4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (1)
  • medya (3)

37. benim gibi yağlı bir cilde sahip olanlara iyi geleceğini düşündüğüm ürün. Sabah uyandığımda yüzümde ilginç bir yağ yüzeyi birikiyor ve bu rahatsız edici hisse iyi gelen tek şey bu temizleme jeli oluyor. Ama paraben içeriyor.

18 mart 23:55

36. şehirlerarası bir otobus yolculuğundan sonra markete girip rastgele aldığım bir üründü. şimdi ikinci kutuyu yarıladım. ürün oldukça bereketli. ki ben avucumun içini ürünle dolduruyorum, ona rağmen 4 ayı bulmuştur bir kutunun bitmesi.

etkilerine gelecek olursak, o kadar az şey vaadediyor ve o kadar iyi sonuç veriyor ki, insan gerçekten hayret ediyor. hydra iq denilen bir teknolojiyle üretilmiş, minik toplar var içinde ve bunlar sıvıyı hapsediyor, cilde uyguladıktan sonra bir iki dakika bekletirseniz adeta botoks etkisi yapıyor, cildi dolgunlaştırıyor. evet geçici bir durum, ama uzun vadeli kullanımda -mesela birinci kutuyu bitirdiğimde- gözeneklerimin neredeyse yok olduğunu farkettim. abartıyor muyum bilmiyorum ama sanki cildimin su ihtiyacını karşılıyor gibi hissediyorum. Cilt bakımımda ipek keseden sonra vazgeçilmezim oldu. bir de siyah noktalarım tamamen gitti diyebilirim, bunda ipek kesenin de etkisi olabilir ama ipek keseye 2-3 aydır başladım. düzenli kullanımda ben çok iyi etkilerini gördüm kısacası. tabi ki her cilt tipinde aynı sonucu vermeyebilir.

18 mart 21:27 18 mart 21:35

35. benim cildimde olumsuz bir etkiye neden olmadı fakat artı bir etkisi olmadığı ve kullanımı pek pratik gelmediği için artık kullanmıyorum. ve gerçekten bereketli bir ürün.

10 şubat 21:00


34. yüzü yağlı olanlar için bence güzel bir jel. makyajı gerçekten temizliyor ama yüzü çok yakıyor. benim cildim kuru, daha çok kuruttu ama sivilce vs yapmadı hatta sivilce çıkması gereken zamanlarda çıkmamasını bile sağladı. içeriği temiz olsaydı ve kurutmasaydı yolumuza devam ederdik ama bu şartlarda maalesef.

19 ocak 01:59

33. seviyorum 2 ve ya 3 cu deyim kuru ciltliyim hemde çok çok çok kuru her gün kullanabilceğim birşey değil zaten hergün makyaj yapmıyorum. İçindeki küçük beyaz tanecikleri seviyorum yüzüme sürdükten sonra da hemen yıkamıyorrum biraz bekletiyorum iyi oluyor temizliyor arındırıyor biraz da geriyor ama ben beklettiğim içindir haa bide unutmayım bence ve yine bence cildi beyazlatıyor :)

12 ocak 16:34

32. tatile gittiğim yerde farkettim ki temizleme jelimi unutmuşum, migrosta bunu bulunca alıyım dedim. Pek bir beklentim yoktu zaten, fena değil normal bir şekilde temizliyor. Bir daha almayı düşünmüyorum.indirimli alınabilir, niveanın köpük temizliyecilerinden daha iyi temizliyor.indirimsiz alınmaz(gizlinot: ben indirimsiz aldım, lanet olsun unutkanlık)

12 ocak 01:08

31. Bu jeli kardeşim almış, evde görünce ben de deneyeyim dedim. Ciltteki fazla sebumu alıyor, aşırı bir gerginlik kuruluk filan da yaratmıyor. Tanecikleri var yüzünüzde eriyip gidiyor. Ama benim bu jelde aklıma gelen ilk özellik ne diye sorarsanız o güzelim kokusu. Benim çok hoşuma gidiyor, daha küçükken de bir nivea jel kullanmıştım onu mu hatırlatıyor yoksa yine çocukluğumda duyduğum bir kokuyu mu bilmiyorum ama sebepsizce çocukluğuma götürüyor ve çok canlandırıcı bir koku. Paraben içeriyor, içeriğindeki diğer ürünler hakkında ise bir bilgim yok. 

12 aralık 2017 23:11


30. İlk kullandığım zamanlar kıymetini bilememişim. Aradan kaç temizleme jeli, köpüğü falan geçti ama. Aslında yıldızımız barışmıştı baya ama yeni ürünler deneme amacıyla kendisiyle yollarımızı ayırmıştık. Bir kere çok bereketli bir ürün. Her gün kullanmama rağmen bitmek bilmedi. Başlarda cildim kusmuştu bu ürünü kullanırken ama sonra alıştı. Ürünün arkasında vaatleri var. Gerçekten de hepsini yerine getiriyor. Derinlemesine temizliyor, aydınlık sağlıyor falan. Konjak süngeriyle kullanıyordum artıdan yüzümdeki küçük pütürler de gidiyordu. İndirimdeyken alabilirsiniz. Tek eksisi paraben içeriyordu. :(

8 temmuz 2017 17:30

29. ilk kullandığımda makyaj çıkarma amacıyla kullanmıştım, pek makyaj çıkarmalık bir ürün değilmiş. gözleri yakıyor.

gözlere değdirmediğiniz sürece fiyatına göre çok çok iyi bir ürün. yüzümün derinlemesine temizlendiğini hissedebiliyorum kullandıktan sonra, cildim nefes alıyor sanki. çok yoğun bir temizleme gerçekleştirdiği için günlük olarak kullanmayı pek tercih etmiyorum. ortalama 3 günde bir kullanıyorum. aldığım ilk şişeyi 5 aydır kullanıyorum ve 1 yılda bitiremeyeceğimi düşünüyorum. her gün kullansaydım biterdi belki.

bittiğinde tekrar alacağım bir ürün.

23 mayıs 2017 17:04

28. Cildi çok güzel temizleyen arındıran ama bir o kadar da kurutmayan en sevdiğim temizleme jelim.Farklı seyler denemek için neutregena hydro boost temizleme jelini almıştım ama ne yazık ki cildimi çok kuruttu ve niveanın verdiği temizlik hissini veremedi.Ayrıca indirimlerde 10 liraya kadar düşen fiyatıyla tam yedeklemelik.

11 mart 2017 18:22