yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (131)
  • medya (3)

  131. yaptığı makyajların ışıktan iyi durduğu ve o makyajla dışarı çıkılmayacağı gerçeği var. makyajın ağırlığından değil, pütür pütür duracak. ayrıca izlenmelerinde de eskiye oranla düşüş olan youtuber. bu konuda da söylenmekten hiç çekimez kendileri

  28 ocak 02:05

  130. Yüzüne gereksiz bir şekilde çok fazla şey süren ''instagram makyajı'' yapan youtuber. Gerçekten bu instagram makyajıyla insan içine çıkabiliyor musunuz ?! Birazda normal insan makyajı yapması gereken youtuber kişisi. Işıklarda gayet o 50 kat fondoten, pudra , kapatıcı pürüzsüz gözükse de , kamera arkası ekip 'kendine neden bunu yaptı?' dedirtecek kadar cakey bir görüntüde olduğuna eminim. Farlarını da asla yeterince dağıtmaz.

  27 ocak 17:42 7 şubat 00:17

  129. Marc beauty (bkz: marc jacobs) global artistry advisor’i olmus. Tam adi da Nikkie de Jager’mis. ne diyebilirim ki, bunu yapan ilk youtuber oldu helal olsun.

  27 ocak 16:24 27 ocak 16:25

  128. Artık izlemediğim ama çok yetenekli makyaj artisti. Yaptıklarından çok sıkıldım hep aşırı pudralar cut creaseler vs vs. Ama asıl izlememe sebebim kullandığı ışıkların insanı yanıltması. Göz kapaklarına kapatıcı sürüp kamerayı zoomluyor, pürüzsüz bir doku var. Ne zaman kendimde denesem pütür pütür duruyor beceriksizliğime üzülüyordum taa ki simplynailogical nikkie’nin bir makyajını yapana kadar. Kadın söylüyor gözlerime bakın ne kadar kötü oldu parça parça duruyor diye. O zaman anladım ki sorun bende değil ama nikkiede . Bu yüzden hoşçakal nikkie

  13 ocak 14:14

  127. Kanalına bir ara abone olduğum fakat ses tonu biraz fazla yüksek olduğu için abonelikten çıktığım, ancak "phantom of makeup mask halloween tutorial" isimli videosunu izledikten sonra saygılarımı sunmak istediğim "makyaj gurusu". Bu sıfatın gölgeli, eyelinerlı, günlük hayatta kullanmayacağı renklerde rujlar sürerek makyajlar yapanlardan ziyade tam da bu şekilde "farklı" makyajlar yapabilen insanlara daha çok yakıştığını düşünüyorum. Halloween'e özel çektiği videoları zevkle izlediğim ve izleyeceğim, el becerisini konuşturan makyaj sanatçısı.

  21 ekim 2018 14:57

  126. makyaj tarzı bana hitap etmese de çalışkanlığını en takdir ettiğim youtuberlardan. son birkaç ayda erkek arkadaşından ayrıldı, kanser hastası olan küçük erkek kardeşini kaybetti ve buna rağmen çalışmaya devam etti.

  son zamanlarda maybelline'in kanalında asla kullanmadığı ürünleri övmesinden ve genel olarak dürüst incelemeler yapmamasından dolayı eleştriliyor ama benim gözümde bunlara rağmen yeteneği tartışılmaz.

  youtube bir gün bitse bile hayatına devam edebilecek sayılı insandan biri. böyle olmayan biri için (bkz: danla bilic).

  25 eylül 2018 18:30

  125. (link: https://www.youtube.com/watch?v=7EkTq7MQkzs göz kapaklarına bulutlar yaptığı makyaj)a bayıldım! gerçek hayatta böyle bir makyaj görsem tüm gün gözlerimi alamam sanırım, "nasıl yapmış, ne güzel yaa" diye düşünür bakar dururdum :)

  24 ağustos 2018 22:03

  124.  8 kadının 6 ayda kullanacağı fondoten miktarını tek seferde yüzüne süren koca yürekli youtuber. Bana izlerken fenalık geliyor yeminle. Onun sürdüğü fondoten miktarıyla ben odamı komple boyayabilirim. 

  14 ağustos 2018 17:30

  123. Yüzüne yoğun fondötenler sürmesini izlemek bende asmr etkisi yaratıyor. Makyajlarıyla pek ilgilenmiyorum sadece süngeriyle yüzünü boş bir kanvasa dönüştürmesini izlemekten aşırı zevk alıyorum. Pürüzsüz, porselen görüntü yakışıyor bence kendisine. Kişiliği hakkında nötrüm çoğu makyaj kanalından çok daha güzel ve akıcı konuştuğu için rahatsız olmuyorum bazı aşırı davranışlarından. Bir keresinde bir fondöteni gerçekten 24 saat kalıyor mu diye test etmişti tüm gününü vloglamıştı atlayarak izlemiştim ama ilginç ve bilgilendirici bir videoydu bence. En azından çabalayan üreten biri.

  tanım:yüzüne Çok çok fazla ürün kullanan, o ışıklarda çok güzel dursa da gerçekte yüzünün nasıl durduğunu merak ettiğim youtuber.

  14 ağustos 2018 15:26

  122. "dar alanda kısa paslaşmalar(gizlinot: göz kapağı? asdf)" konusunda başarılı bulsam da "o akdar ürüne bana sürsen ben de bir şeye benzerim" diye düşündüğüm için ilgi çekici bulmuyorum. kat kat ürün ruhumu daraltıyor.

  14 ağustos 2018 12:03