yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (20)
  • medya (2)
  5

  1. bim'in dönem dönem getirdiği, keşke yenisi gelse de hemen stoklasam dediğim makyaj süngeridir. en son 3-4 ay önce gelip ve 4.95 tl'den satışa sunulduğunda denemek için bir tane aldım. genel olarak makyaj süngeri kullanma alışkanlığım yoktur, bundan önceki süngerim h&m süngeri olmuştu ve memnun kalmamıştım pembe olanından. ancak bim'in bu süngerine bayıldım. leke tutmuyor, beyaz kalıp sabunla yıkadığımda lekeler anında gidiyor, çok fazla ürün emmiyor ve bayağı güzel bir şekilde suyun altında büyüyüp yumuşak hale geliyor. ancak ben tırnaklarım uzunken kullandığımdan üzerinde tırnak izleri ve ufak yırtılmalar meydana geldi.

  ilgili medya:
  1
  16 temmuz 2018 15:57

  2. (gizlinot: süslülerin satın aldıkları son kozmetik ürünü başlığındaki detaylı girdimi buraya adapte ediyorum, bu başlığı bulmak zor olduğu için onu da silmeyeceğim)daha önce armut şekilli yeşil renklisini alıp çok memnun kalmıştım. annem geçenlerde görünce iki tane alıp gelmiş. bunlar damla şeklinde ve yapıları farklı. yeşil olan çok tok, bir nevi plastik ya da silikon hissiyatında ve çok az ürün emiyordu. yeni alınanlar çok daha yumuşak, daha fazla şişiyor ve malesef daha çok ürün emiyor. maybelline superstay fondöteni yeşil süngerimle yedirirken iki pompa ürün kullanıyorum hatta fazla bile geliyor. yeni süngerle 4 pompa kullandım ama güzel bir sonuç aldım, yapay bir görüntü oluşmadı. şimdilik sevdim ve kullanmaya devam edeceğim. yeşil olanı 5 ya da 6 liraya almıştım, yeni gelenler 7 liraymış. bu fiyata bu performansı bence gayet iyi.

  tüm çeşitlerin olduğu bir görsel buldum. bahsettiğim yeşil olanı anlamışsınızdır zaten, yeni aldıklarım da üst sıradaki pembe ve sağ alt köşedeki su yeşili. pembeyi kutusundan bile çıkarmadım. üstteki yorum su yeşili için geçerli.

  ilgili medya:
  1
  21 aralık 2018 00:46

  3. Geçen gün almayı başardım.Çok nazik yıkadım ama neden bilemiyorum parçalandı.

  21 aralık 2018 21:38


  2

  4. Bendeki şişti ama yumuşamadı, sert kaldı. Ayrıca temizlenmedi de. Sabunla yıkadım olmadı, sıcak sabunlu suda beklettim olmadı hatta su berrak kaldı, kiri akmadı. Yüz temizleme jeliyle yıkadım yine çıkmadı. Lekeler öylece duruyor. Üstelik sadece bb krem uygulamıştım, fondöten uygulasam daha kötü olurdu heralde. Bendeki cam göbeği yeşili rengi, damla şeklinde olan. Hepsi mi aynı yoksa renklerine göre yapıları da farklı mı bilemedim.

  16 ocak 2019 16:28

  5. Çok güzel şişiyor.Ürünümü kolayca uyguluyorum. Fakat bir süre sonra yırtılıyor.

  16 ocak 2019 23:51

  6. Yarı fiyatıyla, eklips latex free kadife dokulu (!) makyaj süngerine göre iki kat kullanışlı olan makyaj süngeridir.(gizlinot: yazar burada hala süngerden hırsını çıkaramadığını belirtmektedir.)

  Bendeki damla biçiminde koyu mor renkli olan, her biri farklı mı tam bilmiyorum ama sadece rengi sebebiyle seçtim. Yıkandığında şişip iki katına çıkıyor. İlk yıkamada dahi boya akıtmıyor ve aşağı yukarı h&m'in makyaj süngeri kadar ürün emiyor. Bb kremlerin/ten ürünlerinin doğal şekilde bitiriş sağlamasına yardımcı oluyor. Kapatıcımı da güzel yaydı, bu özelliğini de sevdim.

  Eklips faciasından sonra 8 tl'lik fiyatıyla gösterdiği performans bana ilaç gibi geldi. Bir de kolay parçalanmazsa, nascita kadife dokulu makyaj süngeri alamadığım/ekonomi yaptığım zamanlarda bu süngeri başımın tacı ederim. Çok sevdim.

  Edit: nazik yıkamama rağmen kolay parçalanıyor ancak fiyatına göre gözardı edilebilir bir kusur. Eskidikçe ve denk geldikçe yeniden satın almaya devam edeceğim.

  7 şubat 2019 22:13 25 şubat 2019 21:40

  5

  7. Bime ara ara gelsede file marketinde sürekli olarak bulunan bir sünger.Bende damla şeklinde olanın moru var.Kaç kere yıkadım hala sapasağlam duruyor.Islanınca baya büyüyor.Çok beğendim.

  27 temmuz 2019 02:07


  5

  8. Bimde satılan , açıkçası sırf almak için aldığım ama kullanınca da çok beğendiğim bir sünger. Ben açık yeşil , damla şeklinde olanını almıştım ; üst sivri kısmı göz altlarıma ve burun kenarlarına çok güzel oturuyor ve güzel dağılıyor. Alt tarafındaki yassı bölgesiyle de yanaklarım ve alnıma kullandığım ürünleri güzel bir şekilde dağıtabiliyorum. Suyla birleşince de çok güzel şişiyor ve yumuşacık oluyor , yıkandığında ise üzerindeki lekeler kolayca akıp gidiyor. Fiyatı ise çok makul , hatta kozmetik mağazalarından aldıklarımıza göre komik derecede uygun. Bundan sonra yırtılsa bile bimi takip edip bu süngerden almayı düşünüyorum.

  24 ağustos 2019 17:15

  5

  9. Bimden 5.95 tl gibi bir fiyata almıştım. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve aşırı memnunum. Fazla ürün emmiyor ve muhtesem şişiyor suda. Bu 1 yıl içerisinde her hangi bir bozulma da olmadı. 4 aydır hafta ici her gün kullanıyorum öncesinde de hafta da 2 3 gün kullanıyordum. Şimdi tekrar gelmiş sanırım bulursam stok yapabilirim bir kaç tane. Alın aldırın süslüler..

  11 eylül 2019 16:13

  10. real techniques makyaj süngerimi kaybettikten sonra sürpriz şekilde bimde denk gelip almıştım 6 liraya. Hiçbir beklentim yoktu açıkçası ama real techniques bu süngerin yanında halt etmiş, o kadar büyük konuşuyorum.

  Suyu gördüğü zaman 2 katına çıkıyor boyu, bununla birlikte sertleşmiyor. Yaklaşık her süngerde olduğu kadar ürün emiyor. Temizlenmesi de oldukça kolay.

  Günlük hayatında sık sık fondöten, bb/CC krem, kapatıcı gibi ten ürünleri kullananlar için performansı fiyatına oranla çok yukarıda kalan bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.

  12 eylül 2019 12:23