2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (2)
  • medya (1)

42. Kuzenimde görüp “ aha işte tam benim gibi tembeller için hemen alayım” dedim ve acı gerçekle yüzleştim. Piyasadan kalkmış. 2-3 kere kullandım hep çok memnun kaldım. Pek kalıntı bırakmamıştı diye hatırlıyorum. Keşşşşke geri dönse...

4 ağustos 13:24

1

41. Diğer tüm neutrogena ürünleri gibi kullanım sonrası cildimin kurumasına ve pul pul dökülmesine neden olan ürün. Diğer kullanıcıların beğendiğini görünce çok şaşırdım. Belki benimle benzer sorunları yaşayanlar tarafından şikayet almıştır. 

16 mayıs 21:33

40. çok özlediğim, hayatımın makyaj temizleme jelidir. neden bu kadar sevilen ve çok satan bir ürün kaldırıldı hala anlam veremiyorum. zaten şu ana kadar hangi ürünü çok sevdiysem hepsi kaldırıldı...

16 mayıs 14:29 16 mayıs 14:30


39. Üretiminin durduğunu öğrenince internetten 5 tane sipariş etmiştim o stoklarımında sonuna geldim . O ara hep yeni jeller denesemde ne yazıkki kendisinin muadilini bulamadım.

bu ürüne bir muadil önerebilecek varsa mesajını beklerim.

7 mayıs 2017 07:53

38. Kalktığından beri çok üzgünüm, elimdeki gittikçe azalıyor bitince ne yapacağım bilmiyorum. Ayrıca muadili kesinlikle (gbkz: garnier saf & temiz 2'si 1 arada makyaj ve yüz temizleme jeli) değildir. Neutrogena tüm kalıntıları temizlerken garnier göz altlarımı siyah siyah bırakıyor ve mutlaka misel suyla tekrar silmem gerekiyor (gizlinot: e ben napim ki böyle ürünü yani). ikisi de bitince verdiği kuruluk hissine rağmen bebek şampuanlarına dönerim belki

3 mayıs 2017 00:47

37. hem makyaj hem yüz temizleme olayıyla gönülleri fethetmiştir ancak kanımca gözleri o kadar iyi çıkaramamakta, uygulamadan önce bir miktar göz temizleyici ürünle mini bir göz operasyonu gerektirmektedir.

22 nisan 2017 01:07

36. bu güzelim ürünün üretimden kalktığını yeni fark ediyorum. resmen üzüldüm ya ne gerek vardı böyle bir şeye çözemedim? göz makyajımın tüm kalıntılarından kurtulmamda kahramanımdı resmen, şimdi ne kadar temizlesem de göz altıma dağılan kalıntılarla uğraşıcam. aahh bee neutrogena, resmen kırdın kalbimi.

çift fazlı bir makyaj temizleyici ile önce gözlerimi siler, sonra o kirpik diplerindeki tüm kalıntılardan kurtulmak için bu jeli kullanırdım. maybelline lash sensational maskaranın hakkından en iyi bu gelirdi. hala elimde yarım şişe var da erken uyansaydım stoklardım.

bu güzelim ürüne bir muadil önerebilecek varsa mesajını beklerim.

21 nisan 2017 18:37


35. tanım:çok severek kullandığım makyaj temizleme jeli

şimdi gelelim asıl konuya kızlar imdat ! bunun gibi yağlı his bırakmadan makyajı sadece yıkayarak temizleyebilecek muadil arıyorum.bileniniz varsa mesaj kutuma bekliyorum.

9 ocak 2017 14:13

34. Geçen sene 20 lirayken gratisin bir %50 indiriminde 10 tlye alip sonra da bir kenarda unutmuştum.(gizlinot: O kenarda dururken ben makyajımı neutregena nın göz makyaji temizleyicisi ve misel sularla temizliyordum. ) Şu sıralar Önce bununla makyajımı temizleyip (gizlinot: daha hızlı oluyor diye ) sonra da yüz temizleme jelimle yüzümü temizliyorum. (gizlinot: sivilceye meyilli bir cildim var rahat edemiyorum ) söylenildiği gibi banyoda kullanmak çok rahat oluyor. Üretimden kalktığı söyleniyor öyle olmasa bile bitsin diye kullanıyorum tekrar almayacaktim. Hem yapısını şampuana benzetiyoum hoşuma gitmiyor hem de Onun yerine temiz içerikli ürünlere yöneldiğim için l'occitane markasının immortelle oil makyaj temizleyici yağını alacağım.

30 ekim 2016 16:29

33. bu ürünü indirimdeyken almıştım. göz makyajımı temizlerken gözümü yaktığı için şekilden şekile giriyorum. başarılı ama üretimden neden kalktığını anlayamadığım ürün.

30 ekim 2016 15:05 30 ekim 2016 15:06