yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (2)

  28. kendisini severek takip ederdim. olmazsa olmaz değil tabi ama ilk günlerinden beri takip ediyordum. duygusal bağ var sanırım (gizlinot: gfdgfdgfdhdf)

  geçen hafta storiesinde 'gözlüklerimi çok soruyorsunuz ahanda buradan alıyorum' diyip nişantaşı vakkonun oradaki seyyar gözlükçüyü göstermişti. kendime gelemiyorum o zamandan beri. hani aksesuar olarak kullanırsın cidden anlarım ama baya baya gözüne takıyorsun ve çakma mı kullanıyorsun? gözlerine acıdım :(

  bu arada yanlış anlaşılmasın 'ayyy ezik çakma kullanıyor' asla değil. benimde çakma gözlüklerim var aksesuar olarak kullandığım. genelde kafama takıyorum taç gibi ya da fotoğraf çektirdiğimde takıyorum 2 dakika falan. sağlık açısından 2 tane orjinal gözlüğüm var. birini anneme verdim. diğerini de ben günlük kullanıyorum.

  bir de tavsiye ediyor şoktayım hala.

  23 nisan 11:31

  27. yapılan haksız eleştirilere üzüldüğüm ancak maalesef tüm bunları hakettiğini düşündüğüm blogger. her şeyden önce anneliğine saygım sonsuz. ancak birçok Türk blogger gibi o da reklam uğruna kendisini rezil etmiştir. eski bir blogger olmasına rağmen reklamdan başka elle tutulur bir içeriği yoktur. hal böyleyken biz senin önerdiğin ürüne nasıl güveneceğiz? blog okumaktan soğudum yeminle. artık biraz kendi çizgisi olan, maddi amaç gütmeyen bloglar okumak istiyoruz lütfen.

  22 ekim 2014 21:01

  26. instagramda bir çekiliş vardı namı olan bir kuaför ombre yapmak için üç kişiyi seçiyordu. bizim nimo da katılıp ne yazsa beğenirsiniz.beni seçerseniz arkamdan çok kişi gelir söyliim gibi birşey. yuuuh dedim bu kadar mı düştün neyi kullanıyorsun. artık yaptığı kutlamalarda falan reklamını yaptığı şeyleri milletten istediğini düşünüyorum.bak reklamını yaparım gönder gibisinden.birde hiç eleştiriye gelemiyor her şeyini paylaşıyorsun mutlaka aynı fikirde olmayan olacak. sanki tek sen çocuk büyütüyorsun.te Allah'ım ya .

  21 ekim 2014 21:12

  25. instagramında şöyle yazıyor; "bu sene #cinobaby senesi,. hesabımda bolca onu görebilirsiniz. bastan biline!" bu kadar atarlı ergen tavrı bir anneye yakışmıyor baştan biline!

  7 eylül 2014 11:14 7 eylül 2014 11:15

  24. her işi öyle sponsorlu ki, yaptığı at kuyruğu şampuanı çekilişinin yanına sponsorsuz diye belirtmeyi ihmal etmeyen bloggerımsı hanım. gerçekten belirtmese, ben cidden sponsorlu zannedecektim, öyle alışmışım ki reklamlı postlarına.

  29 ağustos 2014 15:52

  23. Eskiden severek güvenerek takip ettiğim sevdiğim bir blogger iken artık gözümde üzülerek söylüyorum ki buram buram reklam kokan samimiyetsiz bir bloggerdir. Benim anlamadığım bir insan bu kadar sosyal medyayla iç içeyken neden hiç eleştirileri kaldıramaz. Sosyal medyada her zaman iyi veya kötü eleştiriler olacaktır normali bu,kimse senin her yaptığına iyi diyemez ki bu dünyada binlerce farklı düşünce yapısında insan var.Ki yaptığı iş eleştiriye çok çok müsait ve ister " Meyve veren ağaç taslanır." mantığıyla, ister " Çekemiyorlar, bilmeden konuşuyorlar." mantığıyla hareket etsin. Burda yazılan en ufak eleştiriyi hemen paylaşıp destekçilerinin " Tu kaka onlar, sen iyisin." demelerini izlemesi çok absürt olgun bir bayan için. Hakarete varan bir şey yazılmadığı sürece böyle millete özel mesajla-ki beni en çok hayal kırıklığına uğratan kısım- ya da yazılanı paylaşmak yoluyla kişilere saldırıya geçmesi nedir Allah aşkına? Burada yazanlarda senin gibi günlük hayatta işi gücüyle ya da çocuğuyla hatta ikisi ile uğraşan kadınlar, kendisine eleştiri yaptılar diye takipçilerinin bu insanları hiç bilmeden etmeden saydırması hiç acımasızca değilmiş gibi sanki. Ne diyim üzüldüm böyle tepkilerine ve hayal kırıklığına uğrayarak takibi bıraktım.Bunlar da benim dusuncelerim olarak burda kalsin sozluk :)

  26 ağustos 2014 22:49 27 ağustos 2014 00:02

  22. Hala ne hakla kendini savunduğu bilinmeyendir. Yahu sana hediye edileni satmak zorunda mısın böyle bir düşünce var mı ya yok yetimlere gönderecekmiş. Yetimleri böyle bir çirkinliğe alet etmeseydin keşke. Serzenişli postunun altında bi yorumlar bilmem neler valla tahammül edemiyorum bu insanlar nasıl böyle kör olabiliyorlar

  26 ağustos 2014 13:05

  21. mac bana da ruj gönderse de satıp bağış yapsam dedirten blogger. inan yoksa aklıma gelmemişti bağış yapmak. ya bi iki dakika durun da güldürmeyin bari

  26 ağustos 2014 12:53

  20. http://instagram.com/p/sIlRuAPWNC/?modal=true

  bu samimiyetsizlik mide bulandırıyor.

  ''Cok yaygara yapmak, gostermek, dillendirmek hosuna gitmez. Duzenli olarak yardimda bulundugum bir iki yetim bebek var. Satistan gelenler ona gidecektir. Bazi platformlarda olumsuz yorumlar yazilmis. Keske bu kadar acimasiz olmasak. Gordugumuz gibi olmayabilir her sey. Buz daginin gorunmeyen kismini hesap etmiyoruz. Boyle dillendirince yardiminda bir anlami kalmiyor ya, zorla soyletiyorlar insana.'' demiş nimo stylo.

  evet canım bedava gelen ürünü paraya çevirip yardım yapmak çok onurlu bir davranış gerçekten de. tüh bize bedava mac ruj gelince hiç böyle şeyleri düşünemiyoruz görüyor musun :( tesadüflere bak sen , hep yardımda kullanılıyor bu paralar. sanıyorum pr ürünü satmadan da yardım yapılabiliyor olması lazım ha ne dersiniz bloggerlar? neyse uzatmayacağım, kendi sevgi yumağı takipçilerinle bol reklamlı günler bol yardımlı satışlar sana. biz de süslülüğe acımasızlığa devam işte. boş zamanlarımız da ağaç taşlıyor acımasızlık yapıyoruz :) en iyi hep sizsiniz, eleştirenler hep kötü. aferin devam.

  26 ağustos 2014 12:42 26 ağustos 2014 12:46

  19. beklenen açıklaması bana da mesaj yoluyla ulaşan bloggerımsı. İnan mesaj atarak daha da itici oldun. İnandırıcı bulduğumu da söyleyemeyeceğim satış yapan blogger kılıfını da uydurur oldu. Kimsenin günahını almıyoruz sosyal mecrada iş yapıyorsunuz geleni gideni siz paylaşıyorsunuz biz görüyoruz. (yazar: asilem)'in yazdığı gibi olay firmanın sana tanıtasın diye gönderdiği üründen para elde etmeye çalışman.

  26 ağustos 2014 09:26