yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (88)
  • oylar (21)
  • medya (0)
  1

  88. Kuru ciltleri gerim gerim gerecek, yoklukta bile gideri olmayan kötü bir ürün.

  Çok uzun süredir, regl dönemlerimde dahi hiç ama hiç sivilce çıkarmıyordum. Hatta kullandığum hangi ürün bunu sağladı falan diye soruyordum kendime.

  Ama son 2 haftadır çıkan, ama ucu belirginleşmeden yok olan ağrılı sivilce sayım 3 (2 çene, 1 alın, Ki ben hayatim boyunca alnımda sivilce çıktığını bilmem), minik sivilce sayım ise 4-5 oldu. Neyi değiştirdiğimi düşünürken aklıma bu jel geldi. Daha önce neutrogena'nın başka yüz yıkama jellerinde bu sorunu yaşayanlar vardı, bunda neden olmasındı?

  Koştum, hemen buraya geldim. Bir süslü de çenede ağrılı sivilce diyince emin oldum. Sorun bende değil sende sevgili jel.

  Bir daha almam.

  1 mayıs 18:00

  1

  87. 16-18 yaşlarında kullanmıştım ve o zamanlar kore bakımını bırakın zaten doğru düzgün bir marka yoktu. ilk kullandığımda iyi geldi sanmıştım cildimi kupkuru yapınca (gıcır gıcır) iyi bir şey oldu sanıyordum. oysa cilt bariyerime çok zarar vermişim ve şimdi su bile değdirsem cildim tepki gösteriyor. almayın lütfen çok zarar veriyor cilt bariyerinize. şimdiki aklım olsa duş jeli yapardım değerlendirmek için.

  22 nisan 09:32

  86. Lise dönemimde kullanmıştım ve yüzümde inanılmaz sivilcelenme yapmıştı. Temiz içerikli ürünler kullanmaya başladıktan sonra bu tarz bir problemle karşılaşmadım. Kullanmadan önce içeriğini incelemekte fayda var.

  21 nisan 13:00


  2

  85. Kullandığım anda pişman olduğum ürün, nitekim hiç köpürmüyormuş, sonradan baktım içinde gliserin yani nemlendirici ajan var, bu tarz temizleyiciler kuru ciltlilere daha uygun oluyor genelde, benim cildim lekeli olsa da yağlı o yüzden temizlemiyormuş gibi hissettim.

  21 nisan 12:57

  5

  84. Tanım: Neutrogena adlı markanın Canlandırıcı yüz temizleme jeli olarak piyasaya çıkardığı, pembe greyfurt ve c vitamini çerdiği söylenen ve lekelenmeye eğimli ciltler için uygundur ibresi bulunan yüz ürünü.

  Şeffaf plastik kabın içinde sabun kabı gibi kullanıyorsunuz. Zaten büyük ihtimalle çoğunuz biliyorsunuzdur ve görmüşsünüzdür bir yerlerde. Jelin kendisi baya canlı çok şeker bir pembe. Kokusunu ben temizlikle bağdaştırıyorum. Yanılmıyorsam bir temizlik ürünü gibi kokuyor ama yanlış anlaşılmasın kötü kokmuyor. Parfümlü ürünleri pek sevmem aslında ama bundan aman aman rahatsız olduğumu da söyleyemem. İndirimden 15 TL gibi bir fiyata aldım. Normal fiyatı 30-35 TL üstü sanırım, Gratis'te o fiyata gördüm. 200ml'lik bir ürün. Açıldıktan sonra bir sene içerisinde tüketilmesi gerekiyor, ben yüzüme çok fazla sürmediğim için çabuk bitireceğimi düşünmüyorum, zaten yüzüm küçük ve yanaklarıma fazla uygulamıyorum. Yine de 1 sene uyarısına uymayı düşünüyorum. Bazı ürünlerde sürekli kullanıcıların belirtilen süre içerisinde ürünü tekrar almasını sağlamak amacıyla gereğinden az zaman verilebiliyor ancak bunda öyle olduğunu düşünmüyorum. Banyo dolabımda saklıyorum. Her sabah yüzümü temizleme alışkanlığım var, hayati öneme sahip benim için. Banyodan sonra ya da banyoda kullanma gibi bir alışkanlığım yok. Banyoda da aman yüzümü de yıkayayım düşüncesi olmuyor, zaten her gün temizce yıkadığımdan gerek olduğunu düşünmüyorum. Bunu yalnız kullanmıyorum. Bir de daha hafif formüllü çok kurutmayan başka jelleri kullanıyorum cildimin o anki durumuna göre. Tercih sizin tabii. Sınav dönemleri özellikle çok yardımcı oluyor. Gerçekten yüzümde yağ kalmıyor. Kullandığım ilk jel buydu. İlk denediğimde yüzümü tertemiz yaptı ama kurutmuştu bir tık o yüzden yumuşak ve parlak ten seven biri olarak üzülmüştüm. Sonra anladım ki nemlendiricinin de bundan sonra kullanılması gerekiyor. Jelden önce sabun kullanıyordum. O da kurutuyor bu da ki amaç da bu zaten, yağı kiri alıp götürsün dedikten sonra kullanıp ay bu da nasıl kuruttu suratımı demenin bir anlamı yok. Cilde hafif bir matlık verdiğini gözlemledim ama karanlık değil, daha çok kadife gibi gösteriyor. İyi köpürmüyor, belki ben yanlış kullanıyorumdur. İyi durulanması taraftarıyım, sadece bu ürün için söylemiyorum tabii bunu. Jel kullanın tabii ama iyi durulayın. Bu fiyata alınır mı, indirimden alınır. Ben beğendim. Denemek için almıştım zaten. Belki daha sonra diğer markalara da açılırım.

  26 ocak 21:13 2 şubat 01:34

  83. hassas ve alerjik ciltlerin kullanmasının pek mantıklı olmadığı ürün. çok alkollü ve yakıyor

  20 ağustos 2020 04:17

  82. 4 sene önce kullanırken yüzümün daha az sivilcesiz aynı zamanda çok daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayan yüz temizleme jeli. Son zamanlarda yüzümde çıkan sivilceler yüzünden tekrar kullanmaya başladım. Henüz bir haftadır kullanıyorum aktif sivilceleri hemen geçirdiğini söyleyemem ama yüzümde yeni bir sivilce çıkmadı. Kokusu beni rahatsız etmedi, eskiden gösterdiği etkisini gösterirse sürekli kullanmayı düşünüyorum.

  10 haziran 2020 21:46 11 haziran 2020 21:32


  1

  81. Birçok insan gibi beni de rengiyle cezbetmiş ve fakat normal-karma olan cildimi kurutup alnımı pul pul dökülecek hale getirmiş jeldir. Dış görünüşe aldanma hatasına her seferinde düşüyorum ama siz siz olun bunu almadan önce iki kere düşünün. Normal fiyatı 27 civarında sanırım, ben migrostan indirimde 13 liraya almıştım. Maalesef benim için fiyat/performans ürünü değildir.

  23 mayıs 2020 03:04

  80. Hiç sevemediğim üründür kendisi. Göz altlarımı bile kuruttu. Kuruyunca tabii cildim daha çok sivilce çıkardı. Ayrıca aşırı rahatsız edici bir kokusu var. İyi temizliyor mu orasını bilmiyorum ama çok fazla kuruttuğu kesin.

  9 mayıs 2020 16:45

  1

  79. başta kokusu cazip geldiği için satın aldığım ancak sonrasında beni hüsrana uğratan temizleme jeli. kokusu ilk günkü gibi kalmadı, gittikçe değişti. aynı zamanda yüzümde kızarma ve sivilcelere sebep oldu. bir daha satın almayı düşünmüyorum. ilk ve sondu.

  22 kasım 2019 17:58