0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (0)
  • medya (2)

26. iyi mi kötü mü olduğunu anlamadığım tonik. eski alkollü halini severek kullanmıştım, yeni formüllüsünü de buna güvenerek aldım ama eskisi kadar memnun kalmadım malesef, kullandıktan sonra pamuğa baktığımda cildimi güzel temizlediğini düşünsem de siyah noktalarıma etkisini pek göremedim , üstelik sivilce karşıtı olanı da hem yapış yapış bir his bıraktı hem de yüzümü sivilcelere boğdu. 

3 nisan 11:10

25. Buram buram alkol kokan, üstüne kuru cildimi daha çok kurutan tonik. Ama bittikçe alıyorum kaçıncı şişem bilmiyorum. Hiç makyaj yapmadığım günün sonunda bile pamukla cildimi sildiğimde çıkan kiri görmek bile yetiyor kullanmam için. Kurutmasını da bol bol nemlendirmeyle görmezden geliyorum. Bence düzenli kullanımda siyah nokta ve sivilceyi gerçekten azaltıyor. 

11 mart 16:47

24. Oldukça alkollü bir tonik, yüzünüze kolonya sürüyomuş gibi hissediyorsunuz. Siyah noktalara bir etkisi olsa yenisini alır kullanırdım yalan yok :) ama bende bir etkisi olmadı cildi yormaya değmez

17 şubat 20:44


23. siyah noktalarıma derman olur umuduyla sadece burun ve burun kenarında kullandığım toniktir efendim, bir işe yaramayınca yarısını oda arkadaşıma vermiştim :d

kullanıldığı bölgeyi kurutuyor,buram buram alkol kokuyor,kullandığım süre içinde siyah noktalara çok fazla etkisini görmedim

ekleme:benim kullandığım da turunculu olandı

17 şubat 14:26 17 şubat 14:28

22. nemlendirici kullanılmadığında cildi kurutabilen tonik. böyle bir tonik kullandıktan sonra mutlaka nemlendirici kullanmak lazım. yoksa cildiniz esnekliğini kaybeder ve gözenekleriniz daha da büyür.

13 şubat 18:15

21. yüzümü cayır cayır yakmış, sivilce ve gözenek oluşturmaktan başka işe yaramamış tonik. karma ciltliyim. gözüm yana yana zorla bitirdim.

edit: bir süslüden aldığım mesaja göre ürünün formülasyonu değişmiş. yeşil şeritliymiş yeni çıkan. ben eski şişeden bahsediyorum. yanıltmaca olmasın :)

12 şubat 20:51 12 şubat 21:07

20. siyah noktaları yok ettiğini değil de yeni siyah nokta oluşumunu önlediğini düşünüyorum çünkü kullanırken pek beğenmedim ama kullanmayı bırakınca siyah noktalarım arttı. kokusu bu kadar keskin olmasa sevebilirdim belki.

10 şubat 21:26


19. Sivilce karşıtı olanı yüzümde tam tersi etki göstererek sivilce yaptı.

4 şubat 20:22

18. Ürünü kullanırken hiçbir işe yaramadığını düşünüyordum çünkü siyah noktalarımda herhangi bir azalma görmedim fakat ürün bittikten sonra siyah noktalarımda artış oldu. Yani ürün zaten var olan siyah noktaları temizlemiyor fakat yenilerinin oluşmasını önlüyor. Sanırım bu yüzden tekrar alacağım bir ürün olacak.

Edit: siyah noktaları temizlemeyi ve yenilerinin oluşmasını engellemeyi vaad eden tonik.

9 eylül 2017 20:59 9 eylül 2017 21:02

17. Sevmekle sevmemek arasında kaldığım alkol içeren tonik. Tüm yüzüme kesinlikle kullanmadım. Sadece burnuma ve çeneme kullandım. Cildimi temizledikten ve burnuma peeling yaptıktan sonra tonik uyguluyorum. Alkol inanılmaz yakıyor cildimi. Bilmiyorum ben mi çok hassasım ama gözlerim yaşarıyor bunu kullanınca. Burnum bir süre kıpkırmızı olsa bile cildim sakinleşince gergin parlak pürüzsüz bir burna kavuşuyorum. Kullandığım peeling ile beraber siyah nokta görünümünü oldukça azalttı. Sürekli kullanırsam burnum elimde kalacakmış gibi bir his vermiyor da değil tabi...

8 aralık 2016 00:00