yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (171)
  • medya (6)

  171. eczane markalarını cruelty free olmadıkları için kullanmadığını söylerken, çin pazarında olan missha cruelty free olmadığı halde kullanan kişi. 

  1 saat önce 1 saat önce

  170. Ben çisemin videolarını en az 1 yıldır izliyorum. Çok güzel hazırlıyor ve videoyu izlediğinizde dolu bir şekilde ayrılıyorsunuz. Fakat ben bir yerden sonra boğuluyorum bu kadar bilgi arasında açıkçası. Eağhh diyerek ayrılıyorum videodan :d 

  Ama şunu belirteyim ki kendisine imreniyorum gerçekten. Ülke ortalamasına göre oldukça eğitimli, donanımlı ve bunlara rağmen mütevazilikte üstüne yok youtube aleminde. Ben bunu yetişme şekline ve sonradan görme olmamasına bağlıyorum. (gizlinot: Yanlış anlaşılmasın lütfen. Ne demek istediğimi anladınız bence...)

  Bu arada aylık ne izledim ne okudum videolarını da kıskanarak izliyorum ne güzel bu kadar çok okuyabiliyor diyerek.

  Eğer buraları okuyorsan “you go girl!” Youtube da parlayan bir içerik üreticisisin bence.

  dün 23:19

  169. Kendisini çok beğeniyorum. Ürün sattırmaya yönelik öneriler yapmıyor mesela. Cildinizin ihtiyacını bilin ona göre ürünler tercih edin diyor sık sık. Ayrıca sahip olduğu bilgiyi aktarmaya çalışıyor bu yönünü çok seviyorum. Önerdiği ürünleri gözü kapalı almıyorum. Kendisi nasıl süzgeçten geçirip alıyorsa sayesinde ben de içeriklerine bakarak kendime en uygun olanı tercih etmeye çalışıyorum. 

  Sahip olduğu imkanları çok güzel değerlendiren biri bence. Umarım çok daha iyi yerlere gelir.

  dün 21:24 dün 21:25


  168. takip ettiğim tek influencer. önerdiği her ürüne gözüm kapalı güvenirim. kendisi çok nazik ve kendini geliştirmiş biri. okuduğu kitaplar, izlediği diziler bile harika ya. çisem keşke ablam olsaydın :(

  28 mayıs 19:53

  167. Geç keşfettiğim için baya üzgün olduğum gerçekten çok kaliteli youtuber. Sadece kozmetik, cilt bakımı alanında değil hayatı yaşayış şeklini çok kaliteli buluyorum. Kibar, nazik, akıllı, zeki, kendini geliştirmeyi seven, karakterli, bir duruş sahibi, sempatik, zarif, güzel... Durduramıyorum kendimi övdükçe överim ben bu kadını. Gerçekten güzel bir duruş sergiliyor. Doğayı, hayvanları, insanları seviyor, sevgi dolu bir insan. Cilt bakımı bilgisine çok güveniyorum araştırıyor bildiklerini aktarıyor reklam yapmıyor. Dürüst buluyorum ve ona güveniyorum. En eski videolarından başladım ara ara vakit buldukça izliyorum gerçekten cilt bakımında yaptığım bir sürü yanlışı onun sayesinde fark ettim. Güzellikler hep onun olsun.

  28 mayıs 00:55

  166. kendisi oldukça mütavazı ve ne anlattığını bilen, videolarının içini oldukça dolduran birisi. videonun açıklamalar kısmını açıp bakınca bile ne kadar emek verdiği anlaşılıyor.

  kullanma kılavuzuna bakmadan dyson saç şekillendirici reklamı yapan influencerlardan trendyol linkli cilt tavsiyesi alacağıma tabi ki böyle bilgili insanları takip ediyorum.

  ailenin otel(leri sanırım) olduğunj anlatmıştı bir videosunda. oh babadan gelen para var nasıl olsa demek yerine birçok ülkede bu konuyla, beslenmeyle ve yönetim üstüne eğitimler almış.

  böylesine bilgiye aç bir youtuberın, açıklamalara bile yazdığı videoda anlattığı şey sorulunca lütfen açıklamaya bakın denmesi eleştirilmiş. ben o kadının yerinde olsam ilber ortaylı gibi davranabilirdim bilmiyorum.

  ayrıca işitme engelli bir insanın böylesine güzel türkçe, ingilizce ve fransızca konuşması ayakta alkışlanacağına diksiyonu eleştiriliyor. bunu eleştiren gitsin ımmmmm hmmm diye konuşmaya çalışan influencerları takip etsin allah aşkına

  22 mayıs 18:04

  165. Çok geç keşfettiğim, temeli sağlam ve başarılı içerikler üreten, donanımlı, görgüsüzlükten fersah fersah uzak, imkanlarını sindirebilmiş, çok tatlı ve iyi niyetli bulduğum youtuber. Her bir videosunun altına eklediği onca ayrıntılı yazı kim bilir ne kadar zamanını alıyordur ve bence her videosunda çok büyük bir emek ve araştırma var.

  cilt bakımını içeren neredeyse tüm Videolarını izledim ve maalesef buradaki eleştirilerin ne kadar acımasızca yapıldığını fark ettim. Örneğin; bir videosunda kullandığı ürünler sonrası yüzünde oluşan kızarıklıklar eleştirildiğinde gösterdiği tavır çok konuşulmuş. Açıkçası ben cildim için yıllarca bu kadar emek ve para harcasam, tüm içerikleri tek tek saatlerce araştırıp gecemi gündüzüme katsam, cildime bu kadar iyi bakmaya çalışıp neyin iyi neyin kötü geldiğini anlayabilecek duruma gelsem ve tüm bunların üzerine "cildin kızarıyor bence o sana iyi gelmemiş" yorumu yapılsa daha bile sert tepki gösterebilirdim. Cildinin kızarıklığının sebebini kameradan dahi anlayabilecek derecede uzman bir dermatologsanız zaten youtube'da işiniz ne derler adama ki belli bir yerden sonra artık insan kendine neyin iyi gelip gelmediğini kimsenin tavsiyesine ihtiyaç duymadan anlayabiliyor. Tepkileri bir çok kişiye sert gelebilir ama bence onlarca çiğ tavırlara sahip, 32 diş yapmacık gülümsemesiyle içinde bir tek siyanür eksik olan ürünleri para için tanıtan boş insandan daha samimidir benim açımdan. Kız her seferinde bana bunlar iyi geliyor ve memnunum ama siz dermatoloğunuza danışın, ben bir uzman değilim diye üstüne basa basa söylüyor. Ama insanlar duygu özaslan faciasından ötürü cildine sabah akşam kayısılı peeling uyguladı bir dönem, o yüzden çok bir şey beklememek lazım. Üstelik yıllarca duygunun ağzını yaya yaya konuşmaya çalışıp konuşamadığı yabancı dilin ve onun asla ve asla ulaşamayacağı akademik eğitimin kaç katı var bu kızda. kitap okuma alışkanlığı instaya kıyafetiyle uyumlu kitap fotosu atmak olan insanlar arasında gerçek bir okuyucu aynı zamanda. 

  Bence ortalıkta kitlesel iq düşürücü onca sunny side up lar, sarı bez fobileri, markalardan gelenleri açıyorumlar, yukarı kaydırınlar ve bilimum ayaklı reklam panoları varken, bırakın bu kızcağız da bir kere göz devirmiş olsun. yaptığı işe böylesine saygı duyan hem kültürlü hem de görgülü, içi dolu insanları küstürmememiz lazım diye düşünüyorum. Çünkü gerçekten bu kadar kültürsüz ve görgüsüz youtuber kirliliği içerisinde bu tarz içerik üreticilerine ihtiyacımız var. 

  17 mayıs 17:40 17 mayıs 18:16


  164. sonunda garnier,loreal paris gibi içeriği gerçekten kötü olan ürünleri övmeyen ve gerçekten yararlı videolar çeken youtuber.videolarını izlediğinizde gerçekten bir videoyu çekmek için bile ne kadar emek harcadığını anlıyorsunuz,sponsorlu ürün geliyor diye saçma sapan ürünleri tanıtmıyor yani.kanalını keşfetmeye geç bile kalmışım.tavsiye ettiği bazı ürünlerden kullandım(gerçekten de memnun kaldım) ve artık içeriklerini okuyarak alıyorum cilt bakım ürünlerimi.giderek böyle yararlı içerik üreticileri artar ve youtube dan doğru düzgün verim alırız diye umuyorum ilerde...

  17 mayıs 17:37

  163. Kulvarının en bilgili ve en görgülüsüdür ki biliyorsunuz görgü influencer camiasinda en nadir bulunan özellik. Kendisini eleştirebilirsiniz elbette ama gördüğüm eleştirilerin hiçbirini zerre haklı bulmadığım için yazıyorum bunu. Bu piyasada daha nasıl, hangi kıstaslara sahip birini bekliyorsunuz anlamadım şahsen.

  Kendisi güzel,Çok araştıran, kültürlü ve belli ki bunu çıkarsız yapan biri. zira yaşam şeklinden ve okuduğu okullardan anlaşıldığı üzere buradan akacak paraya hiç ihtiyacı olmadığı çok açık. Bu işi belli ki keyfine yapıyor ama onu da en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Sırf bunun için bile saygı duyuyorum.

  Saçma sapan pozlarıyla, normalde sokakta giymeye anlam veremeyecegimiz ve hepsi birbirinin aynı olan bad girl giyim tarzınin dışında olduğu için, kociskoculukla,yukarı kaydirincilikla takılmadığı için de ayrıca yeri başkadır.

  17 mayıs 14:14

  162. Renkli kozmetik ve cilt bakım ürünleri konusunda çok bilgili. Her ne kadar bu konuda mütevazi davransa da teknik altyapısına güvendiğim hatta sektörde çalıştığım dönemlerde "teknik uzman" olarak tanımlanan pek çok kişiye göre de daha bilgili ve araştırmacı olduğunu düşündüğüm, ürün etkileşimleri, aktif bileşenler ve cilt yapısı konusundaki bilgilerini pratikte de etkili olarak uygulaması sebebiyle takip etmekten keyif aldığım ilham verici bir youtuber.

  17 mayıs 12:25