. içeriğe değil markaya önem veriyorsanız, basmakalıp duyduğunuz şeylerden oluşan bir bakım rutininiz varsa mutlaka bir bakın derim. kendisi daha çok kore cilt bakımı ürünleri kullanıyor, çılgınca araştırmalar yapıyor, video içeriklerini kendini göstermek için değil kaliteli bilgi ve deneyimlerini aktarmak için oluşturuyor. pek tabii ki bir uzman değil ama sadece ilgi alanı olduğu için bu kadar araştırıp uzmanlaşması bence takdire şayan. ayrıca kitap, film, dizi önerilerini de oldukça beğeniyorum. umarım zamanla youtube ve sosyal medyaya  küsmez,çünkü bazı paylaşımlarından böyle bir şeyler seziyorum. sen devam et çisem, bırakma bizi.

28 kasım 2018 11:21

31. Son videosunu çok beğendim. Bazı içeriklerle ilgili kafamda oluşan soru işaretlerini giderdim. Bizim yerimize araştırma yapıp bizimle paylaşması takdir edilesi.

28 kasım 2018 11:13

30. cok sempatik ve cok bilincli,yeni kesfettigim ancak su an en sevdigim youtuber. kaynakca belirtmesi, sakin sakin, abartmadan, allamadan pullamadan ve piyasa iluzyonundan uzak anlatımıyla gercekten gonlumde taht kurdu. isin rast gitsin guzel kadın.

30 ekim 2018 13:40

29. Gördüğüm en kaliteli ve faydalı YouTube kullanıcısıdır. Gerçekten cildi de çok güzel maşallah dünya tatlısı bir kızımız. Severek izliyorum ve umarım hep böyle devam eder. Her şeyi detaylıca araştırması çok hoşuma gidiyor. Her gelen ürünü tanıtan reklamcı bloggerlardan değil yani... Ayrıca çiğ beslenme uzmanıymış ya ben bu kıza bayılmayayım da ne yapayım ^_^

23 ekim 2018 18:51

28. Zarif, akıllı, kibar. 

20 ekim 2018 21:56