girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (0)

28. benim diyen youtuberlardan çok çok çok daha iyi makyaj yapan, süslü sözlüğümüzün gururu yazarımız. maşallah çok da güzel.

17 haziran 17:21

27. ''bana makyaj yap allah'ını sevdiğim!!'' diye kapısına dayanmak istediğim,pek yetenekli süslü yazarı.o nasıl bir yetenektir yarabbi imrenerek bakıyorum.

13 haziran 13:01 13 haziran 13:21

26. Çok güzel bir kadın,aynı zamanda samimi geliyor bana.Yogun göz makyajı genelde hoşuma gitmiyor;ama negatifpolyanna'nin yaptığı göz makyajlarını çok seviyorum.Bu renk çok farklı çok pastel gözde olmaz diye düşündüğüm renklerle dahi harikalar yaratmış yazar.Bir daha söylemeden edemeyeceğim insan bu kadar güzel olur mu?

13 haziran 12:10


25. Ben makyajda onun kullandığı renkleri kullansam palyaçoya dönerim ama kadın güzel ya ....çok güzel ne renk kullansa olur yani.saç rengide fevkalade.çok güzel demişmiydim.ah allahım azıcıkta bana vereydin güzellik...

13 haziran 11:17

24. Rengarenk makyajlarıyla süslü sözlük'te müthiş bir hava estiren yazarımız. Makyajlarına bayılıyorum. Rengarenk, geçişleri ve yapılışları çok özenli makyajlar. İlham verici nitelikte benim için. Ayrıca saç rengi de çok güzel bence. Hem onun hem de sevgili (yazar: kozmetikmuhendisi)'nin makyajlarını çok çok beğeniyorum. Süslü sözlük sayesinde çok güzel yetenekleri de tanıdığımı düşünüyorum. Makyajlarla gözümüzü gönlümüzü açın böyle hep sevgili süslüler!(gizlinot: 😇😍)

13 haziran 01:50

23.  Ciddi ciddi şu zamana kadar 20lerinin ortasında sandığım yazar. yaptığı güzel güzel makyajları görüp “şimdiden her gün makyaj yapmaya başlasam 3 4 seneye onun yaşlarındayken onun seviyesine gelebilecek miyim hiç acaba?” diye hesap yaparken  aslında benden genç olduğunu öğrenme şokum. ayrıca da çok güzel bir kadın. 

13 haziran 01:27 13 haziran 01:33

22. turuncu makyajlarını çok beğendiğim yazar ve yeşil farı ilk defa güzel kullanan gördüm.benim şaşırdığım şey yaptığı göz makyajları gösterişli ve ağır olmasına rağmen yüzü kaldırıyor, yakışıyor. güzel de bir kız. güzel kızlara bakmayı severim.

12 haziran 17:38


21. Muhtesem yetenekli süslüsözlük yazarımız. Kendisinin göz makyajlarını görmeden önce asla makyaja ilgim yoktu. Aşırı yetenekli olduğu gibi yaptığı makyajarla dışarı çıktığı için aşırı cesur da buluyorum kendisini. Ben bir gıdım turuncu far sürünce herkes bana bakıyormuş gibi hissediyorum ama o nasıl güzel alacalı renkler kullanıp dışarı çıkıyor var ya anlatamam. Kendisine de söyledim beni makyaj konusunda cesaretlendirip, özendirdigini ve aşırı faydalı bir iki feedback de bulundu. Kendisini seviyor ve ilgiyle takip ediyorum. Ilgisi olan herkes kesinlikle takip etmeli.

12 haziran 17:19

20. Makyaj becerisi dışında medeni cesaretinden dolayı kendisini tebrik ediyorum.(gizlinot: Makyajları dışarıda kullanıyor.) (gizlinot: Boru değil.) Güzel olduğu için sırıtmıyor ama en sevdiğim makyajı olan ateş seni çağırıyor makyajını ben yapıp dışarı çıksam, biraz da tutucu bir yerde, şeytan diye taşlanırım. İşin kötü yanı İstanbul'un ortasında taş da bulamazlar. Artık kaldırım mı sökerler, asfaltı mı koparırlar bilmiyorum. Kendisi güzel, göz makyajı da güzel, makyajı dışarıda kullanması daha da güzel bir süslü.

12 haziran 14:33

19. kendisi güzel bir kadın ve makyaj yeteneği ile bunu çok iyi birleştirip kullandığını düşünüyorum. yakışması çok zor şeyler yapıyor ve altından iyi kalkıyor. aykırı unicorn tarzına bakmayı seviyorum. bazı fotoğraflardan anladığım kadarıyla dışarıda da kullandığı bir tarz bu. daha da hoşuma gidiyor böyle olması. daha çok makyajını görmek isterim.

10 haziran 21:13 10 haziran 21:16