yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (1)

  1. İzmirli, Fenerbahçe takımının taraftarı, yüreği güzel kendi güzel bloggerimiz. ben kendisini instagram'dan takip ediyorum. makyaj tarzını beğeniyorum. Makyaj hakkında bilgilendirici, öğretmeye yönelik tavrı hoşuma gidiyor. Firmalara eyvallahı yok. ürünü kullanıyor ve ben kullandım böyle böyle böyle oldu diyebilecek kadar yürekli... bir de takipçilerinin aynı soruyu kırkmilyon kere sormasına sinirlenmeyip aynı nezaket ve sabırla cevap verebiliyor. Bu özelliklerinden dolayı kendisini seviyor ve takip ediyorum..

  26 ağustos 2014 13:01 ed.26 ağustos 2014 13:18

  2. Ben de seviyorum ve urun yorumlarına güveniyorum. Ortalık bloggerdan geçilmezken ve çoğu firmaların yolladığı ürünü hayatının ürünü yaparken nihanperi bunu yapmamıştır. Yaptığı makyajları pek takip etmiyorum makyajla çok uğraşmadığım için ama bloğa bir şey yazmışsa hemen okuyorum.

  29 ağustos 2014 18:50 ed.29 ağustos 2014 23:18

  3. kendisinde erol büyükburç stayla "en çok bana soracaksınız, saksı değilim" tarzı var. "ilk ben anlattım, size ilk ben tanıtıyorum, diğerleri benden gördü de başladı" stilinde hep bir en birinci benim diğerlerinden çok farklıyım havasında. ablacım istersen 5. kişi olarak anlat önemli olan benim için samimiyetin niye böyle kasıyorsun. ilk ben anlattım ha yanlışlık olmasın diye her seferinde not düşmek zorunda değilsin.

  tırnak muhabbetinin hiç bitmemesine değinmeyeceğim bile.

  30 ağustos 2014 18:20 15 eylül 2014 17:55


  4. kelime oyunu yapıyorum ismiyle ilgili. pinhani ve perihan çıkardım nihanperi nikinden. bi bakem merak ettim. (yaprak)

  30 ağustos 2014 19:02

  5. severek takip ediyorum kendisini. yalnız biraz fazla "güçlü kadın" havası var, sürekli bu duruma gelirken ne zorluklar çektiğinden ama artık güçlü bir kadın olduğundan bahsediyor gibi geliyor bana. artık göze batmaya başladı. ama ürün yorumlarını ve samimiyetini seviyorum.

  30 ağustos 2014 19:32

  6. Eskiden tırnakları bakımsızmış sanırım. Şimdi bakım yapıyor özen gösteriyor ama o boyutta tırnak gerçekten feci duruyor. Eğiliyor, kıvrılıyor. Her boyutta uzun tırnak bakımlı olmuyor bilinmeli.

  13 eylül 2014 20:57

  7. onun için yazılmayan eleştirileri bile üstüne alınıp instagramdan cevap vermeye başlamış. İlginç.

  15 eylül 2014 13:10


  8. geçen gün yine "ilk defa benim blogumda" yazan blogger kişisi. (tanım)

  en ufak bir hakaret bile içermeyen entryim gdk'na gönderiliyor. blogger kişisi süslü sözlüğe mesaj atınca nedense uzun zamandır duran yazım battı birden. buraya "burcu'cum çok güzelsin." tarzı yazı yazacaksak sözlük olmasının ne anlamı var acaba merak ediyorum.

  artık "meyve veren ağacı taşlamadan" bile uyarı alıyoruz. vay anasını sayın seyirciler. insan cidden hayret ediyor.

  edit: sevgili (yazar: fifiri) bir yanlış anlaşılma olduğundan bahsetse de (no:26563) ile ilgili şu ifade;

  "yazdıklarınızın içeriği bir ihlal teşkil etmese de doğrudan kişiye hitaben yazılmış olması sebebiyle biraz sert gibi. ifadeleri format ölçüsünde yazarsanız daha yumuşak olacaktır."

  bana pek yanlışlıkmış gibi gelmiyor. alenen uyarılmışım. reca ederim sözlükte bari tayyibistan misali despotluktan kurtulalım.

  15 eylül 2014 18:00 15 eylül 2014 23:54

  9. Basta cok sevdigim ama sonradan biraz gozume batan hareketleri olan yazar.her olumsuz elestiriyi buyutuyo da buyutuyo.basta normal geliyordu ama sonra o kadar sık olmaya basladi ki baydi yani.yine de takipteyim nihancim.

  17 eylül 2014 10:33

  10. buralarda görüp sinsice instagramda başlattığım 3 -4 haftalık takip sonucunda, bu kadını sevdim. indirimden şunları alın bunları almayın fotoğraflarını, bilgi paylaşımlarını takdir ettim.

  sevgimin doruk noktasına çıktığı an ise, head and shoulders şampuan gönderdi watsons herkese, ayyyhhh harikaa canlarım şampuan harika mükkkemmel diye yardıran sevgili bloggerların aksine boyamı akıttı vs vs diye olumsuz yorumlarını da yazmış olduğu andı. bu harikaa mükkkemmmel diye yardıran bloggerların hepsi de normalde sls aman aman kaçalım hadi saçımızı ısırgan otunu kaynatıp onunla yıkayalım çünkü acayip doğalız aşırı doğalız, çimeniz lan biz diyenlerdi.

  neyse ben bu hanımefendiyi sevdim blogger olarak. kişiliğini karakterini bilmem. biraz cadaloz çemkirik bir hanıma benziyo, affetmez yolar gibime geliyo.

  imza: instagram sinsisi capslock.

  3 ekim 2014 13:23