2.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • oylar (8)
  • medya (2)

47. siyah noktaları temizleyen, görünümünü azaltan, bol bol alkol kokan (bazen yoğunlaştırılmış etil alkol olduğunu düşünüyorum), aklıma geldikçe burun çukurlarımı sildiğim tonik. çok bastırınca yüz soyulması yapıyor, nazik uygulamak gerek.

9 ekim 10:48

46. tonik arayışına uzun süre ara vermemi sağlayan ürün. ben cildimi hafifçe yakmasını, pamukta o kirli görüntüyü görmeyi, düzenli kullandığımda yağlanmayı azaltmasını ve üstüne nemlendirici sürünce verdiği hissi çok sevmiştim. indirimde görünce stokladığım ürünlerdendi fakat başka bir tonik deneme sürecindeyim. özlüyorum ama yeni toniğim daha mutlu ettiği için geri dönmeyeceğim sanırım :ı

3 ekim 20:05

45. Ben buram buram alkol kokusunu sevıyorum diyorsanız alabilirsiniz. yanma yapar, cildi gerer - gerçi bir açıdan iyi bu durumda nemlendirici kullanmayı unutma ihtimaliniz yok- makyaj artıklarını iyi temizler. yaglı ciltler için uygun olabilir.

3 ekim 13:44


44. Kullaniyorum ama bir ise yaramiyor. Cildim sorunlu bir cilt de degil.

2 ekim 18:07

43. Zamanında kullanıp memnun kaldığım ürün. Fazla alkol kokusu beni biraz rahatsız ediyordu. Temizlemesi fena değil fakat şuan 22Tl kendisi indirimede girmiyorki alayım. Off!!!

2 ekim 16:16

1

42. Yüzümü temizledikten sonra bir pamuğa damlatıp yüzümü sildim. Yanma yaptı biraz ama abartacak kadar değildi sonra aynada bakarken çenemin yanlarında pütür pütür kırmızılık oldu, boynum kaşınmaya başladı. Hemen yıkadım ve sudocrem sıvadım yüzüme(o telaşla tam anlamıyla sıvamaktı djfjfj) ama sabah o pütür pütürlük duruyordu ve şuan akşam hâlâ kuru kuru pütürlük duruyor. Oysa peeling jelinle nasıl aşk yaşamıştık neutrogena. Umarım geçer...

1 ekim 19:46 1 ekim 19:48

41. cildi temizliyormuş hissi vermeyen tonik. yapış yapış oluyor yüzünüz. ve sabah uyandığımda daha yağlı bir ciltle karşılaşıyorum

19 eylül 20:52


40. Fazla hassas bir cildim var, bir daha mı? Asla almam.

17 eylül 16:46

39. bu toniği biraz farklı ifade etmek istiyorum, ne bileyim bi tonikten alkolsüz olmasını beklerken bunun deli gibi alkol kokması ve kısa vadede hiçbir zararı olmaması açıkçası çok işime yaradı.

Aylar önce hediye gelen ve tonla vaadi olan tonikle temizlediğim cildimi bir de bunla temizledim. Cidden sonuç enteresan! Elimde simsiyah bir pamukla kalakaldım, sarı(fondoten) bir leke de değil, bildiğiniz siyah! Ki her gece yüz yıkama jeliyle temizleyip üstüne tonikle muhakkak geçen bir insanım, hatta ve hatta yüzümün tertemiz olduğunu iddia ederdim. Maalesef bu iddiamı bu tonik öyle bir çürüttü ki, o eski toniğimi birine bile vermek, al sen kullan bile demek istemiyorum.

Evet uzun vadede alkol cildi yorabilir fakat en azından iki günde bir bununla yüzünüzü ve boynunuzu bir pamukla silin derim, inanılmaz temizliyor, vaadini de muhtemelen bu sebepten ötürü desteklediğini düşünüyorum. Denedikten sonra elinizde kirle dolmuş pamuğa bakıp beni güzel anabilirsiniz. Ayrıca farketmesek de piyasadaki aynı fiyat bandındaki ve alkollü toniklerin bu kadar iyi olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Ayrıca temizledikten sonra 2-3 dk yapışkan bir hissiyat bırakacaktır, kuruduktan sonra muhakkak su ile yüzünüzü yıkayıp serumunuzu ya da yıkamadan direk nemlendiricinizi sürün derim.

17 eylül 14:25

38. Güzel bir tonik. Cildinizde kalan tüm yağı kiri ve makyaj kalıntılarını temizliyor. Canlı ve ferahlamış bir cilt hissi bırakıyor. Karmadan yağlıya dönük bir cilt yapım var.Gece kremimi sürmeden önce mutlaka uyguluyorum..

24 ağustos 02:46 26 ağustos 23:05