2.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (2)
  • medya (2)

27. Arkadaşlar bu neee?? Gözüme yaklaştırmamama rağmen gözlerim cayır cayır yandı. Kokusu desen saf alkol. Koklayınca da burnum yandı, bu nedir ya hiç yakıştı mı neutrogena diyeceğim ama çift fazlı göz temizleme suyu da çöp olduğu için bi şey diyemiyorum. daha bu markadan cilt bakımı almam (yüz için).

13 haziran 02:26 ed.13 haziran 09:00

26. 2 sene önce cildim yağlı diye aldığımda deli gibi cildimi yakan, benim de hem para verdim hem de yakıyor demek ki işe yarıyor diye inatla kullandığım, sonrasında cilt doktorlarının kapısında yatmama sebep olmuş , geçenler de bi cesaret tekrar aldığım hiç bir işe yaramamış tonik. ne uzun bir cümle oldu. en son aldığımda formulü mü değişmiş ne olmuş anlamadım ama cildimi yakmadı. bir iritasyona da sebep olmadı yine para verdim diye kullandım bitti. bu ürün bende bir türlü işe yaramadı sözlük...

19 nisan 22:18

25. iyi mi kötü mü olduğunu anlamadığım tonik. eski alkollü halini severek kullanmıştım, yeni formüllüsünü de buna güvenerek aldım ama eskisi kadar memnun kalmadım malesef, kullandıktan sonra pamuğa baktığımda cildimi güzel temizlediğini düşünsem de siyah noktalarıma etkisini pek göremedim , üstelik sivilce karşıtı olanı da hem yapış yapış bir his bıraktı hem de yüzümü sivilcelere boğdu. 

3 nisan 11:10


24. Oldukça alkollü bir tonik, yüzünüze kolonya sürüyomuş gibi hissediyorsunuz. Siyah noktalara bir etkisi olsa yenisini alır kullanırdım yalan yok :) ama bende bir etkisi olmadı cildi yormaya değmez

17 şubat 20:44

23. siyah noktalarıma derman olur umuduyla sadece burun ve burun kenarında kullandığım toniktir efendim, bir işe yaramayınca yarısını oda arkadaşıma vermiştim :d

kullanıldığı bölgeyi kurutuyor,buram buram alkol kokuyor,kullandığım süre içinde siyah noktalara çok fazla etkisini görmedim

ekleme:benim kullandığım da turunculu olandı

17 şubat 14:26 17 şubat 14:28

22. nemlendirici kullanılmadığında cildi kurutabilen tonik. böyle bir tonik kullandıktan sonra mutlaka nemlendirici kullanmak lazım. yoksa cildiniz esnekliğini kaybeder ve gözenekleriniz daha da büyür.

13 şubat 18:15

21. yüzümü cayır cayır yakmış, sivilce ve gözenek oluşturmaktan başka işe yaramamış tonik. karma ciltliyim. gözüm yana yana zorla bitirdim.

edit: bir süslüden aldığım mesaja göre ürünün formülasyonu değişmiş. yeşil şeritliymiş yeni çıkan. ben eski şişeden bahsediyorum. yanıltmaca olmasın :)

12 şubat 20:51 12 şubat 21:07


20. siyah noktaları yok ettiğini değil de yeni siyah nokta oluşumunu önlediğini düşünüyorum çünkü kullanırken pek beğenmedim ama kullanmayı bırakınca siyah noktalarım arttı. kokusu bu kadar keskin olmasa sevebilirdim belki.

10 şubat 21:26

19. Sivilce karşıtı olanı yüzümde tam tersi etki göstererek sivilce yaptı.

4 şubat 20:22

18. Ürünü kullanırken hiçbir işe yaramadığını düşünüyordum çünkü siyah noktalarımda herhangi bir azalma görmedim fakat ürün bittikten sonra siyah noktalarımda artış oldu. Yani ürün zaten var olan siyah noktaları temizlemiyor fakat yenilerinin oluşmasını önlüyor. Sanırım bu yüzden tekrar alacağım bir ürün olacak.

Edit: siyah noktaları temizlemeyi ve yenilerinin oluşmasını engellemeyi vaad eden tonik.

9 eylül 2017 20:59 9 eylül 2017 21:02