sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (0)

  55. ara ara instagram keşfette gördüğüm azmine ve yaşam sevincine hayran olduğum biri neslican. uzun zaman sonra bugun ilk kez gördüm ve şoka girdim ne kadar zayıflamış çok üzücü,sıkıntılı bir sürece girdiğini gösteriyor bu kilo kaybı.hayat çok acımasız ne kötü..

  8 temmuz 21:58

  54. pazar günü vadi istanbulda gördüm. İlk kez canlı gördüm, instagramda gördükçe zaten çok güzel olduğunu düşünüyodum, yakından bakınca da mermer gibi cildiyle, kırmızı ruju, peruksuz hali ve gülümsemesiyle müthiş güzel bir kadın.

  kıyafet bakıyordu, bi yandan da telefonla konuşuyordu. Rahatsız etmedim hiç ama iyi görünüyordu. Umarım hep iyi olur, umarım yüzü hep güler :)   

  14 şubat 21:44

  53. ağrılarıma dayanamayıp doktora gittiğimde (bundan yaklaşık bir ay önce) doktor bana tümor ultrasonu vermişti. ultrasonum iki hafta sonraydı. hani bazı anlar vardır çevrene baktığında her şey boş gelir, anlamsız gelir ve yaptığın bütün her şeyin bir anlamanın olmadığı farkedersin. bütün 2 hafta boyunca "eğer kanser olursam onu yenecek kadar güçlü müyüm ya da bu kadar mı erken öleceğim, yaptığım bu kadar yatırım boşuna mı, annem nasıl atlatacak, kardeşim ne yapar vb." düşüncelerle kendimi yedim.

  sana hayranlıkla bakıyorum neslican. bir değil, iki değil, üç kanserden bahsediyorsun. gördüğüm herkesten daha güçlüsün, gördüğüm herkesten daha güzelsin, benim sonuçlarım temiz çıktı ama sonuçları temiz çıkmayanlar için onlara umut olman dileğiyle.

  21 aralık 2018 23:07 24 aralık 2018 09:37

  52. Çok takdir ediyorum böyle zor bir hastalıkla mücadele ettiği için. Gerçekten her yiğidin harcı değil. Helal olsun güzel kız.

  18 aralık 2018 02:04

  51. son girdiye ithafen yazmak istiyorum.

  arkadaşlar daha zor durumda olan insanlar var diye bu kadının çektiklerini görmezden mi gelmek gerekiyor? kimsenin acısı bir ötekinin acısından daha zor ya da daha kolay değil. herkesin yaşadığı zorluklar tabi ki var. neslican bir şekilde kendini sosyal medyada duyurdu ve tanınan biri oldu evet. bu hastalıkla savaşmayan bir diğer kişinin yaşadığı bir olaydan farklı mı ? hepimiz bir şeyler yaşıyoruz ama hepimiz sosyal medyada ünlü olmadığımız için ses getiremiyoruz? adalet bile böyle işliyor. ünlüysen her türlü imkandan faydalanıyorsun, değilsen karşına engeller çıkıyor. şimdi sözgelimi alt gönderide neslican'ın popüler olduğu için youtube kanalının duyurulduğu kendisininkinin duyurulmadığını söyleyen kişi neyi amaçlıyor? bunu yazmasındaki amaç neslican a sitem etmek mi? izleyiciye sitem etmek mi? biz durup ama duygu özaslanın yaşadığı zorbalıklar duyuluyor bizimki duyulmuyor diye ifşa tiviti atıyor muyuz? ben tiviti yazan kadının yaşadığı zorluklara saygı duyuyorum fakat yaptığını "samimi" bulmaktan çok uzaktayım bilakis diğer kişilerin yaşadığı şeylere saygısızlık olarak görüyorum. kişi daha çok acı çekiyor diye görece daha az acı çeken birinin ünlü olmasında ne problem var tam olarak? neslican'a sitem etmesini anlamsız buluyorum bu durum neslicanı daha az samimiyetsiz yapmıyor bence. neslicanı anlamsız bir şekilde herkes yermeye çalışıyor, bakın ben izlemiyorum, twitterda takip etmiyorum ama rahatsız da olmuyorum insanlar neden rahatsız oluyor? bu kadın internet ünlüsü herhangi bir kişiden azı ya da çoğu değil. hasta olması bir şeyi değiştirmiyor. ve diğer hasta olanların da bu kadına bilenmesini anlamıyorum. anlayamacağım.

  tanım: güzel gülen bir kadın.

  14 aralık 2018 16:29

  50. Samimiyetine inananlar Bu (link: https://twitter.com/mymetanoiaas/status/1071331981273849856?s=20 flood)u okuyun. 

  14 aralık 2018 15:47

  49. yeni dünya tatlısı youtuber. 

  biraz önce yayınladığı videosunu izledim. "ben bu kadar yaşamak isterken küçük aptal hücrelerin hayatımı elimden alacağına inanmıyorum" dedi.  neslican umarım çok güzel bir hayatın olur. uyandığın her güne yüzünde gülümseyle uyanırsın. o kadar genç o kadar güzelsin ki. gülüşün hiç kaybolmaz umarım. 

  8 aralık 2018 01:01

  48. Çok sevdiğim evcil hayvanımı(çocuğumu) kaybettiğimde kendimi kaybetmiş gibiydim.. gecesi ağlayarak resmini çizdim çünkü oyalanmalıydım, onun için birşeyler yapmalıydım. Ertesi günde sosyal medyada paylaştım, fotoğraftın altına birşeyler yazarak. Yani demem o ki ben onları paylaşırken acı çekiyorum teselli verin diye paylaşmadım. Belki de bazı insanlar gerçekten acı çeken biri instagrama girip fotoğraf mı paylaşır dedi.. işte o işler öyle olmuyor. Her acıyı atlatmanın bir yolu vardır. Üstüne gidersin, görmezden gelirsin, savaşırsın.. kendini hayata kapattığın an kaybedersin. Bazı yorumlarda gördüm nesli için hastalığını kullanarak ünlü oluyor vs ve daha bir sürü Çirkin yorum, yazık ne denebilir ki.. Nesliye burdan çok geçmiş olsun diyor, ışığıyla en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum ve ona gelen tüm bu acılar birçok kişiye umuduyla, başarısıyla ışık olacak

  6 aralık 2018 17:49

  47. çok üzgünüm ya bu kadar güzel yüzlü bir kız nasıl bu acıları çekebilir diye her gün soruyorum kendime :( şimdi de yumuşak doku kanseri teşhisi konmuş. bundan kurtulan kişi sayısını da bir elin parmaklarını geçmeyecek şekilde diye belirtmiş. buna rağmen gülümseyebiliyor. iç dünyasında ne yaşadığını tabiki bilemeyiz ama en azından kendini mutlu görmek ona daha da moral veriyor belliki. umarım tamamen kurtulur :(

  5 eylül 2018 14:54

  46. neslicanı popüler olduğunda değil, annemin kanser olduğu zaman sosyal medyanın her mecrasından faydalanmaya calısırken 300-500 takipcili bir hesapken rastlamıstım.neslicanınkisi meme değil mastektomi yapılsın, mide değil cerrahi operasyon gerektirsin...onunkisi cok farklı, kaslarda evet bacak kasında beliren bir kanser.hem de cocuk yasta olgunlastıran cinsten.son olayda kiminize belki yerli belki yersiz  cıkıs yapmıs gibi gelebilir.ben her ne olmus olursa olsun bu genckızı haklı buluyorum.kemoterapi yani kimyasal terapi adında bilinen bildiğimiz bir cesit zehrin hastayı tam olarak iyilestirip iyilestirmediğini bilmeden vücuda zerkedilmesi islemi.burada 18 yasında upuzun saclarıyla dünya güzeli bir genc kız var, hayatının baharında, karadenizin ciğerlerinde cicek actıran o havasında her gün okuduğu fen lisesine giden basarılı bir genc kız ve aynı zamanda voleybolcu.bu voleybolcu genckız ilk bacağından oluyor, daha sonra uzun saclarından daha sonra o üst düzey basarıyla girdiği fen lisesine gidemiyor.kemoterapi alıyor ve kemoterapinin kadınlardaki ilk kuralı yumurtalık kalıcı olarak calısmaz hale geliyor.ömür boyu cocuğu olmayacağını 18 yasında kabulleniyor ve 2 gün gecikince sıkıntıya sokan regli birden kalıcı olarak kesiliyor, haliyle menopoz belirtileri dahi görülüyor.hepinizin de bildiği gibi insanın ruhu hastalıktan bunalıyor ve yetmiyor o menopoz belirtilerinden daralıyor.bunların hepsini annesi bu illet hastalıktan muzdarip olan bir annenin kızı olarak biliyor ve yazıyorum.son olayda her ne olmus olursa olsun, kim haklı olursa olsun bi sağlığıyla 2.defa sınanan bir genckız ve öylesine bir vatandas var.bu hastalığın hastada yaptığı karakteristik veya anlık ruh hali değişimlerini asla cok görmemek gerekli.yasanılan hicbir sey basit değil inanın.elestiriyi hakaret boyutuna getirmeden önce bir de bu acıdan düsünülsün derim, inanın; bu hayatta kisinin once kendi sonra bir sevdiğinin sağlıyla sınanması en zor sey.

  30 ağustos 2018 03:41

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar