neutrogena visibly clear tonik

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (0)
  • medya (2)

22. siyah noktalarıma derman olur umuduyla sadece burun ve burun kenarında kullandığım toniktir efendim, bir işe yaramayınca yarısını oda arkadaşıma vermiştim :d

kullanıldığı bölgeyi kurutuyor,buram buram alkol kokuyor,kullandığım süre içinde siyah noktalara çok fazla etkisini görmedim

ekleme:benim kullandığım da turunculu olandı

17 şubat 14:26 17 şubat 14:28

21. yüzümü cayır cayır yakmış, sivilce ve gözenek oluşturmaktan başka işe yaramamış tonik. karma ciltliyim. gözüm yana yana zorla bitirdim.

edit: bir süslüden aldığım mesaja göre ürünün formülasyonu değişmiş. yeşil şeritliymiş yeni çıkan. ben eski şişeden bahsediyorum. yanıltmaca olmasın :)

12 şubat 20:51 12 şubat 21:07

20. siyah noktaları yok ettiğini değil de yeni siyah nokta oluşumunu önlediğini düşünüyorum çünkü kullanırken pek beğenmedim ama kullanmayı bırakınca siyah noktalarım arttı. kokusu bu kadar keskin olmasa sevebilirdim belki.

10 şubat 21:26


19. Sivilce karşıtı olanı yüzümde tam tersi etki göstererek sivilce yaptı.

4 şubat 20:22

18. Ürünü kullanırken hiçbir işe yaramadığını düşünüyordum çünkü siyah noktalarımda herhangi bir azalma görmedim fakat ürün bittikten sonra siyah noktalarımda artış oldu. Yani ürün zaten var olan siyah noktaları temizlemiyor fakat yenilerinin oluşmasını önlüyor. Sanırım bu yüzden tekrar alacağım bir ürün olacak.

Edit: siyah noktaları temizlemeyi ve yenilerinin oluşmasını engellemeyi vaad eden tonik.

9 eylül 2017 20:59 9 eylül 2017 21:02

17. Sevmekle sevmemek arasında kaldığım alkol içeren tonik. Tüm yüzüme kesinlikle kullanmadım. Sadece burnuma ve çeneme kullandım. Cildimi temizledikten ve burnuma peeling yaptıktan sonra tonik uyguluyorum. Alkol inanılmaz yakıyor cildimi. Bilmiyorum ben mi çok hassasım ama gözlerim yaşarıyor bunu kullanınca. Burnum bir süre kıpkırmızı olsa bile cildim sakinleşince gergin parlak pürüzsüz bir burna kavuşuyorum. Kullandığım peeling ile beraber siyah nokta görünümünü oldukça azalttı. Sürekli kullanırsam burnum elimde kalacakmış gibi bir his vermiyor da değil tabi...

8 aralık 2016 00:00

16. Sebamed sabun almak amaçlı girdiğimiz kozmetikçide ablamla aklımızı çelen bayan sonucu neotrogena visibly clear temizleme jeliyle beraber almış olduğumuz ikimizin de yüzünü mahveden ve hiç sivilce çıkmayan boynumu sivilcelerle dolduran tonik. Her güne yeni sivilcelerle uyanmak..

13 eylül 2016 16:39


15. Cildi hassas olanlara asla tavsiye etmediğim tonik. Sürdüğümde aşırı yağlı burnumun yağını aldı evet ancak burnumun kenarlarını silerken yanağıma sürmememe rağmen sadece değdiği yerleri bile yaktı ve kıpkırmızı yaptı. Yanma hissi de yarım saat civarı sürdü. Birkaç sefer de daha denedim ancak hep aynı şeyi yaşadım ve kullanmayı bıraktım. Zaten alkol içeren ürünler çok çok zararlı arkadaşlar, bir araştırın derim.

10 eylül 2016 22:34

14. düzneli kullanırsanız etkili özellikle siyah noktaları temizleyip her gün sabah akşam ürünle temizlerseniz siyah noktaları tekrar görmeniz zor, temizlik şart :)

8 ağustos 2016 00:26

13. Karma ve egzamalı bir cilde sahibim. Siyah noktalardan muzdaribim uzun zamandır. Her hafta buhar yapıp üstüne bant üstünede bu toniği kullandığımda güzel sonuçlar elde ediyorum. Alkollü olması beni rahatsız etmedi hatta tam tersine sevindirdi çünkü bir çok kişiye verilen yapış yapış histen ziyade benim yüzümü gerginleştirdi ve bu beni mutlu etti. Çoğu zaman cildimi çok güzel temizlediğimi düşünsemde bu ürünle üstten bir sildiğimde aslında yanıldığımı görmek hoş olmuyor ama yinede bana katkısı çok zararı yok denilebilecek ürünlerden oldu

8 ağustos 2016 00:08