girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • medya (1)

34. Bihter başkanın yerine ölmesi gerekendi.

4 ağustos 11:53

33. zamanında o dönemki halimle çok benzetildiğim karakter. o zamanlar üniversitedeydim. Üniversitede, yolda, hatta staj için ise girdiğim plazada bile her gören aa bu kız nasılda nihala benziyor tepkisini vererlerdi

4 ağustos 11:13

32. bayan dudak parlatıcısı

4 ağustos 10:10


31. Şımarık ve her istediğini elde eden ama bunlar olurken de hep “ay çok masum ve hassas prenses” edalarında olduğu için bu Nihal hep kaytarılıyodu bence. Herkeste bi aman ona bişey olmasın o üzülmesin modu. Ayrıca çok da fenaydı Behlül’e yaklaşması ve matmazel onların evliliğine karşı diye kadına çemkirip onu evden kovması buna örnekler :) bi de taklım demesi ve o ıhıhıhı gülüşü kendisini benim gözümde ekstra itici kılıyordu :) dizinin finalinde silah sesini duyup ağlamasında hep aklıma kesin bu Behlül öldü sandı da ondan çok üzüldü bu kadar diye düşünmüştüm  :))) sevmezdim kendisini, hele Bihter gibi bir efsane dururken. 

4 ağustos 01:33

30. Elime tuvalet kağıdı dolayıp ağzının kenarlarına taşmış o iğrenç parlatıcısını silmek istediğim, dünyanın en sinir bozucu, uyuz ve asalak kurgusal karakteri.

Edit: işbu kızımız milyon dolarlar içinde yüzerken liseden sonra en iyi okullarda eğitim almak yerine evlenmeyi seçecek kadar dar vizyonludur. Sonlara doğru okumaya karar vermesindeki tek sebep babasına yaranmaktır ki behlülle evlenip amerika'ya okumaya gitseydi bile ilk üç ay içinde hamile kalıp okulu bırakırdı.

3 ağustos 18:43 3 ağustos 18:51

29. aslında dizi içerisinde belki de bülent'ten sonra en masum kişi fakat öyle bir karakter yazılmış ki her izleyenin nefretini toplamayı başardı sanırım.şu zamana kadar hayatımda nihal karakterini çok sevdiğini söyleyen tek bir kişiye ratlamadım.aşk-ı memnu'un başarısı sanırım bu gri ve gerçekçi karakterleri.benim de hayatımda sayılı gördüğüm an sinir krizi geçirdiğim nadir dizi karakterlerinden.

3 ağustos 17:36

28. behlül'le yatta beraber olduktan sonra "babam yüzümden anlar mı?" diye sormuştu :(

edit: yazım hatası.

3 ağustos 16:25 3 ağustos 16:26


27. Bu yazdıklarınızı görse yine bayılırdı.

Ednan bey üzülme taklım onlar seni kıskanıyorlar, derdi.

3 ağustos 14:02

26. (link: https://www.instagram.com/p/Bd5HlOEButE/?taken-by=burakaltindag özetle)

kımıl zararlısıdır. ilk gördüğü erkeğe, ki evde beraber büyüdüğü adam, içinde aşk çiçeği (enginar çiçeği bence ya da eğrelti otu asdfghjklş) beslemiş, bunun uğruna emanet edildiği, her gece saçını tarayıp bitlerini ayıklayan, altını bezleyen matmazele bile çemkirmiş ve 18inde koca da koca diye sızlanmıştır. bakın bu manyak kolu molu kırıkken bile behlül behlül diye geziyordu ortalıkta. at sineği. bihter senin yüzünden gitti, bir çekilemedin aradan. türk dizi tarihinin en mal karakteri. bir bu bir de röntgenci beşir.

3 ağustos 13:41

25. yürüyüşü beni delirten aşk-ı memnu karakteri.

3 ağustos 12:26