2.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar ()
  • medya (1)

23. %4 glikolik asit içeren ama asitle yeni tanışan cildime bile hiç rahatsızlık vermeyen serum.

10 gündür serinin yüz temizleyicisi, scrub'ı ve dragons blood fix pedleriyle birlikte gece rutinime ekledim. Gün içinde güneşe maruz kalmayacağımdan emin olduğum günlerde gündüz de kullandığım oldu. Misler gibi turunç-greyfurt kokuyor. Kutusunda yazan pore minimazing etkisi gözle görülür şekilde bariz, aynaya baktığımda fark ediyorum. Burun kenarlarındaki gözeneklerimi küçülttü ve sıkılaştırdı. Ayrıca gün içinde burun bölgem çok yağlanırdı fakat bunu kullandığımdan beri bu yağlanma miktarı da azaldı. Tahrişe neden olmadı, hassasiyet yapmadı. Memnunum cidden

28 temmuz 15:06

1

22. Yarısına kadar kullandığım ancak hiçbir faydasını görmediğim için çöpe attığım bir ürün. Kokusu da çok kötü bana göre ve yüzde yapış yapış bir his bırakıyor.

25 nisan 15:21

1

21. normalde arada bir çenemde küçük sivilceler çıkarırım, karma ciltliyim zaten. onun dışında hayatımın hiçbir döneminde sivilce problemim olmadı. yüzümü aydınlatsın ve gözeneklerimi temizlesin diye kullanmaya başlamıştım. aman yarabbi suratımın her yerini koca koca kistik sivilceler bastı. üstelik pedle falan yüzümü alıştırarak kullandım süreci aynen anlatıldığı gibi yaptım direk yüzüme boca etmedim. o sivilceleri söndürene ve izlerini geçirene kadar ne çektiğimi bir ben bir allah bilir. ilk defa bir ürüne karşı çok yoğun bir nefretim gelişti. adını görünce sinirlerim oynuyor. lütfen dikkat edin, hatta bence sakın kullanmayın.

25 nisan 00:58


20. maalesef hiç bir işe yaramıyor ama inat ettim bitirdim.

24 nisan 18:08

19. suratımda kocaman kocaman sivilceler çıkardı. geçmesi için harcadığım emek, çaba, verdiğim paranın ziyan olması da cabası.

24 nisan 16:44

18. sürdükten sonra bıraktığı yapış yapış his nedeniyle sevemediğim ürün. karma cildimde sivilce problemi yaratmadı ama cildime temizleyici jel sürüp yıkamamışım gibi bir his yarattığından anlaşamadık.

12 mart 03:38

17. bunu bulmak için 2 ay peşinden koştum, büyük umutlarla kullanmaya başladım ancak fos :( pek bir etkisi yok, sadece sivilceleri biraz yakıyor o kadar. 

12 mart 00:46


16. Kullandığım dönemde normal olan cildimi karmaya çevirmiş, burnumda inanılmaz bir yağlanmaya sebep olmuş serumdur kendisi. Her cildin bir alışma süresi var diyerek yaklaşık bir hafta boyunca akşamları kullansam da hiçbir şekilde anlaşamadık. Cildim ürünü emmemekte diretince ve sabah uyandığımda emilen ürünün de cildim tarafından kusulduğunu görünce elimi sürmedim bir daha. Yapısı jel formda, şeffaf ve hafif bir kokusu var. Açıldıktan 6 ay sonra son kullanım tarihi geçiyor, dikkatli olmak gerek.

11 mart 09:56

15. Düzenli kullanımla extreme versiyonu hafif sivilce lekelerimi açtı.

22 şubat 01:06

14. bende sivilce çıkardı, geçer dedim kullanmaya devam ettim geçmedi, kendisiyle sonsuza dek vedalaştık.

11 şubat 19:42