yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (216)
  • medya (7)

  216. Mücadelen çok güzeldi. (gizlinot: Ne kadar çabuk yıl dönümü olmuş, o zamandan bu zamana her şey tepetaklak gidiyor) bir

  Şeyler için savaşıp yenilmek onurlu, savaşacak gücü nasıl buldu kendinde; çünkü başka hayatı olmayacak başka seçeneği yok. Bir şeyler için çabalamaktan vazgeçmemem gerektiğini bana hatırlatan tek motivasyon neslicandı hâlâ öyle. Başka hayatımız olmayacak, elimizden geleni yapalım hayatımız için en azından geriye güzel bir mücadele bırakırız.

  20 eylül 15:19

  215. Hayatımda gördüğüm en umutlu, hayat dolu, durumuna ne olursa olsun şükreden çok güçlü bir kadındı. Çok severdim. O kadar üzülmüştüm ki vefat etmesine. Bir ışık gitti dünyadan. Huzur içinde uyu neslican, seni özlüyoruz.

  20 eylül 15:05

  214. Sen çok cesur bir kadındın neslican. Mücadelenle hepimizin kalbine dokundun. Hepimizde bir umut, yaşama sevinci bıraktın. Sen gittikten sonra çok şey oldu ama emin ol güzel şeyler değil. Sanki seni haketmedi bu dünya. Ne zaman yere düşsek kalkarken yanımızda olacaksın. Ve bunu hiç yüz yüze tanışmadan başardın. Teşekkürler yüreği, yüzü güzel kadın.

  20 eylül 15:02


  213. mücadelesine hayran oldugum, keyifle takip ettiğim, olmesi beni derinden üzen insan. keske böyle olmasaydı, keske yenseydin o illeti, keske yine o eğlenceli snaplerini izlerken nese dolsaydik, videolarını bekleseydik. ne çok insana ilham oldun, ne çok insana dokundun. allah ailesine sabırlar versin. mekânı cennet olsun.

  20 eylül 01:37

  212. gideli tam 1 yıl olmuş. zaman ne kadar acımasız. geçen yıl bugünü çok iyi hatırlıyorum kendi hayatımda çok korktuğum bir şeylerle yüzleşmeye çalışıyordum ben de. twitterda adını görünce o zamanlara gittim. bi de şimdi bulunduğumuz duruma baktım. zaman gerçekten acımasız ve hayat gerçekten acı kötü sürprizlerle dolu.

  kendisinin son videosunda çektiği acı o kadar belliydi ki. ayakta durmaya çalışması, zorlukla nefes alması. ölümüyle ilgili tek tesellim acılarının dinmesi oldu. hayatı hastanelerde geçen herkes büyük bir savaş veriyor hem psikolojik hem fiziksel. umarım bulunduğu yerde huzurludur şimdi...

  20 eylül 01:08

  211. Yine aklıma düşüverdin güzel kız.

  Ne zaman mutsuz hissetsem zınk diye dikiliveriyorsun karşıma.

  20 aralık 2019 22:31

  210. Onun sesini, Gözlerini, ellerini, cümlelerini, bakışlarını, kalbini, başarılarını, azmini, yaşama aşkını, savaşını, mücadelesini, -N E S L İ C A N 'ı unutma!!

  ilgili medya:
  1
  18 kasım 2019 03:50


  209. Neslican hayata gözlerini yumduğu günden beri her akşam videolarını izliyor,fotoğraflarına bakıyor; uzun uzun düşünüyorum herşeyi.Koşturmamızı,günlük kaygılarımızı bizi üzen şeyleri.Neslicanın da amacı tam olarak buydu.Farkındalık yaratmak.O yüzden çok güzelsin ve ölümsüzsün Neslican.

  İçim acıyor o güzelliğini gördükçe,hergün seni hiç görmemiş olan ben bile çok özlüyorum.Aileni düşünmek nefesimi kesiyor.Tam bir melektin ve öyle kaldın.Huzurla uyu peri kızı.

  28 eylül 2019 22:45

  208. Günlerdir aklımda, dualarımda, yapmak istediklerimde, hayallerimde sen varsın, senin söylemlerin var Neslican. Annemin pankreas kanserinin ilk evresinde olduğunu öğrendiğimde yaşadığım paniği, korkuyu, endişeyi hatırlıyorum da seni daha önce tanımış olsaydım bu duruma çok daha sakin yaklaşırdım diye düşünüyorum. Aramızda 8 yaş olmasına ve babamın kaybından sonra büyüdüğümü ve güçlendiğimi düşünmeme rağmen senden o kadar çok şey öğrendim ki bir gün kanser olursam senin sayende savaşabilecek gücü kendimde bulabilirim. Hayallerinin psikolog olmak, insanların kalplerine dokunmak, kitap yazmak, kısacası bu dünyada bir şekilde kalıcı olmak olduğunu söylerdin ve o kadar mutluyum ki senin adın yıllar sonra bile anılacak, mücadelen çocuklara anlatılacak, (ben de biraz daha büyüdüklerinde yeğenlerime seni anlatacağım). Psikolog edasıyla çektiğin videolardaki sohbetin, enerjin binlerce insana olduğu gibi bana da yaşam sevinci ve mutluluk veriyor. Zeki, başarılı, güzel, imrenilecek komşu kızı, yine sen kazandın. İnsanların kalbine dokunmakla kalmadın, ölümsüzleştin. Hayalleri gerçekleştirebilmek için upuzun bir ömre gerek olmadığını gösterdin hepimize. Tanıdığım en güzel psikolog, bana kattıkların için çok teşekkür ederim. Gittiğin yerde mutlu olduğuna inanmak istiyorum. Dilerim ve umarım ki bu mutluluğunu sevgili ailenle de paylaşıyorsundur. En içten sevgilerimi, saygılarımı gönderiyorum sana..

  28 eylül 2019 22:07

  207. Bugün instagramda bütün eski fotoğraf ve captionlarını stalkladım. onun yaşındaki halimi düşündüm. Ne kadar güçlü bir kadın olduğunu bir kez daha görüp şaşırdım. Mücadelesi çok güzeldi. İki yılın sonunda o şimdi yok. Hayat ne garip.

  28 eylül 2019 13:50

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar