yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (16)
  • medya (2)

  15. Real techniques süngerim ömrünü doldurunca yeni bir makyaj süngeri arayışına girmiştim (gizlinot: Tabii ki uygun fiyatlı) ve o ara Bim'de bu süngere denk gelince ve fiyatı da uygun olunca denemekten zarar gelmez diyerek almıştım. Açıkçası önceki süngerimden bir farkını göremedim ve hatta daha iyi olduğunu düşünüyorum yapısı yumuşak ve kuruyken de kullanıma uygun bence. Ben son rötuş olarak yüzümden süngerle geçiyorum ve gayet memnunum. Uygun fiyatlı makyaj süngeri arayışında olanlar bir şans verebilir bence.

  13 eylül 2019 19:30

  2

  14. Yeşil olanını H&M süngerim parçalanınca ucuz diye almıştım. Sağolsun bir güzel dövdü yüzümü. Dayakçı süngerlerde bir dirty works iki bim benim için :(

  13 eylül 2019 00:19

  5

  13. ben de birkaç gün önce bim’den aldım ve bayıldım. kullandığım ilk sünger karşılaştırma yapamam ama kapatıcıyı çok güzel dağıttı, çok güzel şişiyor yumuşacık oluyor. krem bronzer dağıtırken özellikle çok memnun kaldım. fondötenle denemedim. bu kadar sevince bugün bim’den bir tane daha aldım kenarda dursun diye. mutlaka deneyin süslüler.

  12 eylül 2019 23:44


  12. real techniques makyaj süngerimi kaybettikten sonra sürpriz şekilde bimde denk gelip almıştım 6 liraya. Hiçbir beklentim yoktu açıkçası ama real techniques bu süngerin yanında halt etmiş, o kadar büyük konuşuyorum.

  Suyu gördüğü zaman 2 katına çıkıyor boyu, bununla birlikte sertleşmiyor. Yaklaşık her süngerde olduğu kadar ürün emiyor. Temizlenmesi de oldukça kolay.

  Günlük hayatında sık sık fondöten, bb/CC krem, kapatıcı gibi ten ürünleri kullananlar için performansı fiyatına oranla çok yukarıda kalan bir ürün. Kesinlikle tavsiye ederim.

  12 eylül 2019 12:23

  5

  11. Bimden 5.95 tl gibi bir fiyata almıştım. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve aşırı memnunum. Fazla ürün emmiyor ve muhtesem şişiyor suda. Bu 1 yıl içerisinde her hangi bir bozulma da olmadı. 4 aydır hafta ici her gün kullanıyorum öncesinde de hafta da 2 3 gün kullanıyordum. Şimdi tekrar gelmiş sanırım bulursam stok yapabilirim bir kaç tane. Alın aldırın süslüler..

  11 eylül 2019 16:13

  5

  10. Dün bimden 5.95e 2 tane aldım. Damla şeklinde mavili ve yeşilli. Tek renk değillerdi. Görsel ekleyeceğim. Suda şişiyor ve aşırı yumuşacık. Çok ürün emmiyor. Umarım memnun kalırım

  11 eylül 2019 13:04

  5

  9. Bimde satılan , açıkçası sırf almak için aldığım ama kullanınca da çok beğendiğim bir sünger. Ben açık yeşil , damla şeklinde olanını almıştım ; üst sivri kısmı göz altlarıma ve burun kenarlarına çok güzel oturuyor ve güzel dağılıyor. Alt tarafındaki yassı bölgesiyle de yanaklarım ve alnıma kullandığım ürünleri güzel bir şekilde dağıtabiliyorum. Suyla birleşince de çok güzel şişiyor ve yumuşacık oluyor , yıkandığında ise üzerindeki lekeler kolayca akıp gidiyor. Fiyatı ise çok makul , hatta kozmetik mağazalarından aldıklarımıza göre komik derecede uygun. Bundan sonra yırtılsa bile bimi takip edip bu süngerden almayı düşünüyorum.

  24 ağustos 2019 17:15


  5

  8. Bime ara ara gelsede file marketinde sürekli olarak bulunan bir sünger.Bende damla şeklinde olanın moru var.Kaç kere yıkadım hala sapasağlam duruyor.Islanınca baya büyüyor.Çok beğendim.

  27 temmuz 2019 02:07

  7. Yarı fiyatıyla, eklips latex free kadife dokulu (!) makyaj süngerine göre iki kat kullanışlı olan makyaj süngeridir.(gizlinot: yazar burada hala süngerden hırsını çıkaramadığını belirtmektedir.)

  Bendeki damla biçiminde koyu mor renkli olan, her biri farklı mı tam bilmiyorum ama sadece rengi sebebiyle seçtim. Yıkandığında şişip iki katına çıkıyor. İlk yıkamada dahi boya akıtmıyor ve aşağı yukarı h&m'in makyaj süngeri kadar ürün emiyor. Bb kremlerin/ten ürünlerinin doğal şekilde bitiriş sağlamasına yardımcı oluyor. Kapatıcımı da güzel yaydı, bu özelliğini de sevdim.

  Eklips faciasından sonra 8 tl'lik fiyatıyla gösterdiği performans bana ilaç gibi geldi. Bir de kolay parçalanmazsa, nascita kadife dokulu makyaj süngeri alamadığım/ekonomi yaptığım zamanlarda bu süngeri başımın tacı ederim. Çok sevdim.

  Edit: nazik yıkamama rağmen kolay parçalanıyor ancak fiyatına göre gözardı edilebilir bir kusur. Eskidikçe ve denk geldikçe yeniden satın almaya devam edeceğim.

  7 şubat 2019 22:13 25 şubat 2019 21:40

  6. Çok güzel şişiyor.Ürünümü kolayca uyguluyorum. Fakat bir süre sonra yırtılıyor.

  16 ocak 2019 23:51