girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (109)
  • medya (1)

109. herkesten nefret ediyorum ama tek başınayken canım sıkılıyor.

bugün 17:12

108. Pet shoplardan hayvan satın alıp bu iğrenç ticareti kalkındıranlardan nefret ediyorum.

Daha sonra bakamayıp sokağa terkedenlerden daha çok nefret ediyorum 

bugün 05:54

107. Kendini çok akıllı zanneden, karşısındaki insana gereksiz yere akıl vermeye çalışan insanlardan nefret ediyorum. Evet sen çok zekisin harikasın ben de çok aptalım ya evet aynennn düşünememiştim ben bunu.

bugün 02:18


106. empati yoksunu insanlardan nefret ediyorum. hepimiz her şeyi biliyoruz, her konuda uzmanız. karşımızdaki kişi ne istiyor, nasıl hissediyor önemi yok.

bugün 01:03

105. kalp kıranlardan nefret ediyorum

bugün 01:02

104. Bir ilişkide erkeğin herşeyi düşünmeden, duygusuz bir şekilde yaşarken, kadınların gönlünü verip delice sevmesine rağmen her zaman yargılanan taraf olması. İlişkiyi tek kişi yaşamazken neden yaşananların faturası kadınlara kesiliyor? Neden toplumda kadın ayıplanırken erkeğe helal olsun koçum skorun kaç oldu deniyor? Özellikle her haltı yaşamış bir erkeğin sonrasında kapalı, namuslu ev kızı araması en komiğime gidenlerden. böyle tiplerden nefret ediyorum.

bugün 01:01 bugün 01:04

103. Kendilerini bir halt sanan akrabalardan

bugün 00:52


102. Dedikodu yapan insanlardan nefret ediyorum.

bugün 00:22

101. istediği olmayınca tehdit etmeye başlayan insanlardan, karşı cinsle kurduğu iletişimin skorunu tutanlardan, yakın görünüp rakip olanlardan, herkesle konuşup iyi geçinmeye çalışanlardan, sürekli mutlu taklidi yapmak zorunda hissedenlerden, belli bir yaşa gelip olgunlaşamamışlardan, bir ilişkinin getirdiği sadakati bile kaldıramayacak karaktersizlerden, kadını ev işlerini yapmakla ve erkekleri cinsel açıdan tatmin etmekle yükümlü olarak görenlerden, kadını baskılayanlardan ve şiddet uygulayanlardan, atatürk'ü unutturmaya çalışanlardan, her ay ikiye katlanan fiyatlardan ve bundan zevk alan cahil kesimden, sadece sayısalcıların beyni olduğu algısından

ve bu ülkede yaşayıp bu çağa denk gelmiş olmaktan, nefret ediyorum.

dün 23:57

100. Insanlardan, bazen.

dün 22:45