sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (14)
  • medya (3)

  27. El kremi ile birlikte 14 liraya almıştım migrostan. El kremi için aldığımdan bundan pek bir beklentim yoktu. Ama çok şaşırttı beni.

  Dudaklarım kanayacak derecede olmasa da çatlar kışın. yani diş izleri ve soyulmalar olur genelde. Gece yatmadan evvel yastığa falan bulaşmayacak şekilde ince bir tabaka halinde uyguladım. Her gece olmasa da sık sık yaptım bunu. Şu anda dudaklarım daha iyi durumda diyebilirim. Birkaç defa rujların altına da sürdüm, sıkıntı çıkarmadı. Yoluklarım ve diş izlerim epey azaldı. Kokusu da çok hafif rahatsız etmiyor, çok yağlı da değil.

  Sonuç olarak aşırı kuru değilse dudaklarınız bir şans verin derim. Ben epey beğendim, tavsiye ederim.

  23 şubat 23:33

  26. çok da işe yaramayan bir nemlendiricidir. şimdiye kadar kullandığım en iyi dudak nemlendirici ise (link: https://www.nivea.com.tr/urunler/nivea-hydro-care-dudak-bakim-kremi-40058083699660082.html nivea hydro care)

  neler neler denedim, hepsi çöpe gitti, bu hep kaldı.

  7 şubat 16:32

  25. Benim gibi günde 5 litre su içmesine rağmen dudakları kuraklık yaşayan toprak gibi çattır çatır çatlayan,dudak nemlendiricisini dudakları nemlendiriciden vıcık vıcık olana kadar süren biriyseniz üzgünüm bu ürün sizin beklentilerinizi karşılamayacak..

  7 şubat 07:11

  24. birkaç gündür kullandığım ürün. neredeyse hiç su içmiyor olduğum için dudaklarım çok kuru oluyor haliyle üzerine mevsimin etkisi de var tabii. ancak nemlendiriciyi sürdükten sonra ikinci gün dahi nemlendirme ihtiyacı hissetmeden dudaklarımın iyi durumda olduğunu söyleyebilirim. pot'o miracle'ın yeşil kutudaki dudak balmı bende sürdükten bir süre sonra kabuk kabuk bir görüntüye sebebiyet vermişti. bunda öyle bir şey yaşamadım. hiç ruj veya kalem kullanmadan da sürüp çıktığım oldu. (gizlinot: dudak rengim koyu olduğu için de ihtiyaç duymamış olabilirim, tercihinize göre yani) Çok beğendim, severek kullanıyorum. Almak isteyip merak eden, arayışı olanlara öneririm. :)

  7 şubat 03:18 7 şubat 03:19

  4

  23. dudaklarımda çatlama vs sorunları pek yaşamayan biriyim. su içmediğim zamanlarda veya rüzgarlı zamanlarda hafif kızarıp yanar. o yüzden benim dudak nemlendiricisinden beklentim ağır olmaması, dudaklarımı yapış yapış yapmaması ve rahatlatmasıdır. çok kuvvetli bir nemlendirme ve iyileştirme ihtiyacım yoktur. bu nemlendirici de benim bu beklentilerime yetiyor. her gece ve gün içinde ihtiyaç duyduğumda sürüyorum. tatsız kokusuz ve sürünce kalın bir tabaka oluşturmadı o yüzden beni kazandı. ruj altlarında da kullanmak için gayet uygun olduğunu düşünüyorum bu özelliklerinden dolayı. çatlayan dudaklara pek etkili olacağını sanmam, ama benim gibi hafif nem versin yeter diyenler için uygun.

  ilgili medya:
  2
  11 ocak 15:45

  22. Benim dudaklarım aslında çok kuru değildi şu dönem mevsimsel geçişten kaynaklandığını düşündüğüm bi kuruluk var. Ve bu ürün favori ürünüm diyebilirim. Yağlı, yapışkan bir his bırakmıyor, renk vermiyor ve kokmuyor :) diğer nemlendiriciler ağzımda çirkin bi tat bırakırdı ve sürmek istemezdim ama bu hoş, çok hoş :)

  2 ocak 18:02

  21. ben bu dudak nemlendiricisini el kreminin yanında almıştım o zamanlar kistik sivilcem için ilaç tedavisi gördüğümden günde 10 kere sürüyordum blistexin yanında çünkü daha hijyenik geliyordu gayet idare etmişti beni o zamanlar şimdi de yine aynı seti annem almış benim için peeling işleminden sonra yağlı his bırakmayan hafif bir nemlendirici görevi görüyor benim için ama bence tam olarak mat rujların altına sürmek için birebir bir ürün tek sıkıntısı çabuk emilmiyor parmaklarınızla hafifçe yedirmeniz lazım hemen ruj sürmeniz gerekiyorsa

  13 ağustos 2018 14:32

  5

  20. Dudak kenarım aşırı kuruluktan ayda birkaç kez çatlar. neutrogena dudak nemlendiricisi bu konuda benim 1 numaralı ilacım oluyor. Çatlak oluştuğunda hemen sürüyorum ve 1 günde iyileştiriyor dudaklarımı. Bittikçe tekrar tekrar aldığım ürünlerin başında geliyor.

  18 haziran 2018 10:28

  3

  19. Asansörlü ruj tipinde olması kullanım açısından kolaylık sağlıyor. Normalde kutulu bir dudak nemlendiricisi kullanıyorum ve performansından cok memnunum ama onu dışarıda hijyenik durumdan dolayı kullanamıyorum. Bu ürünü güneş koruması içerdiği icin ve uygulaması kolay olduğu için yazın plaj çantamda bulunduruyorum. Yağsız bir yapısı var ve çok kurumuş çatlamış bir dudakta onarım sağlayacağını düşünmüyorum.

  18 haziran 2018 01:14

  3

  18. Ben de yaklaşık bir senedir bunu kullanıyorum. Başlarda gayet memnundum ama sonra yağlı bir his bırakmaya başladı. Rujdan önce sürmeye çalışıyorum ama pek etkisini göremedim dudak onarıcılığı açısından da. Sürdükten sonra dudaklarım yumuşuyor ve parça parça kopuyor. Sonra gelsin yine kurumuş dudaklar. Bitsin de yenisine geçeyim istiyordum ama sanırım bitirmeden vedalaşacağım.

  29 ocak 2018 20:21