yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (5)

  20. en çok sevdiğim influencerlardan birisi. bali tatili ile kapmıştı beni. özellikle kızıyla ilgili paylaşımlarına bayılıyorum. 2.ye hamileymiş. hayırlı olsun.

  23 ocak 18:39

  19. İkinci bebeğine hamileymiş. Çok istediğini ve doktorun zor olabileceğini söylediğini paylaşmıştı eskiden, bu yüzden çabasız şekilde olmasına çok çok sevindim onun adına. Sağlıkla doğursun ve güzellikle büyütsün kızlarını.

  Ancak bir nokta var ki çok talihsiz buldum söylediği şeyi çünkü çok insana gereksiz yere umut verebilir ya da onları üzebilir. Buraları okuduğunu varsayarak da yazmak istiyorum. Kendisine soran bir kişiye cevaben Amh değerine inanmıyorum bence bebek mucizedir hayal kurun minvalinde bir paylaşım yaptı. İlk olarak bu şekilde doğal yoldan şansa dayalı gebelik her zaman herkes için bir faktör ancak amh'sı düşük bir kadında çok daha küçük bir ihtimal. İkinci olarak amh değeri kader değildir, desteklenebilir, farklı tıbbi yollara başvurulabilir diye birçok uzman doktor ve embriyolog insanları bilgilendiriyorken sen neye inanmıyorum diyebiliyorsun pardon? Kendisinin tavsiye ettiği üzere Pembe bulutları takip etmektense yapılabilecek tıbbi metotlar mevcut bu konuda. Üçüncü olarak amh değeri kalan rezerv sayısını gösterir ancak tek başına doğurganlık için bir belirteç değildir başka hormon değerleri de duruma etki eder. kendisinin bu değerlerinden haberdar mıyız mesela? değiliz. Üstüne üstlük ilk bebeğini doğurduktan sonra üç sene kontrole gitmemiş bilinçte bir insandan bahsediyoruz. Bunları niye yazıyorum? Çünkü kadınlar eğer uzun ve çaresiz infertilite sürecindeyse ve kendileri de özellikle aynı sorundan muzdaripse bu tip kişilerin ne dediklerini çok önemsiyorlar. Eğitimli bir insan olarak amh değerine inanmıyorum, mucizenizi bekleyin, dua edin falan demek zırvalamaktır sevgili nazlı ve çok sayıda kadına gereksiz umut vaad edip onları üzmekten başka bir şeye yaramaz. Çünkü senin gerçekliğine inanmadığın o değere sahip olup sayısız kez farklı tedaviler deneyen ve negatifle sonuçlanan insanlar da var. İster misin doğal yolla deneyip zaman kaybedip bir türlü sonuç elde edemeyen bir kadın sayende tedavi de denemesin ve mucize bekleyip dursun ve de bunun sonucunda üzülsün? Eminim ki bu kişi senden etkilenen tek bir kadın olsa bile istemezsin. Üstelik bu süreçlerden geçen insanlar genelde hiç çocuksuz oluyor ve daha derin bir acı hissediyorlar. O yaşanılan üzüntüyü tahmin bile edemezsin. O nedenle lütfen bilime, tıbba, doktorlara karşı gelecek açıklamalar yapma böylesine hassas bir konuda...

  23 ocak 02:24

  18. Aşırı itici, her zaman o haklı, her dediği doğruymuş gibi garip bir tavrı var. En mükemmel anne o sanki... Çocuğu rahat diye çocukla her şeyin mümkün olabildiğini göstermeye çalışıyor, bu tavrı da ebeveyn  olarak insanı eksik hissettiriyor.  Sevemedim.

  2 eylül 2022 13:50


  17. ilk bakışta tatlış pozitif minnoş görünse de, bana içten içe hırslı, kompleksli ve fake geldi.

  plastikleşmiş aşırı uzun ve maşalı platin saç, full time salata tüketmesi, storylere yazdığı captionlar, mabeli kucağına alıp hoplaya zıplaya yururken kendini videoya çektirmesi (buna neden kuruldum bilmiyorum lol)

  tanıdıkça bi itildim ya. ben de böyle olsun istemezdim

  30 mayıs 2022 09:26

  16. Bir süre takip edince, özellikle anne iseniz ve yansıttığı hayatın gerçekten öyle olduğuna inanıyorsanız, yetersizlik sendromuna girmeniz muhtemel. Kendisini mabel ilk doğduğu zamanlar keşfedip epeyce takip ettim ancak takipçisi arttıkça tüketim çılgınlığı tavan yaptı.

  Her şeyi o kadar çok övüyor, öyle bir övüyor ki sanki o oyuncak olmazsa çocuk büyümeyecek. 

  Aynı zamanda "mabel doğduğundan beri bunu kullanıyorum" dediği çoğu bebek bakım ürününü mabel doğduğundan beri falan kullanmıyor ne yazık ki. 

  29 mayıs 2022 11:00

  15. Takma kirpiğin üzerine maskara sürerek maskara reklamı yapan influencer. Keşke insanları aptal yerine koymasa.

  2 mart 2022 15:37

  14. #doveözgüvenprojesi hastagi ile sosyal medyada filtre kullanımını eleştirdiği videosunda pürüzsüzleştirici filtre kullandığını düşündüğüm instamom.

  4 kasım 2021 17:25


  13. Emziren instamom.

  Tamam nazlı, bir sen emziriyorsun, hala emziriyorsun, anladık.

  Birkaç da foto ekledim.

  Bir de her şeyi bilen bu ana, nedense eşinin maskeyi tam takmamasına karışmıyor. Sürekli çenede maske ile dolaşıyorlar. Harika!

  ilgili medya:
  3
  12 temmuz 2021 15:35 12 temmuz 2021 15:39

  12. Linkçi instamom. Aynı zamanda da her şeyi en iyi ben bilirim tayfasına mensup. Herkesin okuduğu kitapları okuduğu için kendini pedagog, sağlıklı olduğunu iddia ettiği yemekler yaptığı için gurme ve Trendyol linki verdiği için de moda uzmanı sanıyor. Oysa ki acayip demode bir tarzı var kim kendisinden influence olup kıyafet alıyor bilmiyorum bence alan yoktur. Çocuk konusunda kendisini acayip ciddiye alıyor ve herkese yargı dağıtıyor, tarzını çok rahatsız edici buluyorum. Asla göstermeye çalıştığı kadar sempatik biri olduğuna inanmıyorum çok -mış gibi. Standart bir eş ve bebekle standart bir hayat yaşıyor ama hep bir dramatize hareketler halinde. Takibi bıraktım rahatladım. Burayı okuyorsa, ki okumama ihtimali yok, lütfen artık taner denen aletin linkini verme ya baydı çünkü.

  15 haziran 2021 21:59

  11. Hasta ziyareti (kayınbabası hasta sanırım) için gittikleri mersinde bile bir gün evde oturmamış yiyip içip gezmiştir. Aaa tabi bi de bolca link. 

  Eşi bu kadar umursamaz oluşuna bi şey demiyor mu acaba? yani ne desin tabi de sevdiği kadına yakıştırıyor mu acaba

  10 haziran 2021 23:59 11 haziran 2021 00:00