yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  4

  9. Çok memnun kaldığım bir ürün, niye bu kadar yerin dibine sokulmuş anlam veremedim.. Oldukça başarılı hem makyaj çıkarma hem nem verme konusunda ayrıca kokusu ile beni bebek gibi hissettiriyor 

  17 ekim 02:16

  2

  8. yurt dışına çıkacağım zaman pratik olsun diye bunu almıştım.

  - gözlerim hassastır ve direkt olarak gözümü yaktı ve sulandırdı.

  - dokusu pek yumuşak değil, yüzümü biraz yordu.

  - ıslaklığı orta derecede. mendili biraz bastırmak gerekiyor ki bu işlem cilde zarar veriyor bence.

  - iğrenç bir tadı var. dudağımda kullanmak beni çok rahatsız etti.

  - cildin nemini arttırmayı vadediyor ama kullandığım süre boyunca cildim çok daha fazla yağlıydı.

  - makyajımı bunla sildikten sonra direkt olarak arındırmak istedim çünkü resmen yağlı bıraktı yüzümü.

  hiç memnun kalmadığım bir ürün oldu. ucuz bir ürün de değil zaten. bir daha alacağımı zannetmiyorum.

  25 temmuz 2019 22:58

  7. Tavsiye etmediğim makyaj temizleme mendili. Gözüme kullanmaya çok cesaret edemiyorum. Pakedinde ise dudak üzerinde kullanılmayacağı yazıyor. Keşke bunu almadan önce okusaydım :/

  Sadece ten makyajımı temizleyebiliyorum. Onda da pek iyi olduğunu söyleyemem. Tam olarak memnun olduğum tek özelliği kokusu. Hydro boost serisinin genel güzel taze kokusu bu üründe de mevcut.

  21 haziran 2019 22:27


  6. Yine allah belasını versin dediğim bir ürün.Bu aralar makyaj temizleme mendillerine sardım pratik oluyor ıslaklığı için övülüyor diye denemek istedim 21 küsür liraya aldım (gizlinot: Evet indirimli:/)çıkarken ıslak mendil olmadığı için elimde denediğim ürünleri de bu mendille temizledim ilk etapta kokusunu beğendim ıslaklığı idare ederdi ve dolaşmaya devam ettim 15 dakika sonra ellerimde iğrenç yağlı bir his oluşmaya başladı hatta ürüne o kadar kondurmuyorum ki sevgilime ben elimi bir yere mi sürdüm ya yağlı gibi falan dedim djdnnd elim vıcık vıcık yağ olmuştu eve gittiğimde bir kere daha şans verdim gözüme sürmeye cesaret edemedim ama tenimde denedim makyajımı çok iyi temizlemediği gibi o yağlı yapış yapış his yüzümde de oldu ve uzun süre geçmedi sıradan bir ıslak mendille silsem daha temiz hissettirirdi ertesi gün de nur topu gibi üç tane sivilcem vardı bitirmeden ürün atmayı sevmiyorum ama bu ürünü değerlendirebileceğim bir alan malesef yok ıslak mendil niyetine fırçalarımı masamı bile temizleyemem almayın aldırmayın süslüler

  21 haziran 2019 18:35

  4

  5. Makyaj temizleme mendilini çok kullanmamak gerektiğini düşünsem de yorgun olduğumda iş görüyor. Beğenilmediğini göre göre deep clean koyu mavi paketin yerine hydro boost olanı tercih ettim. Genelde böyle olduğunda ürün kötü çıkar ama bu sefer şanslıyım, beğendim. Makyajı derinlemesine çıkarıyor, yoğun maskara dahil. Nemlenme beklentim zaten yok onu değerlendirmeye almıyorum. Ek olarak, hassas ciltlerde iritasyona sebep olabilir.

  5 haziran 2019 01:05

  2

  4. Çok nemli bir yapısı var. Mendilini dokusu cildimi biraz tahriş etti ama benim için sorun olmayacak kadar az. Nemlendirmesi gayet güzel. Makyajı iyi diyemesem de çıkarıyor. Cildimi biraz parlak gösteriyor ve bu olumsuz bir parlaklık. Acil durum kurtarıcısı sadece. Alternatifini aramaya devam edeceğim.

  12 mayıs 2019 01:17

  3. tatillerin, evde kalmadığım gecelerin kurtarıcısı. ama kullandıktan sonra yağlı mı değil mi anlayamadığım bir his bırakıyor yüzümde. her gün tabiki kullanılmaz ama pamuktur göz makyaj temizleyicisidir vb şeyler taşıyacağıma bir bunu çantama atıp çıkıyorum, mis gibi

  27 ağustos 2018 20:58


  2. Cok islak ve nemlendirme özelliği olan bir mendil bence. Tek sorunu mendilin yapisinin biraz pütürlü gibi olmasi. Ama kurutmadığı icin tekrar alirim. Makyajin kabasini çok guzel aliyor seyahatlarde işe yarıyor.

  14 temmuz 2018 16:18

  2

  1. Yapısında Hyalüronik Asit içeren mendil, peki ne bu hyalüronik asit.

  Hyalüronik asit, vücudun her dokusunda bulunur ve belirli hayati aktiviteleri gerçekleştirmekten sorumludur. Hyalüronik asitin önemli faydalarından bazıları eklem ağrılarının tedavisi, cilt yaşlanmasını azaltması ve bağışıklık sistemini güçlendirmesidir. Ayrıca su tutma ve cildi nemlendirme en önemli özelliği imiş.

  Şahsen kendisi su ana kadar kullandığım en sert dokuda ve kuru mendil, cildimi bu kadar tahriş ederken nemlendirse ne olur? Göz makyajı için değil ama yüz ve dudak için kullanıp elveda diycem sanırım.

  14 temmuz 2018 10:46