2.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (115)
  • oylar (7)
  • medya (3)

115. Tras sonrası kullandığım ürün, bunu kullanmayınca yüzümde bir iki gün boyunca geçmeyen kızarıklıklar oluşuyor. Cildi güzel nemlendiriyor ancak ciltte yağlılık hissi bırakıyor. Tras sonrası yüzde oluşan yanma, sızlama hissi bu ürünle birlikte çok hızlı geçiyor.

23 ekim 21:35

114. evet biliyorum bi dönemin makyaj bazı akımıydı geldi geçti.... ama ben bunu bazen nemlendirici losyon olarak kullanmaya başladım ve iyi geldiğini düşünüyorum.

şöyle ki, geçen gün peeling yapmıştım ve normalde peelingden sonra cildimi hep yoğun nemlendirmeye ya da kağıt maske yapmaya çalışırım. o gün ikisi için de bütün ürünlerim bitmişti ve kenarda boynu bükük duran aylardır kullanılmamış nivea balsamı gördüm. dedim ki o kadar yüzüme sürmüşlüğüm var zaten yatıştırıcı ve nemlendirici özelliği de var, içeriğine de ilk satırlara bi göz gezdirdim herhangi bi sıkıntı yok. sürdüm. sabah kalktım süslüler cildim berrak ve sağlıkla ışıldıyor. amman tannrımm didim! cildim gerçekten yatışmış ve az çok neme doymuştu. tabi sonrasında normal nemlendiricimi de uygulamıştım.

rutinime ekleyeceğimi sanmıyorum o biraz zor ama kuru hissettiğim günlerde ve haftada bi kaç gün uygulayacağım artık. artık bi rafta boynu bükük durmayacak :')

23 ekim 12:13

113. işim gereği sürekli traş olmam gerekiyor, her traş sonrası alkolsüz olanı kullanırım. hem cildi yatıştırmasını hem de verdiği nemi çok seviyorum.

19 ekim 15:48


112. tıraştan sonra cilde yumuşaklık ve ferahlık veren, hemen hemen her markette bulabildiğim traş sonrası balsamı. en iyi yaptığı şeylerden biri de jiletin keskin bir düzlem ile kesip zımpara haline getirdiği kılı da yumuşattığı için batık olmadan uzamasına yardımcı oluyor. o sebeple sadece yüzümde değil ki sakallı olduğumdan yüzümde pek sık kullanmıyorum, etek traşı sonrası da sürüyorum. ilk kullanımda sivilce yapmıştı sonra alıştı sanırım cildim.

9 ekim 09:46 22 ekim 18:11

111. bir zamanların efsane olmuş ve stoklarda bulunamayacak derecede talep edilir hale gelmiş makyaj bazı. (gizlinot: swh)

amacınız fondötenin ya da bb kremin kalıcılığını artırmak, cilde tam olarak yapışmasını sağlamaksa işe yarıyor gerçekten ve ben bu amaçla hala erkek kardeşimin şişesinden bir miktar kullanıyorum. ancak; kalıcılık artırmak haricinde hiçbir şekilde işe yaramayan; ince yapılı fondöten ya da bb kremlerin cilde oturmasını geciktiren ve bazen yamalanma yapan ve çoğu kadının hoşlanmayacağı şekilde erkek parfümü kokan bir ürün. çok uzun süreli kullanımda minik sivilcelere de yol açmıştı bende. arada bir eşinizden, sevgilinizden, babanızdan ya da erkek kardeşinizden aşırarak (gizlinot: swh) kullanmanızı, makyaj rutininize eklememenizi tavsiye ediyorum.

güncel fiyatı da indirimsiz 20 tl olmuş bu arada.

28 eylül 10:32 28 eylül 10:39

110. nikkietutorials sayesinde meşhur olan akımdır benim için o ana kadar hiç aklımdan bu ürünü kullanmak isteyeceğimi düşünmezdim. Eşim sürekli kullanırdı o ara bu ürünü denedim evet yapış yapış hissi nedeni ile ürünleri tutuyor. Bu nedenle bir baz olarak kullanılabilir ama bir dönemin akımıydı artık geldi geçti

28 ağustos 11:47

109. Makyaj bazı olarak bende hiçbir işe yaramamıştı. Hatta o kadar yapış yapış hissettiriyordu ki alerjik bir reaksiyon olmasa da kasiniyordum.

Kokusu çok güzel ama gerçekten traş sonrası bir cilt için uygun, bir kadın cildine gereksiz.

Sonuç : erkek arkadaşımın banyo dolabında tras sonrası kullanılmayı bekliyor.

28 ağustos 09:02 28 ağustos 09:02


4

108. bitmesine sevindiğim furya, bir ara bu ürünü erkeklerden daha fazla kullanıyordu kadınlar. mağazalarda kapış kapış gidiyordu. makyaj bazı olarak hala kullanmaya devam eden var mı bilmiyorum ama ben fondöteni bu bazın üzerine ne zaman sürsem ileriki saatlerde makyaj kusma problemi yaşamıştım.

28 ağustos 08:55

107. Olmasa da olur dediğimdir. Bu fiyata daha verimli baz alabilirdim. Bir arkadaşımla düğüne hazırlanırken çok övmüştü. O günkü ilk izlenim olumluydu. Makyajım çok daha iyi durmuştu. Ama alınca bir etkisini göremedim. Bir damla fazla sürseniz bile emilimi çok uzuyor. Bitirince yenisi almayacağım.Güzel nemlendirmesini ve güzel kokmasını seviyorum sadece.

4 haziran 00:48

106. İçinde silikon olduğunu öğrendikten sonra kullanmaktan vazgeçtiğim ürün, özellikle pütürlenmeye meyilli bir cildiniz varsa silikonun tetikleyici olduğunu düşünüyorum, onun dışında ürünün performansı iyiydi diyebilirim.

20 mayıs 04:18