1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar ()
  • medya (0)

15. karma cildim var. pembesinin aksine turuncusunu kullanırken bir sorun yaşamadığımı hatırlıyorum. ama pembesi cildimin gerçekten ayarını bozdu diyebilirim. asla önermem. sabah uyandığımda cildimde minik minik su baloncukları vardı, basınca pıt diye patlıyorlardı o derece. turuncusu da ahım şahım güzel olmadığından benim için sınıfta kalan bir ürün.

21 ağustos 21:26

14. kurudan karmaya donuk cildimi cok kurutan ama erkek arkadasımın yaglı cildine cok iyi gelen ama kimyasal kimyasal kokan jel

21 ağustos 01:52

13. Düşüncem acaba sivilceleri coşturup sonra düzeltiyor olması yoksa kesinlikle yolları ayıracağız.

1- Karmadan yağlıya dönük bir cildim var . Burun ve alın bölgemi kurutması hoşuma gitsede yanaklarımı mahfediyor.

2- Kokusu beni rahatsız etti çok kimyasal kokuyor.

3- Pompalı olması kullanışlı olmuş.

4- Fiyatı indirimde çok çok uyguna geliyor 10 lira civarına iniyor.

5- Bir süredir yanaklarıma değdirmeden alın ve burun bölgeme kullanıyorum alın bölgemde sivilceler arttı. Küçük küçük yağ ile dolu sivilceler uç veren cinsten değil ancak bütün alnımı kapladı. Bir süre daha kullanıp azalıp azalmadığını gözlemlemek istediğimden dolayı devam ediyorum ancak çokta ümitli değilim.

21 ağustos 00:50


12. Roacutane tedavim sırasında kullandığım yüz temizleme jeli. O süreçte cidimde sivilce çıkmadığı için işe yaradığını düşünmüştüm. Tedavi süreci bitince bu ürüne devsam ettim ama etkili olmadığını gördüm.

20 ağustos 13:13

1

11. bu jelin kokusuna bayılıyorum. fakat ne zaman kullansam yüzümdeki sivilceleri arttırıyor. bir daha almam.

20 ağustos 11:00

1

10. Nadir sivilce çıkan yüzümde ilk kullanımdan sonra bile sivilce çıkarmış temizleyicidir. Tatile gittiğim yerde başka alternatifim olmadığından şok marketten tek yüz temizleyici bu olduğu için almak zorunda kaldım. Sıcak havadan dolayı yağlanan t bölgemi yatıştırmadığı gibi bir de alnımda ve burnumun kenarında sivilce yaptı, yanaklarımı ise aşırı kuruttu. Üstüne bir de buradaki yorumları okuyunca aldığıma pişman oldum. Benim cildime yaramadı, yanaklarımda kızarıklık yaptı.

20 ağustos 10:54 20 ağustos 18:37

9. hakkında nasıl bu kadar az entry girildiğine şaşırdığım , hayatımın ennnn değerli ürünü. Sivilceye meğilli cildime günlük bakım olarak en fayda sağlayan, yıllardır kullanıp çok sevdiğim bir ürün. En azından benim cilt tipime göre ( yağlı ve sivilceli-meğilli) vaatlerini yerine getiren ürün. Sensiz bir yüz yıkama rutini düşünemiyorum. Hayatımın kurtarıcısı...

16 haziran 22:14


8. sivilce yok etmesi gerekirken daha fazla çıkartan kendisiyle çelişen bir ürün. kullanmayın kullandırtmayın

12 haziran 19:54

7. Bir sene önce almıştım. Şu an yarısındayım. Vlogger gibi durmadan ürün deneye deneye anca bu kadar bitirebildim. Yapısı kokusu normal. Daha kullanırım bunu ben yahu.

14 eylül 2017 20:27

6. herkes gibi bende gratis kasa arkası fırsatından yararlanıp aldım. öncelikle kokusu çok hoşuma gitti. şişesinin pompalı olması ise çok kolay bir kullanım sağlıyor. yaklaşık bir haftadır kullanıyorum. çok sivilce çıkaran biri değilim regl döneminden regl dönemine benimkiler. şansa regl dönemimdeydim kullanırken ve çıkmaya hazırlanan sivilcelerimi söndürdü diyebilirim. ama ciddi bi problem var ki bugün yakın bir aynayla kendime baktığımda şok oldum çünkü yüzümün heryeri nerdeyse pul pul olmuştu. benim cildimi inanılmaz kurutmuş, farketmemişim. bir daha alacağımı hiç sanmıyorum. (cildim karma)

13 eylül 2017 23:05