yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (2)

  16. Feminazi bir insan figürü olsaydı bu "nihan yalçın ve sahne performansı" olurdu.

  14 ekim 15:52

  15. ilgili videoyu sonunda izledim

  sahneye çıkılır sunucuya bir selam verilir, ödül alınır ve konuşma yapılır. adamların suratına bakmadan çıktı saçma sapan bir şeyler konuştu sonunda da ''kim verdi bana bu ödülü yeğaaaaa'' diyerek sıvayış ve kapanış

  14 ekim 15:38

  14. hiç bilmeseniz ve okan bayülgen ile çalıştığı dönemdeki tiplemelerini izleseniz hiç tereddüt etmeden öyle bir karakter olduğuna inanırsınız. o derecede yetenekli bir oyuncu.

  açıkçası ödül töreninde de rol yaptığına dair şüphelerim var. çünkü canlı yayınlarda bile teklemeden, gülmeden karakterini sürdürecek kadar profesyonel birisi bu kadar heyecanlanmaz.

  tamer karadağlı ilk başta suçlu değildi ama sonradan yaptığı açıklamalar, yandaş medyaya verdiği demeçler üstüne mhp'den destek telefonu filan alması nihal yalçın'ın tepkisiyle kıyaslanamacak kadar iticiydi.

  eğer beceremeyeceksen ve ödül kazanan oyuncunun 3-4 dakika görüşlerini dillendirmesine tahammül edemeyip ona karşı adeta cephe alacaksan böyle organizasyonlara katılıp ödül vermeyeceksin. çünkü çok rahat şekilde, hiç gerilmeden bekleyebilir sonra da tatlı bir espriyle ödülünü almayı unuttuğunu filan söyleyebilirdi. ama aksine yüz ekşitmeler garip garip mimikler filan. nolcak yani bekleyiver 3 dakika. öyle birden yoldan çevirmemişler ya seni. özellikle bu iş için giyinmiş kuşanmış gitmişsin. 30 saniye yerine 3 dakika beklesen ne değişecek hayatında?

  14 ekim 13:50 14 ekim 14:30


  13. Tamer Karadağlı'ya bile sempati duymamı sağlayan kişi.

  14 ekim 09:02

  12. Çok itici ya..sahneye çık, adamın suratına bakma, göz kontağı bile kurma, 5 dakika boyuca daldan dala konuş. İnsana lahmaç haluk savunduruyosunuz.

  14 ekim 01:12

  11. Yine genel olarak haksız olduğunu düşünebilirsiniz de bir konuda gerçekten yanlış anlaşılmış oyuncu. Arkadaşlar konuşmada rakiplerini küçümsemedi. Çünkü gerçekten de rakibi yoktu. Bu iyi performans gösteren kadın oyuncu yoktu anlamında değil, doğru düzgün bir başrol kadın karakter/kadın hikayesi yoktu en iyi kadın oyuncu ödülüne aday bile olabilecek. Oyunculara bu alan tanınmamış yani. Festivaldeki filmler bu sene bu açıdan 50 yıl geriye gitmiş aşırı ataerkil filmlerdi. Zuhal hariç kadın eksenli bir film yoktuyu geç diğer filmlerde de kadınlar sadece fiziksel olarak vardı, süs bitkisiyle aynı görevi görüyorlardı -belki bir nezaket erdenin karakteri o da en iyi yardımcıyı aldı zaten- ve ödülü kimin alacağı ta en başından çok belliydi.Zaten oyunculuk ödüllerini kadın/erkek diye ayırmaları bile çok anlamsız da öyle ayırmasalar da kim bilir kaç kadının hakkı yenirdi.

  Nihal Yalçın da burada kadın hikayeleri çoğalsın anlamında o çıkışı yaptı. Diğer oyuncular rakibim bile olamaz anlamında değil.

  14 ekim 00:37

  10. tamamen nötrken malum olaydan sonra aşırı derecede antipatik bulmaya başladığım oyuncu kişi. diğer adayları aşağılaması falan bence o mimikleri hak eden bir davranıştı. gerçekten çok ayıp, kendisi bu ödülü uzun süredir alamamasından falan yakınıyor ama kendisi gibi bu sektöre emek veren ve ödül almak isteyen (gizlinot: çünkü kim ortaya koyduğu işin takdir edilmesini istemez?) rakiplerine çöp muamelesi yapmış. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Tek mükemmel oyuncu sensin de senin mi emeğin görülmüyordu? Bu nokta antipatik bulduğum kısım.

  Malum olayda ise bence Tamer Karadağlı biraz sabırsız davrandı, Nihal Yalçın da heyecandan olsa gerek konuşma için biraz acele etti. Normalde ödül alınır ve konuşma yapılır -konuşmada tercihen rakiplere teşekkür edilebilir ama aşağılanmaz- ve bitirilir. Bence tüm olay bu kadarken biraz medyanın şişirmesi, biraz da duyarcıların gaza gelmesiyle olay büyüdü de büyüdü. Bu olaya kadar Tamer Karadağlı'yı antipatik buluyordum fakat gereksiz linç yediğini düşündüğüm için bir anda nötr olmaya başladım. Derken o da olayı alakasız bir biçimde teröre falan çekti (gizlinot: Nihal Yalçın terörü destekliyor veya desteklemiyor demiyorum çünkü bilgim yok, sadece bu konuyla ne alaka diyorum) ve yine antipatik oldu benim için. Bi anlık gerçekleşmiş bir olayı önce kadın düşmanlığına, sonra teröre falan yordular. Tabii Nihal Yalçın'ın da taklitleri gereksiz uzatıyor olayı bence.

  13 ekim 16:49 13 ekim 16:52


  9. Ödül töreninde birbirinden alakasız konulara daldan dala atlaması ve verdiği reaksiyonu fazlasıyla saçma bulduğum ünlü kişisi.

  12 ekim 20:26

  8. Bana hep itici gelmiş biri idi. Özellikle hepiniz dizi eleştirmeni oldunuz temali bi açıklaması olmuştu ondan sonra soğumuştum. Bu hanimda hep bi beni de görün ben de varım havası vardi artik istediği üne kavuştu diye düşünüyorum. Ödül alınıp öyle konuşulur tamer karadağlı iyi toparlamış fakat biraz kaba olmuş hareketi. Ama konsuma hakikaten iç bayici. Bolca Eeee eeee ve bayik espriler ve daldan dala konular. Yeterince güçlü rakibim yoktu gibi bir gaf. Burda diger adaylari ezdiği gibi kendini de eziyor aslinda. Ozguvensizligini disa vurmuş. Demek saglam bi oyuncu rakip aday olsa ödülü alamayacağını düşünüyor. Sonrasi ise fecaat. Hem önüme geçmesin diyor hem taklit ediyor. Olayı cinsiyet zeminine cekmeye çalışıyor. Sözün kısası aranan ün bulundu. Güle güle kullansın. Iki gun konuşulur.

  11 ekim 22:23

  7. başıma bişey gelmeyecekse ödül töreninde kendisine davranılış şeklinin kadınlıkla ilgisini kuramadığım oyuncu. bazen diyorum ki acaba kadınlar olarak bir aşağılık sendromumuz mu var? bu davranış bir erkeğe de pek tabi gösterilebilcek kasıtlı gibi durmayan türden. olayı adamın oynadığı karakterler arasında sadece bir tanesinin popüler olmasına getirmek de biraz belden aşağı vurmak. bir oyuncu başka bir oyuncuya bunu yapmamalı, kimin yarın hangi role sıkışacağı belli olmaz bence. ayrıca iki durumun birbiriyle ilgisi nedir ki? adam başarılı bir oyuncu olsa, her oynadığı sükse yapsa o zaman hoş mu görecektiniz? söz konusu kadın hakları ve lgbt olunca "popüler fikirleri savunma pastası"ndan payına düşeni almak adına herkes lafa giriyor sanıyorum.

  11 ekim 12:28