yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (62)
  • oylar (14)
  • medya (2)
  5

  62. ilk görüşte aşk.

  ben tanecikli scrublardan hoşlanıyorum, içeriğinin ne kadar temiz olduğunu da çok takmıyorum diyorsanız bu sizin peelinginiz.

  nemli cilde, iyice masaj yaparak bütün yüzüme uyguladım. problemli bir t bölgem var özellikle oraya yoğunlaştım. sonuç; sürekli yüzüme dokunasım geliyor, pamuk bir cilt etkisi var gerçekten. rahatsız edici bir kokusu yok.

  yine tanecikli ve içeriği pek iyi olmayan st.ives kayısılı peelingim artık türkiyede hiç bir yerde bulunamadığı için (gizlinot: trendyoldakiler falan milattan kalma paketlemesinden belli) yeni favorim bu olucak galiba. markanın c vitaminli ve salisilik asitli scrubları da mevcutmuş denerim diye düşünüyorum.

  sivilcelenme gibi problemler yapabiliyormuş ben de henüz öyle bir etkisi olmadı olursa da mutlaka burayı güncellerim.

  not: asla online stoklara gelmiyordu, şu anda stokta var ve indirimde bakmak isteyenlere duyurulur.

  26 şubat 00:10 26 şubat 00:12

  2

  61. glikolik asit içeren peeling. yaklaşık 2 yada 3 kutu bitirdim. oldukça iri taneciklere sahip yoğun bir peeling. haftada bir ya da iki haftada bir duşta özellikle siyah noktaların olduğu bölgelere yoğunlaşarak uyguluyordum. cildi gerçekten derinlemesine temizliyor 9/10 diyebilirim temzilemesine.ölü derileri o kadar iyi temizliyordu ki cidim aydınlanıyordu. benim için en önemli eksisi paketin yarısından sonra cildim alışıyordu ve istediğim temizliği artık yakalamıyordum bu yüzden araya başka bir ürün koyarak ya da 3-4 haftada bir kullanarak bitiyordum. bir diğer eksisi ise içeriği çok da temiz olmayan içeriğe sahip. ben de son 3-4 aydır kullandığım ürünlerin içeriklerine bakmaya başladım. bu yüzden bitince tekrar satın almam.

  20 nisan 2020 14:04

  4

  60. Mart ayında indirimden 47 liraya almıştım. Unutmadığım zamanlarda haftada 2 -3 defa kullanıyorum. Özellikle banyodan sonra kullanmaya dikkat ediyorum. 

  Cildim karmadan yağlıya dönük. Hafif leke ve matlık problemim var. Ben herhangi sorun, sivilcelenme yaşamadım. Kokusu bence rahatsız edici ama bıraktığı his çok güzel. Sonrasında cildinizi yumuşacık yapıyor ve kurutmuyor. Burada değinilmiş evet tanecikleri çok iri ve sert. Ama küçük bir parça ve hafifçe masaj yeterli oluyor. Daha iyisini bulana kadar devam edeceğim şimdilik. 

  25 eylül 2019 18:14


  2

  59. Kylie jenner’ın bir aralar kullandığını iddia ettiği marka olduğu İçin ürüne şans vermek istedim. İçerisindeki partiküller çok büyük ve keskin dikkatli kullanmak lazım yüzünüzü çizmemesi mucize olur. Acı bir narenciye kokusu var krem kıvamında. Cildim kuru ve pütürlü. Düzenli kullansam da herhangi bir etkisini görmedim hatta cildimi çok kurutup pul pul döktü. Egzamaya yatkınsanız hassas veya kuru bir cildiniz varsa tahriş edecektir uzak durmanızı öneririm. Sivilce vs. Yapmadı bitene kadar duşta vücut peelingi olarak kullandım. Bir daha almam

  17 eylül 2019 08:35

  58. Yaklaşık bir aydır duşa girmeden önce yüzüme masaj yaparak uygulayıp 15 dk beklettikten sonra duşa giriyorum ve ılık suyla cildim yumuşar yumuşamaz yine masaj yaparak maskeyi çıkarıyorum. İlk kullanımda korkunç bir kistik sivilce çıkarmasına rağmen cildimin geri kalanında inanılmaz bir gelişme kaydetti. Zaten glikolik asitli ürünlerin ilk amacının cildi kusturmak olduğunu bildiğimden kullanmaya devam ettim. Sonraki kullanımlarımda öyle bir şey olmadı ve komedonlarımı azalttı. Face polish olarak çok güzel çalışan bir ürün. 

  3 mayıs 2019 01:17

  57. Dün bir arkadaşımda deneme fırsatım oldu. Tanecikleri alışık olduğum tanecikler gibi değil daha iri iriydi. Duruladıktan sonra normalde peelingin verdiği yumuşaklık hissini vermedi. Sonrasında cildimi güzelce nemlendirdim. Bu sabah biri çenemde diğeri alnımın ortasında olmak üzere iki tane ağrılı yumru gibi sivilceyle uyandım. Bilemiyorum ilk izlenimim bu şekilde. Tekrar denemeye cesaret edemiyorum. :(

  23 şubat 2019 18:39

  3

  56. Normal peelinglerden tek farkı daha agresif olması. Belkide düzenli kullanmadığım için bilemiyorum, işe yarayabilir içiriği nispeten güzel. Ben banyoma koydum ve aklıma heldikçe duşta uyguluyorum. Fazlaca bereketli 

  8 aralık 2018 15:09


  55. ilk girdimi bu peelinge yazayım o zaman ❤️

  Glikolik asitin etkisini merak ederek sepete atmıştım, kendisini 3 aydır haftada iki kez kullanıyorum. ilk denememde bir tanecik sivilce çıkarttı ama yılmadım kullanmaya devam ettim. duştan sonra burnuma ve gözeneklerimin mariana çukuru gibi olduğu yerlere uyguluyorum. gözeneklerimi aman aman temizlemese de sağladığı pürüzsüzlüğü sevdim.

  25 ağustos 2018 17:08 25 ağustos 2018 17:26

  54. Misler gibi greyfurt kokan ama çok iri taneli olan scrubtır kendisi. Haftada 1-2 kere geceleri cildime çok bastırmadan dairesel hareketlerle kullanıyorum. Aşırı büyük tanecikli olmasına rağmen çizmeden temizliyor fakat siyah noktalara pek etkisini görmedim. Kullandıktan çok kısa bir müddet sonra yüzümü incelediğimde siyah noktalar yerli yerinde görünüyor. Sırf bu olmasın diye dün gece aynanın dibinde durup özenle bütün siyah noktaları ovdum bu scrub ile ama yine hüsran. Tekrar alacağımı sanmıyorum artık.

  28 temmuz 2018 15:49

  4

  53. Çok büyük partikulleri olan bir ürün. bu nedenle Bunu sürüp yüzümü ovalamak yerine, yüzüme yayıp bir süre bekletiyorum. Yani dişimi fırçalamak, gargara yapmak için gereken süre kadar. Diğer türlü yüzü çizmemek mucize olur. Şeker gibi büyük ve sert ama asla erimeyen taneleri var. Haftada bir kullanıyorum. Atlamadan düzenli kullanırsam cilt yüzeyini daha bir pürüzsüz yapıyor. Bir de kokusu çok hoş.

  19 mayıs 2018 22:54