yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (7)
  • medya (4)
  4

  5. Kuru ve hassas, kırışıklığa meyilli cildime iyi gelen iki maskeden biri, diğeri Nivea q10 maskesi, dışı gri 

  5 ağustos 00:08

  5

  4. neutrogena' nın hem krem formüle sahip hem de hidrojel etkili olanını kullanıp memnun kaldığım maskesi.

  krem maskesini geceleri cildimi temizledikten sonra gece krem yerine kullandım. bu tarz yaşlanma karşıtı bakım ürünlerine genelde mesafeli dursam da, bu krem maskeyi çok beğendim. içerisinde adenozin bulunduğu için dikkatimi çekmişti zaten. gerçekten de 15 dk gibi kısa bir süre ciltte bekletmeyle bile cildimi pürüzsüz ve daha dinç gösterdi. isterseniz bütün gece de kalabilir cildinizde ben öyle de kullandım çünkü. sabaha dinlenmiş, daha sıkı ve sağlıklı duran bir ciltle uyanmak için güzel bir maske. tabii ki birkaç kullanımla kırışıklık görüntüsü azald, çizgilerim açıldı diyemem ama cildin dokusunu düzenleme konusunda etkili bir maske. 15 ml'lik kutunun içinde gelen maskeyi rahatlıkla 4-5 defa kullanabildim. elimdeki bitti şimdilik gidip tekrar almadım ama kışa doğru bir indirimde görürsem birer haftalık kürler halinde kullanmak için almayı düşünüyorum. yazın krem ürünleri kullanmak biraz zor oluyor çünkü.

  yazın krem maske kullanmak zor oluyor diye son migros indiriminde hidrojel etkili bu tek kullanımlık maskelerden satın aldım. kesinlikle yaz ayları için bu maske çok daha pratik. ben bu maskeyi duştan sonra ya da cildimi temizledikten sonra akşamları kullanmayı tercih ediyorum. cilde kolayca oturuyor ve müthiş bir rahatlama veriyor hidrojel formda olduğu için. göz ve burun bölgesi için ayrı, dudak ve çene bölümü için ayrı olmak üzere iki parçadan oluşması pratiklik açısından iyi düşünülmüş. yalnız çene kısmı biraz daha uzun olsaydı bence cilde tam oturması açısından daha rahat olurdu. bu arada paketin içinde hiç de yabana atılmayacak miktarda jel mevcut. paketi içindekileri çıkardıktan sonra direkt çöpe atmadan önce bakmak lazım mutlaka. ben onu ellerime ve dekolte bölgeme yetecek şekilde kullandım çünkü.

  geçenlerde maske bilgisayar karşısında işlerimi hallederken 1 saat kadar yüzümde kalmış dalgınlıkla. yalnız bu sıcakta verdiği o serinlik bile nasıl iyi geldi cildime çıkarınca fark ettim. adenozin Hücrelerin ciltle olan bağını kuvvetlendirip cildi yenilemesi ve de kırışıklıkları açması nedeniyle tercih edilir ama aynı zamanda cildi rahatlatıp gerginliği de alıyor. maskeyi çıkardıktan sonra da kalan sıvıyı cildime ve boynuma iyice yedirdim. maske zaten serum niyetine geçtiği için, dilerseniz üstüne nemlendiricinizi sürüp rutininizi tanımlayabilirsiniz. ben nemlendirici sürmedim ama ona rağmen cildime sağlıklı bir görüntü verdiğini fark ettim.

  kısaca aynı seriye ait maskelerin ikisini de tavsiye ederim. neutrogena'nın bu maskelerini etkilerini düşününce gerçekten çok sevdim çünkü. indirimlerde kesinlikle şans verilmeli.

  ilgili medya:
  3
  4 ağustos 20:16

  5

  3. Ara ara banyodan sonra maske kullanmayı seviyorum, çok çeşit denedim ama en çok memnun kaldığım kesinlikle bu oldu. Kuru bir cildim var, t bölgem az yağlı. Yüzüm yumuşacık oldu, verdiği hissi sevdim. ballısı, kömürlüsü(hatta kömürlü siyah maske yüzümü çok irite etti) bir sürü maske kullandım, ama en çok bu maskeyi sevdim, denemenizi tavsiye ederim. 

  14 haziran 23:25


  5

  2. migroslarda %60 indirimle 11 liraya alıp ba-yıl-dı-ğım maske.

  bu maskeler normalde 15-30 dk bekletiliyor ama ben uyumadan önce yüzüme koyup uyuyakalmışum :( gece yarısı uyandığımda maskenin jeli yatağa düşmüştü. tahminimce 2-3 saat yüzümde kalmıştır. sabah aynaya baktığımda sımsıkı bir cilt gördüm. 10 tl lik bir şeyin bu kadar etkili olduğuna inanamadım. cildim gerçekten sıkılaşmıştı biraz da gerilmişti hemen bolca nemlendrici sürdüm gerginliği geçti ama sıkılaşması kaldı diyebilirim. neutrogena'nın diğer maskelerini de arada alıp kullanıyordum ama açık ara bu maskeyi bir numaraya koyuyorum.

  22 mayıs 19:42

  5

  1. Şuana kasar kullandığım en iyi kullan at maskedir. 26 yaşındayım. Açık tenli, hassas ve karma cilde sahibim. Bu maskenin verdiği nem hissini ve sıkılaşmayı hiç bir maskede yaşamadım. Açıkçası devlet memuruyum ve bir maskeye 500 hatta 1000 lira veren tanıdıklarım var lakin ben açıkçası o paraları vermeyi gereksiz buluyorum. Kadınlar günü migros indiriminde 20 liradan 9.25 indiğini görünce 4 paket aldım. İlk defa bir ürünü stoklama zahmetine girdim ki normalde stoklama zihniyetine karşıyımdır. Eğer kuru veya karma cildiniz varsa, cildim neme doysun pamuk gibi olsun diyorsanız, uygun fiyatlı ürün arıyorsanız 8 marta kadar migrostan bu maskeye şans verin. İndirim dönemi dışı 20 lira fiyatı. İyice temizlenmiş cilde 15-20 dakika uygulayın kalanı ellerinizle masaj yapın. Yüzünüzden aldıktan sonra bir 5-7 dakikada boynunuzda bekletin. Sonra tüm cildinize, boynunuza masaj yaparak yedirin. Ben üzerine serum uyguluyorum. Genelde c vitaminli ve hyuronolonik asit içeren serumlar tercihim. En son bepanten ya da muadili elimdeki temiz içerikli nemlendiriciyi uyguluyorum ve kapanış.

  Sevgiler*

  ilgili medya:
  1
  6 mart 2019 17:11