new well

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • medya (4)

26. her şeye meraktan bulaştığım gibi bu markanın bolca reklamı dönen derma fondötenini aldım, on üç liraya düşmüştü yoksa almazdım gibi neyse konumuza dönelim, bugün ilk kez kullandım evet acayip kapatıcı ilk on dakika hakikaten porselen gibi durdu o on dakikasından sonrası tam olarak da beklediğim gibiydi, feci... pudra, kapatıcı kullanmamış olsam da sonuç öylesi cakey öylesi un kurabiyesiydi ki.. cildimde sanki hep bir ağırlık vardı.belki çoook çooook özel günlerinizde sırf kapatıcılığı için bir kaç saatliğine kullanılır ama normalde bir daha bulaşmam ben kendi adıma. ha amacım kötülemek değil ne markayı ne ürünü belki ben kötü nemlendirdim, yanlış fırçayla uyguladım deyip pollyannacılık da yapayım, ne diyebilirim cidden bilemedim, bence olmamış işte.her yerde tüm blogger/vloggerlarda reklamı dönünce merağına yenik düşüyor işte insan.

12 şubat 21:56 12 şubat 21:58

25. rıfat yüzüak da reklamını yapmış süslüler

28 ocak 10:10

24. Arkadaşım bunun fondötenini kullanıyordu ben de pazardan fondöten mi aldın diye kendisine sordum eve'den aldım demişti bir şey diyememiştim sonra. Kendisi acayip derecede aşıktı bu fondötene hergün de inceledim kızı yüzünde asla bir sorun oluşmadı kızın. Bana asla güven vermedi bu marka. Xp markası gibi buda övülür üç beş gün unutulur sonra.

27 ocak 23:17


23. ilk makyaj yaptığım zamanlar -hangi marka nedir ne değildir bilmezdim- bu markanın stick şeklinde bir kapatıcısı hediye edilmişti. arada kullanıyordum ama ürün pembe alt tonlu olduğundan çevremdekilerden "gözlerinin altı mı kızardı ne oldu" gibi tepkiler almıştım. bu sebeple bir daha kullanmamıştım. ancak kullandığım süre zarfında cildim hassas olmasına rağmen herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

her ne kadar içeriğinin çok iyi olduğunu düşünmesem de merdiven altı gibi bir yakıştırmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. iki yıl kadar önce beylikdüzü hadımköy dolaylarında binlerce metrekarelik bir fabrikası vardı bu markanın. bu şekilde giderse büyük ihtimalle golden rose gibi bir marka olacak. hatırlarsak golden rose da ilk önce bir milyoncu gibi yerlerde satılmaya başlamıştı.

27 ocak 21:30

22. gomlekterujizi isimli 1 yıldır instagramda takip ettiğim kızın suratına bunun 'hiç ağırlık yapmıyo yaa' dediği fondötenini sürdüğünü görünce altına yorum yazmıştım. 'keşke merdiven altı ürünleri burda teşvik etmeseniz' tarzı bişeydi. isteyen gidip bakabilir silmedim. kendisi de bana 'eczanelerde satılıyor zaten ne merdiven altı ürünü' şeklinde yanıt vermişti. sonra new well markası bana dm atıp 'ürünlerimizi kullanmadan bilemezsiniz bik bik' demişti. yahu isminden, tipinden, sattığın ürünün kokusundan bile belli bariz merdiven altısın işte.

en üzüldüğüm olay da melis deniz'e de kendilerini tanıtmış olmaları. videosunun altındaki yorumlar "biz bunu nerden alabilirizzz" tarzı hep. inşallah almazlar ne diyim.

27 ocak 19:22

21. Serenay aktaş kendisinin kullanmayacağı bir ürünün reklamında oynayıp nasıl ona referans oluyor anlamadım. Tanım; yüzüme asla sürmeyeceğim pazarda satılan makyaj malzemesi.

27 ocak 17:19

20. serenay aktaşlı reklam filmleri çok komik. Madem piyasaya tutunmaya çalışıyorsunuz, biraz paraya kıysaydınız da bu kadar dandik olmasaydı keşke :(

27 ocak 13:24


19. cansu yeğin de sponsorlu video eklemiş. sen git önce rengini bir öğren cansu. alacak olsam vazgeçerdim videodan sonra...

14 ocak 15:21

18. Sana o kadar benefitlerden elca'lardan lorallerden sephoralardan ürünler gelsin, elinde binlerce fondotenin olsun; sonra gel bunun ürünlerini öv, oldu! Yemezler.

Tanım: xp'den hallice olan pazar markası

14 ocak 04:35 28 ocak 13:49

17. Kaç para verdin lan bunca yalancı yutubıra. Herkes ağız birliği yapmış "ben bu kadar kapatıcı olan ama hafif yapılı bir fondöten görrrmeeedimmmm". İnşallah sivilceler bassın sizi.

14 ocak 02:52 14 ocak 02:54