yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (89)
  • medya (2)

  89. (link: https://www.suslusozluk.com/gündem?i=1319406 tam burada isyan ettikten sonra...) akşamına bir de baktım ki "acınızı paylaşıyoruz" tweeti atmış olan kurum. tıpkı Starbucks gibi öyle hayırseverler ki daha taziye mesajı bile atmamışken dünyanın yardımını yapmışlar aslında deprem bölgesine. biz günahlarını almışız. kusura bakmasınlar.

  9 şubat 22:46

  88. maalesef beğendiğim ve göz ucuyla bakmak istediğim hiçbir nostaljik yabancı yapımı bulamadığım bir platformdur. taleplerimi karşılayacak seviyede asla değil, mesela norveç sineması istiyorum yok, iran sinemasından örnekler arıyorum yok, yılmaz erdoğan'ın vizontelesi bile yeni gelmiş. dolayısıyla hâlâ kat etmesi gereken çok mesafe olduğunu düşündüren bir platformdur.

  20 ocak 16:56

  87. öyle dizi film manyağı değilim. dürüst olmak gerekirse sanattan da anlamam :( sadece gece açayım 2 bölüm dizi bakayım arada çok uzun olmayan film izliyim falan demek için güzel bence. pandemi döneminde de çok işime yaramıştı hatta. ayda 70tl vermişim buna değer mi diye de sorgulamıyorum. geçen bir kahve içtim en küçük boy soya sütlü filtre kahve 40 tl idi. yani o parayı ne saçma sapan şeylere veriyorum yanii.

  15 ocak 19:48


  86. Yaklaşık 1 senedir üyeyim önceden çok saçma bulurdum ama bir senedir sanırım sadece friends izlemek için kullandım. Şimdi yeni yeni filmler izlemeye başladım, ayrıca suç konulu belgesellerini de izlemeyi seviyorum. Normalde suç belgesellerini tekrar izlemek istemem ama wild wild country' i ilginç bir şekilde arada tekrar izlemek istiyorum. Wild wild country osho'nun Amerika'da kurduğu kent ile ilgili. Benim gibi suç belgeseli sevenler izleyebilir.

  10 ocak 22:21

  85. dizi ve film izlemeyi çok sevmeyen, çok dikkatimi çekerse de sinemada izlemeyi tercih eden biri olarak hiç abonesi olmamıştım. sonra, çok güzel içeriklerin olduğunu ve bunları izlersem çok güzel eleştiriler yazacağımı düşünen iş arkadaşım bir hesap hediye etti ve beni izlemeye zorladı. ilk izlediğim dizi, bir alman olarak, dogs of berlin oldu. ikincisi se sherlock holmes oldu. ayrıca sayısız belgesel izledim ama hala müptelası olup, tek seferde oturup bir sezonu bitirebilenlerden değilim. sevdiğim dizinin tüm bölümlerini her akşam bir tane olmak üzere hap atar gibi izleyip, özümseyerek ilerliyorum. zaten daha uzun süre ekran başında oturmak beni deli ediyor, hala bir şeyi boş boş izlemeye alışamadım. ama genel olarak, takip ettiğim bu iki içeriğin ve izlemek üzere not aldığım diğerlerini çok sevdim. sanırım doğru ve sana hitap eden içeriği seçince keyifli de olabiliyor, bölümlerin kısa kalması şartıyla. arkadaşıma buradan çok teşekkür ederim, umarım bana gerçekten ilham verir yeni içerikler yazmak için.

  10 ocak 15:52

  84. Aaa bu netflixte var mıymış dediğim güzel filmlerden oluşan 10luk bir liste

  Seven

  İnglorious basterds

  Knives out

  İdentity

  The Game (97 yapımı olan)

  Nocturnal animals

  Everything everywhere all at once

  all quiet on the western front

  The lobster

  Zodiac

  +1 uncut gems

  10 ocak 12:38 27 ocak 14:15

  83. Netflix, Türkiye için üyelik ücretlerinde %40 zam yaptı.

  26,99 TL olan temel paket 37,99 TL, daha önce 40,99 TL olan standart paket 57,99 TL, daha önce 54,99 TL olan özel paket üyeliği ise 77,99 TL oldu.

  TÜİK bu yüzde 40 zammı kesin yüzde 10 indirim diye okur.

  5 nisan 2022 10:32


  82. eşcinselliği göze soktuğu iddia edilen dijital platform.

  "alakasız" dediğiniz konuya/mekana eşcinselliğin serpiştirilmesi diye bir şey olamaz.

  "kadın var bu hikayede, kadın ne alaka ya şimdi. çok alakasız senaryoda bile kadın karakter var alla alla" demek kadar komik çünkü.

  erkek gibi kadın gibi su gibi hava gibi doğaldır eşcinsel birey. bir an önce alışmanızı tavsiye ederim zira bakkalda çakkalda, en "alakasız" yerde kendilerini gizlememeye başlayacaklar.

  18 şubat 2022 17:19

  81. Acilen uyku modu özelliğinin gelmesi gereken platform

  11 şubat 2022 10:34

  80. Twitter'da gördüm. Yurtdışında VPN ile Türkiye'den açılmış gibi Netflix üyeliği alıyorlarmış. Düşen TL Bir tek bize yaramıyor. Bir tanesi bu yolla yüzde 80 kar ediyorum, yazmış.

  Bu ülke ve parası bir tek bize yaramadı. Bir de bunları savunanı görüyorum ya, medusa'ya teslim etmek gerekir ya da sadoma elçi göndermek gerekir.

  16 ocak 2022 12:16