girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (134)
  • medya (2)

134. makyaj tarzı bana hitap etmese de çalışkanlığını en takdir ettiğim youtuberlardan. son birkaç ayda erkek arkadaşından ayrıldı, kanser hastası olan küçük erkek kardeşini kaybetti ve buna rağmen çalışmaya devam etti.

son zamanlarda maybelline'in kanalında asla kullanmadığı ürünleri övmesinden ve genel olarak dürüst incelemeler yapmamasından dolayı eleştriliyor ama benim gözümde bunlara rağmen yeteneği tartışılmaz.

youtube bir gün bitse bile hayatına devam edebilecek sayılı insandan biri. böyle olmayan biri için (bkz: danla bilic).

25 eylül 18:30

133. (link: https://www.youtube.com/watch?v=7EkTq7MQkzs göz kapaklarına bulutlar yaptığı makyaj)a bayıldım! gerçek hayatta böyle bir makyaj görsem tüm gün gözlerimi alamam sanırım, "nasıl yapmış, ne güzel yaa" diye düşünür bakar dururdum :)

24 ağustos 22:03

132.  8 kadının 6 ayda kullanacağı fondoten miktarını tek seferde yüzüne süren koca yürekli youtuber. Bana izlerken fenalık geliyor yeminle. Onun sürdüğü fondoten miktarıyla ben odamı komple boyayabilirim. 

14 ağustos 17:30


131. Yüzüne yoğun fondötenler sürmesini izlemek bende asmr etkisi yaratıyor. Makyajlarıyla pek ilgilenmiyorum sadece süngeriyle yüzünü boş bir kanvasa dönüştürmesini izlemekten aşırı zevk alıyorum. Pürüzsüz, porselen görüntü yakışıyor bence kendisine. Kişiliği hakkında nötrüm çoğu makyaj kanalından çok daha güzel ve akıcı konuştuğu için rahatsız olmuyorum bazı aşırı davranışlarından. Bir keresinde bir fondöteni gerçekten 24 saat kalıyor mu diye test etmişti tüm gününü vloglamıştı atlayarak izlemiştim ama ilginç ve bilgilendirici bir videoydu bence. En azından çabalayan üreten biri.

tanım:yüzüne Çok çok fazla ürün kullanan, o ışıklarda çok güzel dursa da gerçekte yüzünün nasıl durduğunu merak ettiğim youtuber.

14 ağustos 15:26

130. "dar alanda kısa paslaşmalar(gizlinot: göz kapağı? asdf)" konusunda başarılı bulsam da "o akdar ürüne bana sürsen ben de bir şeye benzerim" diye düşündüğüm için ilgi çekici bulmuyorum. kat kat ürün ruhumu daraltıyor.

14 ağustos 12:03

129. O küçücük gözlerine nasıl öyle makyajlar yapabildiğini anlamadığım youtuber. Bende onunkinin 2 katı kadar göz var ama öyle makyajlar yapamıyorum. 

Başarısının sırrını da anlamış değilim. Belki ilklerden olması, belki evin duvarını boyarcasına makyaj yapması... ama rakamlara bakınca çok başarılı. 10 milyon abonesi var, 27374 tane cartier bilekliği var :D 

fakat o kadar fazla miktarda ürün kullanması ruhumu boğduğu için izleyemiyorum resmen.

14 ağustos 11:38

128. overrated. tam olarak bu. yaptığı makyajları da tipini de konuşmasını da sevmiyorum. bana hiçbir şey katabilecek bir youtuber değil. keşke suratına badana yaparmışçasına herşeyi boca etmesen...

14 ağustos 11:13


127. ya bakın mezun olabilmek için çırpınıyoruz,ders çalışıyoruz gecemizi gündüzümüze katıyoruz fakat bu kadın çok çok ağır makyajlar yaparak dünyanın parasını götürüyor.yaklaşık bir senedir kendisini izlemiyorum bu sebeplerden ayrıca her ürünü bolca bolca kullanması bana müsriflik gibi geliyor ve güzel durmuyor.seni ve o saçma çığlıklarını hiç sevmiyorum nikkie

14 ağustos 09:52

126. Hep takılarını, aksesuarlarını aliexpress ürünlerine benzetirdim, geçen gün youtuberların lüks yaşamları gibi bir dedikodu videosunda takılarının en ucuzunun 30.000 dolardan başladığını görüp aşırı şaşırdım, birçok arabasından biri de bentley'di. Youtube'dan bu kadar kazanılabileceği hiç tahmin etmezdim.

13 ağustos 18:29 14 ağustos 09:43

125. izlemeyi en sevdiğim youtuberlardan biri. hem çok yaratıcı göz makyajları yapıyor, hem renkleri çok güzel kullanıyor hem de çok komik ve eğlenceli bir insan bence. makyaj tarzlarımız hiç uyuşmasa da tekniğini izlemenin de bana bir şeyler kattığını düşünüyorum. makeup therapy isimli son videosunda ise 2,5 yıldır kanser olan kardeşini kaybettiğini söyledi, anlatırken etkilendim ve üzüldüm gerçekten. kardeşinin kanalıyla çok ilgilendiğinden ve destek olduğundan, cenazesinde havaya balon uçururken de 10 milyon aboneye ulaştığından bahsetmiş.

14 haziran 22:17