yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

  18. bu ulkeyi yonetenler degistiginde elbette kendileri de degisecektir hatta degismeleri o kadar hizli olacaktir ki herkes sasiracaktir. Yanit olarak Biz her zaman bu goruste olduk zaten diyeceklerdir. Cunku para, cunku cikar. 

  Tanim: cok sevimsiz buldugum ciftin dugunu. 

  14 aralık 2019 06:12

  17. engin altan düzyatan'ın ikiyüzlü, samimiyetsiz ve yanar döner olduğunu kanıtlayan düğündür.

  hülya koçyiğit'in şu an 50'li yaşlarda olan kızı gülşah soydan, 18 yaşındayken sosyetik, turizmci bir aileye mensup olan ender alkoçlar ile evlenmişti. neslişah alkoçlar, gülşah-ender alkoçlar çiftinin büyük kızı. hülya koçyiğit, para babası olan damadı ender alkoçlar zarar etmesin ve daha fazla kazanç elde etsin diye 2002'nin sonundan beri bu ülkeyi yönetenlerle fazla samimi.

  engin altan düzyatan, eskiden 2002'nin sonundan beri ülkeyi yönetenlerle içli dışlı olmayan, sadece oynadığı dizilerle filmlerden ve kendisi gibi oyuncu olan özge özpirinçci ile uzun süren ilişkisiyle bildiğimiz oyuncuydu. 2013 yılında gezi parkı protestolarına katılan isimlerden biriydi. 2013'ün sonlarında birçok ünlüyle birlikte uyuşturucu operasyonu kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakıldıktan sonra özge özpirinçci'den ayrıldı ve ayrılığın üzerinden 1 yıl geçmeden hülya koçyiğit'in büyük torunu neslişah alkoçlar ile evlenerek magazin basınının "cemiyet dünyası" şeklinde tanımladığı camianın içine girdi. günümüzde eskisinden bayağı kalitesiz olan trt'nin siyasi içerikli "diriliş ertuğrul" dizisinde oynadı. devlete ait olan "vakıfbank"ın reklamlarında oynadı. düzyatan, bu evlilikle eskisinden daha fazla maddi kazanç elde etti.

  yarın bir gün bu ülkeyi yönetenler değiştiğinde bu evlilik devam edecek mi etmeyecek mi? bunu hep birlikte göreceğiz.

  13 aralık 2019 12:39 14 aralık 2019 10:17

  16. evlilik yıldönümlerini instagram hesaplarından kutlayan über samimi, sevgi dolu çift. (link: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/paparazzi/29937882.asp Neslişah Alkoçlar'dan duygusal 'evlilik yıldönümü' mesajı)

  içimde senden bir parça nefes alıyo demiş ya la! aghagahhagghahagh biyoloji terk.

  29 ağustos 2015 21:27


  15. hareketleri ve konuşmalarıyla insanlara zorla özge'yi sevdirten sosyetik bağyan.

  reklamcılıktan kazandığı parayı borsaya yatırarak iş yerleri falan açmalar çok fantastik geldi bana.

  bir de o kadar ben baba parası yemem deyip "kociş parası yeme qeyfi" demesi de ayrı ironi.

  neslişah'ı bilmeden önce benim için özge vasat bir dizide oynayan vasat bir oyuncuydu.

  bu yapmacık çift sayesinde özge'yi sevdim ve artık kendisinin performansının çok da yükseklerde olduğunu görüyorum.

  ha unutmadan mensubu oldukları parti gibi kendileri de mütemadiyen mağdur.

  çekemeyen anten taksın neslişah'cım. meyve veren ağacı taşlıyorlar işte :(

  23 aralık 2014 13:10

  14. her akpli gibi bunlar da mağdurmuş, hanımın (link: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/hayat/27811519.asp şu) röportajıyla öğrenmiş olduk. röportajın özeti de şu şekilde: babam, terbiyem, kültürüm, beyim, kocam, annem, terbiyem, zenginim, babam, terbiyem, kültürüm, soyluyum, zenginim, kocam, yumurta, salça, kültürüm. (gizlinot: kaynak: ekşisozluk)

  hayatımda daha nefret ettiğim bir kadın tipi yok sanırım. bir hemcinsime bu yakıştırmayı yapmayı hakikaten sevmiyorum ama kendisi "kezban" sıfatının tanımlaması gibi, konuştukça batıyor. sayelerinde özge özpirinççi'nin kadın gibi kadın olduğunu da öğrenmiş olduk, tebrik ediyorum. bu kadar sataşmaya halen asil, halen sessiz.

  23 aralık 2014 12:46 23 aralık 2014 13:00

  13. Damat beyi Cihangir'den, nişantaşı'na transfer ettirmiş düğün/evlilik.

  Özge'yle gezide olan adam, akp'li alkoçların kızıyla baş göz olmuş.

  Baya tutarlı bir damat.

  23 aralık 2014 12:12 23 aralık 2014 12:13

  12. aslında neslişah tarafından bakarsak kız gidip de araya girip yuva yıkmadı, yada özge ile kankaydı da o bırakır bırakmaz başka adam yokmuş gibi gidip engin altan'la birlikte olmadı. adam boşta geziyordu ve evlilik teklif etti. kız da teklifi değerlendirdi. o yapmasa başkası yapacaktı yani. o yüzden kızın da hayatını zehir etmeye gerek yok.

  bazı insanların diğer bazı insanların hayatlarında olmaması uzun vadede çok daha iyi olur. bence bu özge için de böyle olacak ve onu çok daha iyi yerlerde ve çok daha mutlu göreceğiz.

  10 eylül 2014 09:34


  11. o değil de özge özpirinçci ilk tvde görünmeye başladığı zamanlarda ben hep hülya koçyiğitin gençliğine benzetirdim onu. anne hataway, özge özpirinççi ve hülya koçyiğitte tam anlayamadığım ortak olan bir özellik var. duru masum güzellik ağız burun yapısı olabilir belki emin değilim. neslişah la özge yi hiç tanımayan birilerine gösterip hangisi hülyanın torunu desek eminim çoğu kişi özge derdi :) yeni öğrendiğim düğün. allah mesut etsin.

  10 eylül 2014 08:43

  10. allah bir yastıkta kocatsın. hayır herkes özge'ye ah vah yapıyor da zaten evlenmek istemeyen kişi özge, evlenme delisi engin altan düzyatandı.

  (link: http://haberdesin.com/magazin/unlu-oyuncu-terk-edildi bakalım)

  29 ağustos 2014 18:15

  9. biz türk halkı olarak ezilen tarafta olmayı pek severiz. ben de deminden beri twitterdaki yorumları okuyup gülüyorum. (gizlinot: gülüyorum derken komik olanlarına yoksa olay komik değil tabi ki )instagram hesaplarına da baktım olumsuz yorum göremedim silinmiş. ama bana hep böyle oluyo, geç kalıyorum tam bakıcam ne yazılmış diye hemen silinmiş hesap sahibi tarafından. neyse kim bilir belki de özge özpirinççinin umrunda değildir, evlenirse evlensin ayrıldık bitti diyordur belki, bilemeyiz.

  29 ağustos 2014 18:09

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar