girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (50)
  • medya (3)

50. adını duyduğumda midemi bulandıran kişiliksiz, leş şahsiyet. türkiye'nin tümörü.

15 eylül 14:41

49. leşin teki

14 eylül 18:59

48. Kendisi her konuştuğunda düşündüğüm şey;

ilgili medya:
1
14 eylül 18:15


47. işinden kovulmuş. umarım bir daha kimse ona ne tek bir kuruş verir ne de işe alır. açlıktan sürünür umarım.

14 eylül 18:11

46. Of Nihat doğmasaydın keşke.

(bkz: Başlığı engelle)

14 eylül 01:43 14 eylül 01:44

45. Seda sayan’ın Türkiye’ye attığı en büyük kazıktır.

13 eylül 23:32

44. hakkında yazılması gerekenlerin bir cümleyi geçmemesi gereken insanımsı. hakkında kız çocuklarını alıkoyduğu iddiası olmasına rağmen arsızlık ile yaşamaya devam eden şahsiyet.

13 eylül 16:47 13 eylül 16:48


43. bu ülkede simge olduğunu söylemiş kişidir. doğru. nietzsche’nin “kim ahlak ve namus şövalyeliği yapıyorsa bilin ki en namussuz odur” sözünün simgesidir kendisi.

ülkedeki yozlaşmanın, çürümenin, yüceltilen cehaletin, aşağılanan bilginin simgesidir nihat doğan. kalitesizliğin cazgırlığın yalakalığın prim yapışının simgesidir. kimdir, tahsili nedir? ne üretmiştir? neyi kurmuş oluşturmuş, kime ne öğretebilmiştir, ne biliyordur ki yıllardır televizyon ekranlarında akıl almaz bir cehaletle geniş geniş sallamaktadır. konuşmaları bilgi içermez, üslup desen allah hak getire; cahil bırakılmış kitlelere tribünlere oynayarak bir yığın içi boş dışı boş ucuz ve gülünç sloganlarla pespaye bir feryat figan bağırış çığırıştan başka şey değil bu insan. Birkaç yıl önce enver aysever ile aykırı sorular röportajını sırf gülmek için izlemiştik de aslında hiç de sevmediğim o başkaları adına utanma durumunu dibine kadar yaşamıştım. O ne haddini bilmezlikti öyle. tipik; hiçbir şey bilmediği, okumaya araştırmaya detaylıca en temelinden başlayarak öğrenmeye üşendiği, belki bunları yapmaya zekası da yetmediği için her şeyden ucundan kıyısından yalan yanlış oradan buradan okuduğu vasat cümlelerle konuştuğu halde o ne çok bilmişlikti öyle. insan cahil olur da cahilliğinin farkındadır biraz susar. bunda o da yok, anlamıyor ki bu elindeki tek dal olan sımsıkı tutunduğu beceriksizce oynamaya çalıştığı gülünç kabadayı, külhanbeyi personası artık sadece alay konusu. gerçi çok acı ki hala bu rol ile alkışlayanı destekçisi var az da olsa. normal bir ülkede (bakın “normal” bir ülke diyorum) bu şahıs zaten özgecan cinayeti sonrası attığı tweet’ten sonra ekranlara programlarda bağırtılıp çağırtılmazdı. kadınlar izin vermemeliydi buna en başta. bir ayıp simgesidir kendisi. şu en son eve reşit olmayan kız çocuklarını aldığı haberi ile ilgili bile konuyu vatan millet sakarya’ya bağlaması gerçekten mide bulandırıcı. bu ülkedeki her bireyin karnının artık bu ucuzluklara bu cehalete tok olması gerekir. o olay bir başkası yapmış olsaydı yine mahalle kabadayısı gibi car car bağırırdın fakat? Çocuk bunlar çocuk, reşit olmayan kız çocukları. insan olan orada o çocukların psikolojisi acaba yara mı almış derdine düşer bu olay ortaya çıkınca. ve bu konuda bir endişe taşır. Ki zaten daha en başında reşit olmayan çocukları ailelerinden habersiz 45 dakika evinde tutmaz. nihat kişisi ise yine başlamış ben 15 temmuz’da, ben vatan millet din... vs vs diye.

işe bakın yahu, gidip yıllarını çocukluk travmalarını atlatamadığı için tedavi terapi görerek geçirmesi gereken kişiler, bunu yapmaktansa yine bu travmalar yüzünden yarattıkları garip personalarla ekranlara yerleştirilip toplumu yozlaştırıyorlar. ve sayıları da hiç az değil maalesef. zaten özellikle cahil, vasat insanlar seçiliyor ekran için. maksat toplumun cehalet seviyesi stabil tutulsun. 

felsefe kim sen kim nihat doğan. felsefe asil, dürüst ve gerçekçidir. 

13 eylül 15:25

42. Oksijen israfıdır.Başka birşey söylemek istemiyorum.

13 eylül 13:09

41. Çocuk alıkoymaktan gözaltına alınmış salıverilmiş.şikayetçi aile şikayetini geri almış.yani çok değil 4 5 ay sonra yine tv'de göreceğiz.işaret parmağını sallaya sallaya racon kesecek.hiçbir şey değişmeyecek.

13 eylül 12:39