4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (1)
  • medya (1)

13. Bu ürünü nerde fark ettim ilk hatırlamıyorum ama tam spfli nemlendirici arayışında olduğumdan hemen aldım. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Sanırım artık yorumlayabilirim. Yapısı su gibi sıvı ve rengi mavi. Neden mavi bilmiyorum ama benim çok hoşuma gidiyor. Sürerken hafif bir krem olduğu izlenimine kapılmıyorsunuz çünkü kıvamı bildiğimiz güneş kremi, kokusu da öyle. Ama 5 dk içinde bütünüyle emiliyor cilt tarafından. Üstüne makyaj yapılmak için güzel bir kanvas yaratıyor. Ben bir deüstüne kendi güneş kremimi de uyguluyorum çoğu zaman. Hiçbir sorun yaratmadı. Sivilce kızarıklık göz yakması gibi durumlar da oluşmadı. Fiyatı biraz pahalı ama kışın güneş kremi kullanmadığımdan ikame olarak bunu mutlaka tekrar alıp kullanırım. Sonuç olarak ben baya memnun kaldım.

5 mayıs 11:23 5 mayıs 11:24

12. Nemlendirmesi bana yeterli gelmedi. Çok çok kuru ciltliyim kuru ciltlilerin aklında bulunsun. Makyaj bazı diyorum ben bu ürüne, sürdükten sonra o hissiyatı veriyor ve geerçekten fondoteni sabitliyor.

dipnot: Performansına göre çok da ucuz değil, bence...

25 şubat 14:01

11. Gündüz nemlendiricim kendisi. Severek kullanıyorum. nemlendirmesi benim karma cildim için güzel. ben fondöten, hatta baz altına kullanıyorum. yanaklarıma, ekstra, loreal’in yeni aloe Vera sulu esans gibi ürününden de kullanıyorum. sivilce yapmaması, nemlendirmesi, makyajı bozmaması beni mutlu ediyor, tabii bir de, yetersiz de olsa, spf 25 beni bu mevsimlerde idare ediyor. 

25 şubat 13:09 27 şubat 23:29


10. iyi para verdilerse demekkii .. 

tanım : güneş kremi içeren nemlendirici krem .

22 kasım 2017 14:00

9. Videolarda görmeye başladım da keşke gerçekten iyi baz veya nemlendirici olsa sivilce yapmasa, yüz kusmasa da sürüp sürüp çıksak. Ama Dr. Murad kullanan insanlar bunu kullanmaz yapmayın etmeyin.

21 kasım 2017 19:07

8. içerik listesine göz gezdirdiğim kadarıyla fondöten altına gideri olabilecek ürün olduğunu düşünürken bir süslünün belirtmiş olduğu "soyuluyor" ibaresi ürün hakkındaki görüşümü değiştirdi. eğer soyuluyorsa makyaj bazı + güneş kremi olarak kullanılamaz demektir. bu kötü içerikle diğer amaçlarıma hizmet etmiyor. ipe sapa gelmez, o paraya değmez.

21 kasım 2017 16:37

7. parayla övüldüüğü her videoya dislike attım. duygu gene en alta da olsa yazmış, damla kalaycık ise ne videoda söylemiş, ne de altına yazmış. ayıptır. böyle diye diye gerçekten düzgün yorum yapanlara olan güvenleri bile sarstılar, herkes herkesten kuşku duyuyor artık.

21 kasım 2017 16:14


6. reklamını yapa yapa bitiremedikleri (iyi para vermiş belli) içi kimyasal dolu, öve öve bitiremeyen blogger/vlogger kızların muhtemelen 1 kereden fazla kullanmadıkları drugstore nemlendirici. böyle aşırı kimyasal şeyler kullanmayın süslüler.

21 kasım 2017 15:33

5. duygu özaslanın son kasım sohbetleri videosunda reklamını yaptığı ürün. geçen ayda aynı markanın göz makyajı temizleme suyunun reklamını yapmıştı. görkem karman nasıl tarihe gömüldüyse bu çok fazla abartığı ürünler yüzünden tüm youtuberların sonu bu olacak.

21 kasım 2017 13:37

4. Drugstoreda böyle müthiş düşünülmüş bir şey olacağına ihtimal veremeyerek Almak üzere rafa uzandım baktım ki ne göreyim; dimethiconedan silikondan geçilmiyor, hyaluronik asit Bilmem kaçıncı sırada geliyor içerikte. Tamam SPf25 mi 25 ama elim gitmedi ne yalan söyleyeyim geri bıraktım. 

Müthiş nemlendiriciyi aramaya devam. :(

20 kasım 2017 21:27