girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (93)
  • medya (1)

93. haddini bilmeyen, laf konuşmak için laf eden insanlardan nefret ediyorum.

27 ekim 21:44

92. Murat’ın gömleği aav, murat’ın kemeri vaa içerikli avva reklamı :(

17 ekim 19:19

91. Bir önceki girdimde yazdığımın flörtümün ve gerçekten etkilendiğim bir insanın  benimle birlikte 3 kızla daha konuşacak kadar karaktersiz olmasından nefret ediyorum.Ve bu kadar saf olmamdan da nefret ediyorum.

15 ekim 23:22


90. yobaz,cahil,kaba insanlardan

14 ekim 12:45

89. yapılan iş ne olursa olsun çalışanları sömüren ve bundan zerre rahatsızlık duymayan, onlarca kez hak yemesine rağmen hakkını yediği çalışanın gözünün içine bakarak utanmadan yalan söyleyen, kendi hayatında her şey tıkırında giderken, çalışana "ama sıkışığız, ödeme alamadık" gibi bahaneleri sıralamaktan keyif alan patronlardan nefret ediyorum. akşam sıcak evlerine gidip, özel okullarda okuttukları çocuklarına alacakları hediyeleri dillendiren bu tiplerin çevrelerinde, aslında çalışanın hakkı olan üzerinden bu rantı sağladığını düşünecek ve bunu yüzüne vurabilecek bir tek insan evladının olmamasından da nefret ediyorum.

14 ekim 12:31 14 ekim 12:35

88. aldığım kararlara ya bence çok saçma, yapamazsın sen sende o irade yok, emin misin yapabileceğine? diye tepki veren ya da direk saygı duymayan insanlardan nefret ediyorum

14 ekim 09:57

87. Nedense nefretin de bir duygu olduğu fikrine katılıyorum çünkü o'nu nefret ettiğimiz şeyler arasına koyduğumuzda her gördüğümüzde nefretimiz kabarıyor ve bazen gördüğümüzde tüm günümüzü zehir ediyor. Halbu ki ne sevgi ne de nefret beslersek yani nötr olursak(kendimizi onun hiç olmadığına inandırıyoruz kafamızda) onu gördüğümüzde hiç odaklanmayız ve hayatımızda yer almaz.nefret ettikçe bir şekilde hayatımıza dahil ediyoruz

14 ekim 00:47 14 ekim 00:48


86. Teşekkürü çok gören insanlardan nefret ediyorum.

Ne zaman işi düşse yazar, teşekkür bile etmez ama. Bunun haricinde selamı sabahı yoktur. Yeri gelir, merhaba bile demez. Var hayatımda böyle birkaç kişi. İşimi gücümü bırakıp karşımdaki kişinin işine veririm kendimi ama bir teşekkür çok görülür. Kendimi salak gibi hissediyorum bu durumda.

Arada bazı şeylere güzel çıldırırım ben, sonra da sayfayı kapatırım. Şu saatten sonra bir kere daha bahsettiğim durumla karşılaşırsam mesaja cevap bile yazmayacağım. Yanıma gelip böyle selamsız sabahsız bir şey soran olursa artık ne yaparım o zaman bilemedim şu an.

14 ekim 00:27

85. adaletsizliğin kazandığı her yerden.

13 ekim 22:22

84. zorunda olduğum her şeyden nefret ediyorum

13 ekim 21:27