girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (4)

55. bu markanın fondotenini öven yutupçuları anca bulaşık yıkarken falan izlerim, vakit geçsin diye.

22 mayıs 23:10

54. o da başlamış avuç avuç pr gönderisi saçmaya. markalara sesleniyorum, kusura bakmayın kankeytolar ama ben sırf o ürün bedavaya geldiği ya da para aldığı için öven insanların övdükleri ürünleri almıyorum. ayrıca yüzümde turuncuya dönüp beni a vitamini zehirlenmesi geçirmiş gibi gösterecek bir şey de almıyorum.

22 mayıs 15:33

53. bir krem peyniri ya da becel'i ten rengi bir pigmentle karıştırıp yüzünüze sürün heh işte o new well. maalesef kendisini denemek gibi bir gaflette bulundum, bakın gerçekten yüzüme bundan daha kötü bir şey sürmedim bu zamana kadar. renk skalası vs. konuşmuyorum bile çünkü oksitlenme şampiyonu bir ürün. bir şeyi kapattığı da yok daha çok asla oturmayan bir ürünle sıvıyormuşsunuz gibi hissettiriyor. çok ağır, gözenek, iz ne varsa belli ediyor ve akıyor. kimsenin para verip beğenmeyeceği bu ürünün övülmesi de tek kelimeyle pr yalanı.

21 mayıs 20:16


52. Youtuberların beş para etmediğini bir kez daha gösteren marka. Özellikle fondöten, hepiniz mi çok beğendiniz. Şu sözlüğe bakın allaseniz, bir fondötende 5 yorum varsa 5’i de farklı olabiliyor, sonra millet birbirini eksiliyor.  

Hepsi de birbirinden farklı cilde sahip youtuberlar kendinden geçti. Bir de kötü ürüne kötü derim diye iddialar. Sebile yanınızda masum kaldı yeminle. 

21 mayıs 20:08

51. Yav bu new well ne ayak ? Daha dün çıkmış Kıçı kırık badana boyasından hallice bir fondötenle nasıl oluyor da rıfat yüzüak'ı reklam yüzü yapıp önüne gelen tüm youtuber blogger tayfayı oralara buralara tatile götürüyor ? Nedir bu değirmenin suyu ? Ne ara bu kadar sattınız, bu ne para ? Bilinmeyen ve dandik bir marka olmasına rağmen nasıl gratislerde satılıyor ? Nasıl her önümüze gelen yerde reklamı olabiliyor ?

Kimin torpillisi ulen bunlar ? 

Edit: işsiz bi şekilde araştırdım. Firma sahibi Muhammet Hacıabdullahoğlu diye bir adam. İso'dan gördüğüme göre üzerinde aktif iki şirket daha var. Diğer de aydinç kozmetik diye bir şirket. Adamın adını google'a yazınca işe yarar çok bir şey göremedim ama bu hacıabdullahoğlu soyadı bol bol saadet partisi ile anılıyor. Hatta aramada çıkan hemen hemen herkes saadet partisiyle bağlantılı çıktı.

Edit2: bir kısmı 2014'te ak parti belediye meclisi üyesi, bir kısmı da tarikat falan çıktı bunların ya wowow

21 mayıs 18:21 21 mayıs 18:52

50. bide ilk çıktığı zamanlar 50 tl idi bu fondöten. böyle bir şey olamaz ya. tüm youtuberlar hepsi kullanmış resmen. geçen gün gratiste deneme şansım oldu. yüzümde de makyaj yoktu dedim bi süreyim 1 saat avmde gezeyim falan. Allahım nasıl akmak, nasıl gözenekleri belli etmek, burnumun üstünde ki siyah noktalar bağırdı resmen. sanki ağlamışım ve akmış gibi oldu kalıp kalıp. çok ağır yapılı bir fondöten birde hafif diyo sayın youtuberlarımız. basbaya ağır. kryolan bile daha hafif yapıda yemin ediyorum. özel gün fondöteni indirimde hazır iyi kapatıyormuş kullanırım diye almayın sakın süslüler. özel gününüz mahvolur benden söylemesi. hemen ıslak mendille yüzümü sildim zaten. hiç bir ürününü alıpta kullanmam

21 mayıs 16:44

49. geçenlerde merak edip testerını elime sıkayım dedim. Fondotenin beraberinde su yağ karışımı ayrışmış bir sıvı daha geldi :/ ömrümce fondoten kullanmam daha iyi öyk :/

21 mayıs 16:27


48. pazar da kapalıçarsı da dandik tüplerde satılan marka paketlemeli ürün gördüğüm kadarıyla far paletlerini de the balm dan kopyalamış gibi. A dan z ye tüm Youtuber make up artist tayfanın favorisi fondoten!

Rıfat yüzüak marka yüzü oldu sanırım onun üzerine sebile ölmez (izlerken iç sesim: sebile ölmez videosunu çektiyse bu fondotenden uzak durulmalı diyordu. : )) ardından danla bilic dün ezgi fındık videosu izledim new well sponsorluğunda yaptığı dubai tatilinin ardından (bakın ben asla beğenmediğim şeyi tavsiye etmem bilirsiniz diyerek) yüzünü new well e boğdu kamera kapandığı an silmiştir muhtemelen ama : ) 

Benim bu markayla ilgili ilgimi çeken konu gratış çalışanının bile sürekli en kapatıcı fondoten demesi ve bu markanın sürekli indirimde olması o kadar iyi olsa neden sürekli indirime girer ? 

New well övücü tayfayı kesinlikle izlememeye karar verdim. Para için insanları kandırmanın da belli bir ölçüsü olmalı bu kadar duzenbaz olmaya gerek yok biri de çıksın cildimi bozdu desin var mı cesur youtuber ? 

21 mayıs 11:30 21 mayıs 15:57

47. xp, new well bunlar japon pazarı markası değil miydi yahu? Ne ara ulusal reklamlar,büyük marketingler yapmaya başladılar.

yapısı aşırı kalın,renk skalası dar bir fondöten. far paleti vs uygun fiyatlı alıyoruz ama yüzünüzün tamamına böyle bir ürün sürmeyin süsülüler aman diyim. rıfatla çok uzun zamandır tanışıyoruz şaşırdım reklamlarda görünce. fashion week makyaj artistiydi en son iyi para dökmüşler belli :d

21 mayıs 03:49

46. Bilemiyorum. Güzel gibi de kaptıcılığı falan ama güven vermeyen tarafı yokmu ah ah. Danlanın sitesinde bile vardı ya. 

21 mayıs 02:55 21 mayıs 02:55