yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar (26)
  • medya (1)
  5

  39. Neutrogena güvendiğim bir marka. Bu ürününü çok uzun zamandır kullanıyorum, sivilceye yatkın ciltli biri olarak değiştirmek zorunda kalmadığım tek ürün. Önceden fiyatı da uygundu ama epey arttı. Son dönemde kapak kısmı değişti ve adında biraz değişiklik gördüm, hala visibly ile birebir aynı ürün mü emin değilim ama diğeri bulunamadığı için mecburen bununla devam ediyorum.

  18 şubat 15:19 18 şubat 15:39

  38. öncelikle bu jeli yıllar önce (ergenlik dönemimde) kullanıp memnun kalmıştım. sivilceleri azaltıyordu ve cildi fazla kurutmuyordu.

  geçtiğimiz yıl yeniden bir heves cilt bakımı işini girişince ilk aldığım jel bu oldu. şunu söyleyebilirim ki ilk şişe bitene kadar hiçbir sorun yaratmadı. sivilceler sakinleşti, cildim daha bir aydınlandı.

  ilk şişe bitip de ikinci şişeye geçtiğim zaman cildim birkaç gün içerisinde mahvoldu. derimin altında iltihaplı gibi hissettiren sivilceler oluştu. bunun da üstüne kaşlarımı bile oynatamamaya başladım, derimin altındaki sivilceler ağrı yapıyordu. Sıkmaya çalışsam da hiç baş vermiyorlardı, işkence gibiydi. Üstüne cildim çok yağlanmaya başladı. Cildimi yıkadıktan sonra kurularken bile elim yağlanıyordu.. bu derece rezaletti. Doktora gitmedim (çok akıllı (!) olduğum için, kendime hala çok kızgınım.)

  Ben de bunun ardından yine visibly clear serisinin pore and shine yüz temizleme jelini kullanarak birkaç haftada cildimi eski haline döndürdüm diyebilirim. Fakat bu son bahsettiğim jel de aynı etkiye sahip. İlk şişede hiçbir problem olmuyor ve vaadettiğinin %80ini yerine getiriyor. İkinci şişeye geçince nedendir bilinmez cildim reaksiyon vermeye başlıyor.

  neutrogena visibly clear sivilce temizleyici jel hala bulunuyor elimin altında, özellikle regl döneminde cildim aşırı sivilcelenince bir-iki sabah bununla yıkıyorum. ama düzenli kullanmaya devam etmek mi? asla.

  30 ocak 22:37

  37. 2 tane minik sivilcem var diye dertlenip aldığım, 1 haftanın sonunda ağrılı iltihaplı sivilcelere sahip olduğum yüz temizleme jeli. Hayatım boyunca dökmediğim kadar çok sivilceyi yüzümde gördüm bu jel sayesinde. Bıraktıktan 1 ay sonra anca toparlandı yüzüm.

  26 ocak 01:16 26 ocak 22:45


  36. 2 hafta denediğim fakat memnun kalmadığım ürün. sebebi şu ki Ciltteki fazla yağı değil ciltteki bütün yağı alıyor. Aşırı derece de yağlı olan cildim bu ürünü kullanmaya başladıktan 3 gün sonra pütür pütür döküldü kızarıklık ve kaşıntısı da cabası. Hiç bir işe yaramıyor hatta zararı var. Düzenli olarak nemlendirici kullanmama rağmen zararı dokundu. Zaten ürünün üzerinde de sivilce geçirici değil sivilce karşıtı yazıyor.Yani sivilcelenmeye meyilli bir yüzünüz varsa yeni sivilcelerin oluşumunu engelliyor/azaltıyor.

  16 ekim 2019 14:31

  1

  35. gratis’in %50 indirim zamanında denemek için almıştım. sadece bu ürünü ilk defa kullandım ve cildim gerçekten çok çok kurudu. ve daha sonra yanaklarımda kuru, iltihaplı sivilceler çıkmaya başladı.

  artık kullanamıyorum, bir daha almayı düşünmem. 

  16 ekim 2019 11:36

  2

  34. Uzun zaman önce kullandığım bir üründü. Karma cildimi geriyordu ki bunu yapmayan ürünler varken neden bunu tercih edeyim. Sivilce yapmadı yüzümde ama sevdiğim söylenemez.

  15 ekim 2019 18:31

  1

  33. bir zamanlar sivilce karşıtı diye alıp kullandığım ama hiçbir temizleme jelinin yapmadığı kadar sivilce çıkaran ürün.

  kokusu ve yapısı da bulaşık deterjanı pril'den hallice.

  ilk başta kusturma yaptı heralde sonra geçer diye düşünüp toniği ve nemlendiricisi ile beraber kullanmaya devam etmiştim. ama o iri iri sivilceler asla geçmedi.

  15 ekim 2019 17:04


  4

  32. Sivilcelere etkisini çok bilmiyorum. Sivilce tedavimden 1 yıl sonra kullanmaya başladım. Cildim yazları yağlı kışları karma, üründen gayet memnunum. Güzel arındırdığını ve cildimi toparladığını hissediyorum, yüzümde gerginlik hissetmedim kesinlikle ama yine de üşenip nemlendirici kullanmadığım zamanlarda da bir sıkıntı yaşamadım. Ürünün ne lekelere ne de gözeneklere bir etkisi yok, ama işini iyi yapıyor ve güzel temizliyor. Kuru ciltlilere önermiyorum zaten seri yağlı ve karma ciltliler için iyice yüzünü kurutucaktır. Ben sabah akşam ya da sadece sabah kullanıyorum bazen de yüz temizleme fırçasıyla uyguluyorum, pambık gibi oluyor cildim.

  8 eylül 2019 17:30

  31. Aşırı sevdiğim ürün.sivilce yapmadı ve cildime cok iyi geldi kesinlikle kullanılmalı

  22 ağustos 2019 17:29

  30. Bu jel sağolsun pürüzsüz cildimde 2 gün içinde sağ yanağımda 3 solda 2 kocaman sivilce çıktı (hemde hayatımın randevusuna çıkmadan 4 gün önce) . Yazlıkta seçenek çok olmadığından yüz yıkama ürünü olsun diye A101den birini kendime birini kardeşime bu jelden aldım. Kız kardeşim halihazırda ergenlik sivilceleriyle savaşıyordu, ona şaşırtıcı derecede iyi geldi. Kokusunu beğenmeyenler olmuş ama ben asla şikayetçi değildim aksine beğendim o portakalsı kokusunu. Onun dışında eğer sivilceli ve yağlı bir cilde sahipseniz denemeye değmez...

  21 ağustos 2019 16:09 23 ağustos 2019 23:32