sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (68)
  • medya (1)

  68. ilk dinlediğimde konuşma şeklinden dolayı kendisini yabancı sanmıştım. sonra öğrendim ki kulağındaki bir problemden dolayıymış. bence çok tatlı konuşuyor :) bu ürünler, içerikleri, hangi yüze ne iyi, ne neyden sonra-önce kullanılmalı vs gibi konularda bence youtubeun en başarılı kişisi. bildiklerini güzel de aktarıyor. bu yola, babasının otelinde gerçekleşecek bir program için böyle ciltle ilgii bir seminere katıldıktan sonra girdiğini hatırlıyorum. iyi ki de girmiş.

  19 temmuz 16:26

  67. yaptığı makyaj çok hoş ve ona yakışmış ama ben yapsam şopara dönerim, çünkü renkler benim ten rengimde buna çok müsait. bence yüksek fiyatlı şeyleri kullanırken özür dilemesinin nedeni çok daha düşük fiyata iyi verim alınabilecek ürünler olduğunu göstermek ve gençleri özendirmemek ki zaten şu anki aklım olsa almazdım diyor. seviliyorsun ve bizimlesin çişem.

  19 temmuz 14:29

  66. Yaptığı makyaj sırasında kullandığı pahalı ürünler için defalarca ezilip üzüldü, özürler diledi, linç etmeyin dedi. Pahalı ürün kullanmak neden özür dilemeyi gerektirsin? Gerçekten kompleks, kıskançlık toplumu olmuşuz iyice, çok yazık. 

  18 temmuz 23:59

  65. Çok tatlı, çok samimi bulduğum, sürekli araştıran, okuyan kendini geliştiren youtuber. Muhtemelen izlediğim en kaliteli ve iyi niyetli türk youtuber. Kulaktan dolma bilgilerle gelmiyor, oturup makale takip ediyor. İlham verici bir insan olduğunu düşünüyorum, umarım emeklerinin karşılığını alır.

  İlave edit: son izlediğim kendiyle ilgili sorulara cevap verdiği videosunda youtube’un özgüvenini düşürdüğünden bahsetmiş. Biraz üzüldüm açıkçası. Çok fazla konuşmasıyla ilgili soru alıyormuş. Ben de ilk izlediğimde yabancı olduğunu sanmamla ilgili bir girdi yazmıştım. Bu bana böyle şeyler hakkında yorum yaparken daha dikkat etmemiz gerektiğini gösterdi. Düşündüğümüzü çat diye söylerken karşı tarafı kırabiliyor. Asla özgüveninin kırılmaması gerek eğer okuyorsan. İşitme problemine rağmen gayet akıcı konuşuyorsun ve sadece türkçe değil. Bence yaptığın oldukça etkileyici çişem. Kendinle gurur duy.

  10 temmuz 16:04 10 temmuz 17:10

  64. Beni asitleri, içerik okumayı öğreten youtuber benim gözümde YouTube'da bu konuda en başarılı değilse en başarılılarından. İlk video da konuşması biraz değişik gelmişti ama izleye izleye alıştım sanırım şimdi hiç dikkat bile etmiyorum. Keşke ülke de Naturally Serein gibi insanlar çoğalsa da insanımızın içerik okuma bilgisi 'Ay canım üstünde %0 alkol, boya, paraben yazıyor' dan ileriye gitse belki o zaman koskoca ülke de asit ürünü sıkıntısı çekmeyiz.

  3 temmuz 23:01

  63. kulak sorunu kaynaklı, kimilerine garip gelen beni hiç rahatsız etmeyen konuşması bile kulağı sorunsuz duyanlardan çok daha iyi. diğerleri gibi 30 kelimeyle video çekmiyor, kelimeleri yanlış anlamda kullanmıyor (nice "maruz görün" diyenlerle dolu ortalık). diğer dillerdeki markaların isimlerini de "hihihiii bilmiyorum nasıl okunuyor bayoderma mı yoksa biyoderma mı ayyy naskita mı" demeden doğru bir telaffuzla okuyor, tüm dilleri bilmesi mümkün olmadığına göre demek ki araştırıyor, öğreniyor okunuşlarını. sırf bu yüzden bile bayılıyorum.

  3 temmuz 22:07

  62. Süslü sözlükte tamamen rastgele keşfettiğim youtuber kendisi videolarında verdiği bilgileri tek tek araştırıp videonun altına makalelerle araştırmalarla kanıtlı bir şekilde bırakan bir hanım kızımız  kendisi ve bu özelliği sayesinde kanalına ışık hızıyla abone oldum resmen 

  Kore cilt bakımına olan bakış açımı değiştirdiği gibi güneş koruyucular hakkında da insanı güzelce bilinçlendiriyor "her iki saatte bir yüzünüze boca edin eheheheh" diyip markalardan tonla güneş kremi alan youtuberların aksine içerik bilen ve insana mantıklı gelen önerilerle karşımıza çıktığı için kendisini ayrı sevdim. Takipteyim

  29 haziran 22:41

  61. oturup naturally serein izledikten sonra gençliğimin azelaic asit kullanmadan heba olduğunu hissediyorum. kullandığı ürünlerin çeşitliliği beynimi uçuruyor. gerçekten çok tatlı biri ama artık kitap önerileri vb. dışındaki videolarını izleyemiyorum çünkü yüzümü sadece temizleyici ile yıkayıp, nemlendirip, güneş koruyucu sürmek inanılmaz yetersiz hissettiriyor. üst level ürünler kullanıyor; bende kullanmak istiyorum ama ulaşımı kolay ürünler değil :( üzgünüm

  dün bir videosunu izledikten sonra gittim fellik fellik 50 faktör pa ++++ olan kremler aradım. ayrıca cildinin nemini sürekli ölçtüğü aletten sordum soruşturdum falan. bu kadar ileriye gitmeye gerek yok sanki, genetik ve güneşe maruz kalma oranı yaşlanma hızında en büyük etken.

  ignorance is bliss

  9 haziran 21:51 10 haziran 17:16

  60. Sayesinde bebek gibi cilde ulaştım seni seviyorum naturally serein :*

  Cilt bakımı olarak Sadece cildini temizleyen ve nemlendiren biriydim ve dehşet siyah nokta, sivilce lekesi, akne sorunlarım vardı. Sayesinde c vitamini, b3 vitamini, aha ve bha içeren ürünleri keşfettim hem de oldukça uygun fiyatlıları :) cilde faydalı gelen şeyleri uzun uzun anlatması, hem yüksek fiyatlı hem uygun fiyatlı ürünleri göstermesi harika Bir şey. Dediğim gibi sayesinde akne izi, siyah nokta problemlerimi başarıyla yendim artık sadece güneş kremiyle dışarı çıkabiliyorum :) müsait vaktim kullandığım ürünleri de yazarım bakım rutini başlığında

  edit: (link: https://www.suslusozluk.com/süslü-sözlük-yazarlarının-cilt-bakım-rutinleri?i=1013151 rutinimi yazdım arkadaşlar )

  11 mayıs 08:16 14 mayıs 22:49

  59. Video içerikleri çok yardımcı olmakla birlikte özenerek hazırladığı o kadar belli ki.. Kendisini tebrik ediyorum. Cilt bakımı dışında bütün videolarını izliyorum çünkü kendisini dinlettiriyor, uzatmadan tane tane konuşması sayesinde olsa gerek. Ayrıca videoları çektiği ortamın aydınlık olması da benim için bir etken. Geç keşfetsem de severek takip ediyorum. Hayatında nice başarılar onunla olsun.

  10 mayıs 12:22