yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (7)
  • medya (1)

  10. kuru cilteleri kış ayında bile düzene getiren krem. sürekli kullandığınız takdirde cildinizin kuruyacağını sanmıyorum çünkü gerçekten iyi geliyor, hakkını veriyor krem.

  1 yıl önce gratisten indirimden 12 liraya almıştım ama migrostan da 6 liraya aynı boyunu bulabilirsiniz.

  6 ekim 2019 00:37

  9. neutrogena’nın şimdiye kadar deneyip beğenmiş olduğum tek ürünü diyebilirim. kremin formülasyonu kesinlikle çok çok güzel. el, yüz ve vücut için uygunmuş ama ben yüzüme kullanmıyorum. hızlı emilen bir krem, çok hafif ve aynı zamanda ferah bir kokusu var. aşırı kuru bacaklarıma yeterli nemi vermesi için biraz fazla sürmem gerekebiliyor ama ellerim ve kollarım için muhteşem ötesi. az bilinir olmasına üzülüyorum çünkü fiyatı hem çok uygun hem de çok fazla ürün var. nivea ya da dove vücut kremlerinden kesinlikle daha iyi. bir aralar the body shop kremlerine bayılıyordum kokularından ötürü ama yapı olarak neutrogena bin basar. kısacası çok underrated ama keşfetmiş olmam güzel. :)

  18 eylül 2019 10:02

  8. aşırı kuru ciltli biri olarak söylemeliyim ki, olabildiğince hızlı emiliyor. aşırı bir nemlendirme veya rahatlatma gibi bir durumu yok ama en azından elinizin altında olabilecek uygun fiyatlı bir nemlendirici. watsons-gratis tarzı mağazalar yerine a 101 gibi marketlerden alırsanız 10 tl gibi bir fiyatı var. doğal shea butter kullandığım için yüzüme bu tarz nemlendiriciler hafif geliyor ama gayet sevdim, bir de bunun yoğun olan versiyonu var. onu çok merak ediyorum. kullandığımda tecrübelerimi aktaracağım.

  edit: kullanmış bulunmaktayım yoğun bakım kremini. şok marketten 10.75 e aldım. yani fiyatına göre bence çok çok iyi, kuru ciltli olduğum için hızlı emilen mi, yoğun bakım kremi mi diye kıyaslama yapılırsa benim tarafımdan yoğun bakım kremi çok daha iyi. daha iyi nemlendiriyor yapısı daha yoğun. ve yüz için de kullanılabiliyor günlük olarak ikisi de. çıkın çıkın alın bunu.

  9 ağustos 2019 12:03 20 ağustos 2019 00:19


  7. Gerçekten hızlı emilen ve etkili nemlendiren bir vücut kremi. Benim bacaklarım özellikle kışın aşırı kurudur. Siyah pantolonlarımı çıkardığımda iç kısmı beyaz toz gibi olur hatta. Günlük kullanımda beni idare ediyor gayet. Benim kadar kuru bir vücudunuz yoksa duştan duşa kullanılabilir.

  8 ağustos 2019 00:01

  6. Bu ürün benim yaz kış kullandığım vücut nemlendiricimdir.Çok kuru bir cildim yok aslında ama yine de bazen vücudum nemli olsun istiyorum,jilet sonrası özellikle.Ağırlık yapmayan,kokusu da hafif olan bir krem.Migros'un indirimlerinde denk geldikçe 300 ml olan boyunu alıyorum,beni indirimden indirime idare ediyor :)

  16 mayıs 2019 23:41

  5. ellerimi vahşi katır toynağından, yumuş ev kedisi patisine dönüştüren canım krem. kapağı açtığım anda bulduğum her yere sürüyorum, yetmiyo yan odaya koşup abime de sürüyorum. gün gelir de kıtlık yaşanırsa koşa koşa bunun stoklarını yapardım herhalde. kuruluktan ölen cildimin herhangi bir yerine süreyim iki saniye sürmez normal bir cilde dönmesi yani. yıllardır kuru ciltten kurtulamadığım için bana cidden yılın icadı, teknolojinin geldiği son nokta gibi geliyor. ha nedir, yüzümde sivilce yaptı mı? yaptı. tabi ben yüzüme günde yirmi dört kere sürdüm mü? sürdüm. yapar tabi.

  22 mart 2019 05:27

  4. cildimi pamuk gibi yapan krem.

  hem ucuzluğu hem etkisi hem de gramajı sayesinde en iyilere girebilir. karma ciltli olduğumdan burnumda yağlanma yapıyor bu yüzden önce burnum hariç tüm cildime yetirip sonra elimdeki hafif kremsi yapıyı burnuma siliyorum, yağlanmıyor ağır gelmiyor bu şekilde. bu kadar az girdisi olması da şaşırttı açıkçası.

  24 şubat 2019 14:26 20 mart 2019 00:48


  3. Migros'ta indirime girdiğini görünce aldığım bakım kremi (7 tl ye düşmüştü) Neutrogena'nın diğer kremleri gibi bu da gayet başarılı, en iyi yönlerinden biri de her yere uygulanabilir olması, dün ilk kez topuklarımda denedim son zamanlarda bayağı yıpranmıştı, ilk kullanım için sonuç gayet iyiydi, sabaha daha yumuşak olmuşlardı.

  Krem her yere uygulanabiliyor fakat ben yüz için uygun bir krem olduğunu düşünmüyorum, yağlanma yapabilir.

  11 şubat 2019 21:08

  2. Ellerime ve bacaklarıma sürüyorum. En çok kuruyan bölgem olan diz kapaklarıma da sürüyorum. Sürdüğüm anda hızla emiliyor. Diğer kremlere göre nemlendirme özelliği çok iyi. Çatlayan ve kuruyan topuklara da tavsiye ederim. Kutu olarak çok büyük ve uzun süre kullanabiliyorsunuz. Asla yapış yapış bir his bırakmıyor. Mutlaka evimde bir tane bulunduruyorum.

  11 şubat 2019 03:27

  1. neutrogena zaten krem hususunda yetkinliği tartışılmaz bir marka. Ama bu ürünü hemen hemen her ten türünden insana uygunluğu nedeniyle öne çıkıyor. Yaz kış nemlendirme için kullanılabilir. Hızlı emilimi gözle dahi görülebilir. Tek eksiği fazla yoğun olması ama bu müspet nitelikler yanında katlanılır bir şey.

  2 aralık 2018 19:46