3.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar ()
  • medya (2)

39. bu tonikten çok memnunum maske yaptıktan sonra haftada 2 kez uyguluyorum şişenin yarısına geldim.

-siyah nokta oluşumunu kesinlikle engelliyor.kullanmadığım zamanlar maske yaptıktan 1 gün sonra hemen siyah noktalar baş gösteriyordu. bu toniği kullandığım zaman hiç siyah noktam olmadı ben tüm yüzüme uygulamıyorum burnuma ve çeneme uyguluyorum çok memnunum herhangi bir irritasyona sebep olmadı.

17 eylül 14:29

38. bu toniği biraz farklı ifade etmek istiyorum, ne bileyim bi tonikten alkolsüz olmasını beklerken bunun deli gibi alkol kokması ve kısa vadede hiçbir zararı olmaması açıkçası çok işime yaradı.

Aylar önce hediye gelen ve tonla vaadi olan tonikle temizlediğim cildimi bir de bunla temizledim. Cidden sonuç enteresan! Elimde simsiyah bir pamukla kalakaldım, sarı(fondoten) bir leke de değil, bildiğiniz siyah! Ki her gece yüz yıkama jeliyle temizleyip üstüne tonikle muhakkak geçen bir insanım, hatta ve hatta yüzümün tertemiz olduğunu iddia ederdim. Maalesef bu iddiamı bu tonik öyle bir çürüttü ki, o eski toniğimi birine bile vermek, al sen kullan bile demek istemiyorum.

Evet uzun vadede alkol cildi yorabilir fakat en azından iki günde bir bununla yüzünüzü ve boynunuzu bir pamukla silin derim, inanılmaz temizliyor, vaadini de muhtemelen bu sebepten ötürü desteklediğini düşünüyorum. Denedikten sonra elinizde kirle dolmuş pamuğa bakıp beni güzel anabilirsiniz. Ayrıca farketmesek de piyasadaki aynı fiyat bandındaki ve alkollü toniklerin bu kadar iyi olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Ayrıca temizledikten sonra 2-3 dk yapışkan bir hissiyat bırakacaktır, kuruduktan sonra muhakkak su ile yüzünüzü yıkayıp serumunuzu ya da yıkamadan direk nemlendiricinizi sürün derim.

17 eylül 14:25

37. Güzel bir tonik. Cildinizde kalan tüm yağı kiri ve makyaj kalıntılarını temizliyor. Canlı ve ferahlamış bir cilt hissi bırakıyor. Karmadan yağlıya dönük bir cilt yapım var.Gece kremimi sürmeden önce mutlaka uyguluyorum..

24 ağustos 02:46 26 ağustos 23:05


2

36.  BAnyodan çıktıktan sonra  yüzümü sildiğimde bile çok fazla kir çıkıyordu, sonra bundan işkillenip içerik listesine bakınca alkolün ilk sıralarda yer aldığını gördüm ve kullanmayı azalttım sonra da anneme verdim. Sanırım o da bitirdi ortalarda görmüyorum.  bir daha almam. Belki sivilceli ciltlerde daha kullanılabilir yine de uzun alkol kullanımının ciltte hasara Yol açabileceğini düşünüyorum.uzak durulması daha iyi.

23 ağustos 15:16

35. evet alkollü, göz çevrenizden mümkün olduğunca uzak tutun ama benim cildime bi zarar vermeyen ürün. çok hassas bi cildim yok zaten, sivilcelendirme, kızarma, kaşınma vs yapmadı. nasıl uyguladığınız da önemli bence.

yüz temizleme jeli ile yüzümü temizledikten sonra, siyah noktaların bol olduğu yerlere T bölgeme, çene etrafına uyguluyorum. biraz bekledikten sonra da nemlendiricimi sürüyorum çünkü cildi kuruttuğunu düşünüyorum toniğin. arkasından nemlendirici uygulamazsanız çok gergin ve kuru bir his veriyor.

ben cildimi çok yormamak için günde bir kez akşamları uyguluyorum. var olan siyah noktalarımda bi etkisi yok ama yenilerinin oluşmasını engelliyor.

Yapmayı sevdiğim bir uygulama da burun bandı uapıştırdıktan sonra toniği burnuma uygulamak.

Gerçekten çok iyi sonuç veriyor.

23 ağustos 14:07

3

34. 1 haftadır kullanıyorum.aşırı alkollü ama güzel temizliyor yüzümü yüz yıkama köpügüyle temizlememiş rağmen pamuk kirleniyor. siyah noktalarda bi fark göremedim

5 ağustos 16:55

33. Yüzümü hiç yıkamamışım hissi veren, yapış yapış bırakan tonik. Siyah noktalarıma hiçbir etkisi olmadı. Yakıyor ayrıca cildimi.

27 haziran 11:53


32. Arkadaşlar bu neee?? Gözüme yaklaştırmamama rağmen gözlerim cayır cayır yandı. Kokusu desen saf alkol. Koklayınca da burnum yandı, bu nedir ya hiç yakıştı mı neutrogena diyeceğim ama çift fazlı göz temizleme suyu da çöp olduğu için bi şey diyemiyorum. daha bu markadan cilt bakımı almam (yüz için).

13 haziran 02:26 ed.13 haziran 09:00

31. 2 sene önce cildim yağlı diye aldığımda deli gibi cildimi yakan, benim de hem para verdim hem de yakıyor demek ki işe yarıyor diye inatla kullandığım, sonrasında cilt doktorlarının kapısında yatmama sebep olmuş , geçenler de bi cesaret tekrar aldığım hiç bir işe yaramamış tonik. ne uzun bir cümle oldu. en son aldığımda formulü mü değişmiş ne olmuş anlamadım ama cildimi yakmadı. bir iritasyona da sebep olmadı yine para verdim diye kullandım bitti. bu ürün bende bir türlü işe yaramadı sözlük...

19 nisan 22:18

30. iyi mi kötü mü olduğunu anlamadığım tonik. eski alkollü halini severek kullanmıştım, yeni formüllüsünü de buna güvenerek aldım ama eskisi kadar memnun kalmadım malesef, kullandıktan sonra pamuğa baktığımda cildimi güzel temizlediğini düşünsem de siyah noktalarıma etkisini pek göremedim , üstelik sivilce karşıtı olanı da hem yapış yapış bir his bıraktı hem de yüzümü sivilcelere boğdu. 

3 nisan 11:10