yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (59)
  • oylar (14)
  • medya (1)

  59. büyük umutlarla almıştım. bir kutuyu yeni bitirdim. düzenli olarak akşamları uyguladım. uyguladıktan sonra yapış yapiş kalıyor ve asla emilmiyor. temizlemiyor diyemem güzel de temizliyor aslında ama temiz hissettirmiyor. herhangi güzel bir toniği de düzenli kullansam aynı sonucu alırım gibi sanki

  27 mart 16:09

  58. Bir kutunun yarısını bitirdiğim, hergün kullanımda cildimde kırmızılıklara neden olan haftada iki üç kullanımda ise cildime iyi geldiğini hissettiren pedler. Bu yüzden arada kullanıyorum. Yeni aldığım zamanlarda hergün kullanınca iyi gelmemişti cildime, ben de uzun süre kullanmamıştım. Kutuyu açalı da altı ay olmak üzere galiba, haftada birkaç kullanımla son kullanma tarihine kadar bitmeyecek gibi görünüyor. Sıkıntı olur mu bu durumda onu da bilemiyorum. 

  3 şubat 11:45

  57. Daha geçen ay 69 liraya 2 al 1 öde kampanyası ile tanesi 35 liraya aldım,baktım 99 lira yapmışlar fiyatını. Artık hakikatten bıktım  herşeyin değişen fiyatları takip etmekten, artan fiyatlara şaşırmaktan. öf!

  3 şubat 02:26

  56. İndirimsiz 99 tl oluşuyla kalbimde kırılmadık yer bırakmamıştır.

  2 şubat 20:39

  55. Yağlı cilde sahibim. Alnımda kapalı komedonlar var. Bu ürünü 2 aydır düzenli kullanıyorum. Alnımda bulunan pürüzlere çok iyi geldi. Cildim de yağdan kaynaklı bir parlaklık olurdu. Bu ürün onun yerine cildime sağlıklı bir ışıltı verdi. İçerisinde 60 tane var, güncel fiyatı 70 tl. Daha iyi bir alternatif bulmadığım sürece almaya devam ederim.

  17 kasım 2018 20:28

  4

  54. Ne zamandır bu ürünü merak ediyorum ve nihayet yaklaşık 1 ay önce takasla elime geçti. Öncelikle ben hergün ve sabah kullanılması gerektiğini düşünmüyorum. Hergün kullanmak cildi hassaslaştırıyor ve kurutuyor sabah kullanmak ise güneş kremi kullansanız bile cilde asit sürdükten sonra dışarı çıkmak ne kadar mantıklı bilmiyorum. Haftada bi iki gün kullanınca da etkisini göremiyorum. O yüzden ben şöyle yapıyorum, bir kaç akşam üst üste kullanıp sonra bir kaç gün kullanmıyorum. Ben böyle kullanmayı daha sağlıklı ve etkili buldum.

  Etkisine gelecek olursak son derece beğendim ölü deriyi güzel temizlediğini düşünüyorum çünkü burnumdaki siyah noktalar ve yüzümdeki pürüzler gidiyor. Cildim daha canlı aydınlık ve pürüzsüz oluyor. Daha iyi bir ürün almazsam tekrar alabilirim.

  17 kasım 2018 11:46

  53. Bununla birlikte gece kullanım için olan Glycolic fix night pads'i her gün düzenli olarak kullandım. Sabah günlük olanını gece ise night pads'i.

  Karma bir cildim var yani T bölgem yağlı. Öğlene kadar alnım ve burnum yağdan parıl parıl olur normalde. Bu kadar yağdan dolayı da burnumdaki gözemekler biraz tıkalı. Ayrıca çok fazla olmasa da küçük küçük sivilceler suratımdan pek eksik olmaz.

  Yaklaşık 1 aylık düzenli kullanımın ardından yağlanma %80 e kadar azaldı. Nomalde öğlenleri yağdan geçilmeyen cildim sabahki ilk halinde duruyordu. Sivilcelerimden eser kalmadı. Ağdet olmadan önce mutlaka çıkanlar bile gitti. Gözeneklerimde temizlendi. Makyajsız dışarı çıkamazken makyajı tamamen kestim. Bu şekilde 2 ay daha kullanmaya devam ettim ve cildim aynı şekilde kaldı.

  Uzun lafın kısası bu üründen çok memnun kaldım. Bu aralar yüzüme lazer yaptırdığım için kullanamıyorum. Biraz eski haline döndü cildim ama en kısa zamanda yeniden başlayacağım kullanmaya.

  15 eylül 2018 12:24

  52. içinde %3 gibi bir miktarda glikolik asit bulunduran, cilde fiziksel soyulma sağlayan tek kullanımlık pamuklar. bir paketi yeni bitirdim. cildim karma, hassas ve bolca siyah noktam, tek tük sivilcem var. iki günde bir kullanmayı tercih ettim ben ama sanırım her gün kullanıma uygun bir ürün. ilk başlarda cildimi çok hassaslastirdi ve kusturdu. ama kullandıkça etkisini gördüm. yüzümün rengi açıldı, siyah nokta olusumum azaldı, ve sivilce lekelerim gözle görülür bir şekilde azaldı.

  17 ağustos 2018 00:39

  51. İçerisinde %2.8 glikolik asit bulunduran temizleme pedleri. Bitirdiğim gibi yorumumu paylaşmaya geldim. Yaklaşık bir buçuk ayda bitirdim kutuyu. Üniversite sınavına hazırlanıyordum, son zamanlarda stresten yanaklarımda çok fazla sivilce çıkmıştı. aynı zamanda düzgün beslenmemekten ve avene temizleyici jelden dolayı yüzüm kupkuruydu. Önce yüzüme çok hafif hafif sürerek başladım sivilceleri daha da tahriş etmemek için. 1-2 günde cildimin nem dengesi normale döndü(gizlinot: Avene cleanence jeli de bıraktım aynı zamanda), sivilcelerimin olmadığı yerler gerçekten çok güzel canlı duruyordu. Sivilcelerin sönmesine az etki etti ama lekelere gerçekten işe yaradı bende. Sebamedin temizleme jeliyle ve swiss nemlendirici kremiyle beraber 1 ay kadar düzenli kullanınca cildim ciddi anlamda düzeldi. Bazı günler sadece akşam bazı günler hem sabah hem akşam kullandım. Çok memnunum iyi ki almışım diye sevinirken bizim sonuçlar açıklandı. Tercih dönemi, hangi üniversiteyi seçeceğim diye yine strese girdim ve sivilcelerim tekrar çıktı. Rutinimi bozmadan devam etmeye çalıştım ama cildim alıştığı için sanırım hiçbir etkisi olmadı bu sefer. Cildimi çok fazla asitlere alıştırmak istemediğim için şimdilik yollarımızı ayırdık. Kışın daha az sıklıkta tekrar kullanmayı düşünüyorum.

  16 ağustos 2018 01:04

  50. çok övüldüğü için dayanamayıp ben de almıştım bu pedleri bir dönem. hem günlük olanını, hem de extreme olanını kullandım bir süre. maalesef bende olumlu bir etkisi olmadı.

  alın, çene ve yanaklarım inanılmaz kuru, burun çevrem ve göz altlarındaki yanak bölgem de gözenekli ve oldukça yağlı. ilk önce günlük olanla başlamıştım, geniş aralıklarla da extreme olanını denedim. nedense her kullandığımda cildimi yağlı yaptı ve gözeneklerimi genişletti. sabah uyandığımda nur topu gibi gözeneklerim oluyordu. alın bölgemde sivilce de çıkmaya başladı kullandıktan sonra. "belki cildin alışma sürecidir" diye bir süre kullanmaya devam ettim ama çok da korkmaya başladım. çünkü cildim eskisinden kötü haldeydi. 2 haftadan sonra bu olumsuz etkisi sürmeye devam ettiği için korktum ve tamamen kullanmayı bıraktım. devam etseydim cildim alışacak mıydı, yoksa suratımda kraterler mi oluşacaktı bilemiyorum.

  kişiden kişiye etkisinin nasıl bu kadar fark edebildiğini anlayamadığım bir üründür benim için.

  20 nisan 2018 14:55