girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • medya (11)

27. youtube'a girmeden once iyiydi ama su an tek kelimeyle cringey. eski fotograflarini instagramindan silmesi, fotoshopu gereginden fazla kullanmasi, saclarinda masa oldugu uzaydan bile belli olmasina ragmen ve takipcileri milyonlarca kere sordugu halde assssla saclarini nasil sekillendirdigini gostermemesi vb vb. kisaca kompleksten olecek kendisi yakin zamanda sanirim. ha birde kendi sac urunleri markasinin butuuuuuuuun reklamlarinda kendisinin oynamasi da baya komik ya. tamam cnm evet dunyanin en guzel saclari sende.

25 ocak 20:10

26. moda bloggeri olarak ilham almasam da gorsel olarak fazlasiyla begendigim bir bloggerdir negin. lakin estetiksiz halini gordukten sonra resmen oha falan oldum.

 

bu nasil basarili bir degisimdir yahu. hayran kaldim. cok fazla takip etmedigim icin operasyonlarin bilinirligi bilgim dahilinde degil ancak hicbir yerde de denk gelmedim ben.

 saclari ve dudaklarini zaten cok begenirdim ama agzi yuzu de el emegi goz nuruymus.

ilgili medya:
1
21 aralık 2017 00:05

25. varlığını yenilerde keşfettim ve açtığımda bambaşka bişi bekliyordum moda-yaşam tarzı-güzellik açılarından fakat karşıma standart instagram kızı çıktı? daha doğrusu onun hardcore versiyonu.

tarz? valla bilemiyorum pek yok gibi. 543543 benzerinde gördüklerinizin pahalı varyasyonu. bol bol da (gbkz: sex sells), bakınca işi moda değil de glam modelliği gibi.

hayat tarzı? zenginlik ve şatafat o kadar. geceliği asgari 2 bin dolarlık oteller falan, dur bişiler öğreneyim denecek bir paylaşım yok. çoğunluğu reklam.

vücut da bildiğin "sadece marul yiyorum" üstüne kafam kadar silikon. beğenilir de nesi farklı bulunmuş anlamadım. instagram bunların liderliğinde zaten.

takip ederim ben bunu yaniböyle şeylere bakmayı severim de şaşırdım sadece. bizden biri, çok doğal, moda ikonu falan gibi şeyler okuyunca. tamamen (gbkz: lifestyle porn) ve işini iyi yapıyor belli ki.

23 kasım 2017 11:13 23 kasım 2017 11:19


24. Bilimum törkiş bloggira ilham vermiştir. Hatta ilhamdan da fazlası. Gözlemlediğim kadarıyla bi tek merve özkaynak kendisine benzememiştir çünkü tip olarak müsait değil

23 kasım 2017 00:20

23. hayatini yasamak istedigim kadin.

22 kasım 2017 00:41

22. Kendileri profil fotoğrafım olur.

Beğeniriz.

Biz. Yani ben.

21 kasım 2017 22:59

21. instagram sayfasında insanı depresyona sokacak kadar güzelken vloglarında hiç hoşuma gitmeyen kız. vloglarda kaba ver erkeksi geliyor ilginç bir şekilde.

ama o instagram... instagramda gördüğüm açık ara en güzel kız.

21 kasım 2017 22:57


20. Süslü sözlük sayesinde haberdar olup bir saattir instagram sayfasında gezindiğim blogger.

Arkadaşlar biri lütfen bu kadının gerçek olmadığını söyleyebilir mi? Tuzluk olsun mesela, yanındaki sevgilisi de balıkmış gördüğüm bütün resimleri ben uydurmuşum falan. Aksi halde dünya şu andan itibaren çok çekilmez olacak benim için.

10 ağustos 2017 02:38

19. youtube kanalına "my current hair routine" diye bir video koymuş. ben de saçlarına bayıldığım için salak gibi tam 32 dakikalık videoyu sonuna kadar izledim. meğer kendi çıkardığı saç ürünlerinin reklamını yapmış. o saçlar nasıl öyle maşalanıyor, kendisi mi yapıyor, hangi maşayı kullanıyor hiçbir bilgi yok. yani eğlenceli bir video ama benim gibi beklenti içine girmeyin. zaten herkes yorumlarda isyan etmiş bu duruma.

bu arada yakında yurtdışına gideceğim belki alırım diye fiyatları kontrol edeyim dedim. o da ne 100 ml saç yağı 74 €!!! ısıdan koruyucu sprey 36€, dalga spreyi 34€. kendisini çok beğensem de daha aklımı o derece yitirmedim!

9 ağustos 2017 12:54

18. kendisine yaptırdığı tüm müdahalelerden istiyorum. görselleri "o ne deydi gız" diyerek izledim

11 temmuz 2017 02:57