yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (21)
  • medya (2)
  4

  22. Ben de ilk etapta çok önyargılı davrandım. Sürdüğünüzde nane ve mentol kokusu baya baskın olarak geliyor. Yüzünüzü serinlettiğini hissediyorsunuz. Kururken kil maskeleri gibi topak topak dökülme yapmıyor ve yüzü aşırı germeden hızlıca kuruyor. Yıkadıktan sonra ben çok şaşırdım çünkü herhangi bir etki beklemiyordum ama gözeneklerim gözle görülür bir şekilde küçüldü ve cildim daha gergin duruyordu. Maske sonrası nemlendirici kullanmanız bence şart bu arada cildi kuru kuru bırakmak istemeyiz. Etkisi de ertesi güne kadar görülüyordu diyebilirim. 3 4 ay da oldu kullanmaya başlayalı ama bir sivilcelenme yapmadı bence.

  25 mayıs 17:17 25 mayıs 17:19

  5

  21. Arındırırcı kil maskesi olarak geçse bile kullanımını iki şekle ayıran bir ürün kendisi. Ürünün arkasında günlük temizleyici ve maske olarak iki şekilde kullanılabileceği yazıyor. Fakat ben günlük temizleyici olarak yoğun kıvamda olduğunu düşündüğüm için sadece maske olarak kullandım şimdiye kadar. 

  Ürünün yapısı koyu, mentollü ve ferahlatıcı bir etkisi var. Ürünün arkasında Yüzde maske olarak 1 dakika kurumasını bekleyin ibaresi olmasına rağmen ben ortalama 5 dakika bekletiyorum. kuruması oldukça hızlı, yüzde normal kil maskeleri gibi çatlamadan kuruyor. Ürünün can alıcı noktası glikolik asitli olması fakat bu Asit, sitrik Asit ile birlikte içerik sıralamasında alt sıralarda. İlk üçte ise su, Gliserin ve kaolin var. 

  Benim cildim kuruya dönük normal, cildimdeki sebumu cildimi yormadan iyi bir şekilde arındırıyor. Beğenerek kullandığım bir ürün kendisi. Verdiği ferahlık ve arındırma hissi hoşuma gidiyor. 

  27 mart 20:59

  1

  20. Büyük umutlarla aldığım ama her kullanımım sonrası ağrılı sivilcelere sebep olan maske... içeriğinden diğer süslüler bahsetmiş zaten, tekrar aynı şeyleri yazmıyayım. İnce bir katman halinde sürüp, 1 dk bekleterek daha çok maske olarak denedim. Evet ilk anda gözenekleri sıkılaştırmış ve arındırmış bir cilt bırakıyor geriye fakat dediğim gibi sivilceye sebep oldu. Öyle hassas bir cilt tipine de sahip değilim ama belli aralıklarla yaptığım her uygulama sonrası aynı hikaye.

  21 şubat 22:40


  4

  19. Çok yağlı ciltlerin bayılacağı ve karma ciltlilerin t bölgesinde kullanabileceği güzel bir maske. Mentol kokusu var ama rahatsız edici değil bence. Siyah noktalara iyi gelecek salisilik asit içeriğinde var. Ambalajda glikolik asiti özellikle belirtmişler ama içerikte alt sıralarda olduğu için %1den az olduğunu gözden kaçırmamak gerek.

  15 aralık 2019 00:01

  4

  18. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Dediği gibi ilm etapta kullandığımda yüzümde sivilcelenme yaptı. Içerdeki yağı dışarı attı. Ardından gözeneklerimi küçülttü cilt rengimi eşitledi. Parlak ve güzel görünümlü bir cilde sahip oldum. Burnumun üstü soyuldu. Koyu renkli lekeler vardı burnumda onları atmış oldu daha sonrasında bir zararı olmadı cildime. Önce yüzü temizledikten sonra yüze sürülüp 1 2 dk beklenip yıkanmalı ardından nemlendirici kullanılmalı cildim yağlı olmasına karşın nemlendiriye ihtiyaç duydu.

  20 kasım 2019 20:19

  17. Denebunu kutusundan çıkan, başta çok önyargılı yaklaştığım ancak inanılmaz beğendiğimdipim bir maske.Çok gğzel arındırıyor ve temizliyor bence ya da içindeki ferahlatıcı maddeden de öyle hissetiriyor olabilir.Ama beğendim bitse alırım.Fazla yağlanmayı aldığını düşünüyorum,  T bölgesindeki.

  17 ekim 2019 14:00

  2

  16. Yaklaşık bir aydır kullanmaktayım. Daha önce Aztec Secret İndian Healing kullandığım için hiç bir kil maskesi bana yeterli gelmiyor gibi hissediyorum ama uygulama kolaylığı açısından beğendim. Mucizeler yaratmasa da uygun fiyatlı kullanılabilir bir ürün. Çok makyajlı olduğum günler cildimin arınmasına yardımcı oluyor ama bunun dışında beklediğim etkileri almadım.

  26 eylül 2019 10:12


  15. ben maske olarak kullanıyorum ve içeriği, verdiği temizlik hissi çok güzel. hassas cildimi kızartmasa da yine de içeriğindeki mentol türevi rahatsızlık hissi veriyor, o yüzden kullanıp kullanmamakta çekimser kalıyorum. yine de f/p olarak güzel bir ürün.

  6 eylül 2019 11:19

  4

  14. Maske olarakta günlük temizleyici olarakta kullanılabilir. Cildi yormadan arındılıyor ve verdiği ferahlık hissi gerçekten güzel. Cilt sanki naneli sakız çiğniyor öyle bir şey. Bıraktığı hafif gerginlik hissi de iyi hissettiriyor. Fiyat-performans açısından başarılı bulduğum bir ürün. Ve bence vücut için de kullanılabilir.

  5 eylül 2019 23:55

  5

  13. önceki girdilerde denildiği gibi bir ürün kesinlikle. ciltten çok kolay temizleniyor, cildi temiz gösteriyor. yanaklarımda çok hafif gergin bir his bıraktı ama yüzümün en kuru yeri yanaklarım zaten, markanın başka ürünlerini kullandığımda kıpırdatamıyordum yanaklarımı. yine en iyisi bu diyebilirim o yüzden. ayrıca yüzümü yıkadıktan sonraki ferahlık hissinin kölesi oldum. sanki gözeneklerim nefes almaya başlıyor gibi hissediyorum. kesinlikle önerdiğim ve bittiğinde tekrar alacağım bir üründür.

  5 eylül 2019 17:50