nivea aqua sensation canlandırıcı temizleme jeli

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • oylar (0)
  • medya (3)

29. tatile gittiğim yerde farkettim ki temizleme jelimi unutmuşum, migrosta bunu bulunca alıyım dedim. Pek bir beklentim yoktu zaten, fena değil normal bir şekilde temizliyor. Bir daha almayı düşünmüyorum.indirimli alınabilir, niveanın köpük temizliyecilerinden daha iyi temizliyor.indirimsiz alınmaz(gizlinot: ben indirimsiz aldım, lanet olsun unutkanlık)

12 ocak 01:08

28. Bu jeli kardeşim almış, evde görünce ben de deneyeyim dedim. Ciltteki fazla sebumu alıyor, aşırı bir gerginlik kuruluk filan da yaratmıyor. Tanecikleri var yüzünüzde eriyip gidiyor. Ama benim bu jelde aklıma gelen ilk özellik ne diye sorarsanız o güzelim kokusu. Benim çok hoşuma gidiyor, daha küçükken de bir nivea jel kullanmıştım onu mu hatırlatıyor yoksa yine çocukluğumda duyduğum bir kokuyu mu bilmiyorum ama sebepsizce çocukluğuma götürüyor ve çok canlandırıcı bir koku. Paraben içeriyor, içeriğindeki diğer ürünler hakkında ise bir bilgim yok. 

12 aralık 2017 23:11

27. ilk kullandığımda makyaj çıkarma amacıyla kullanmıştım, pek makyaj çıkarmalık bir ürün değilmiş. gözleri yakıyor.

gözlere değdirmediğiniz sürece fiyatına göre çok çok iyi bir ürün. yüzümün derinlemesine temizlendiğini hissedebiliyorum kullandıktan sonra, cildim nefes alıyor sanki. çok yoğun bir temizleme gerçekleştirdiği için günlük olarak kullanmayı pek tercih etmiyorum. ortalama 3 günde bir kullanıyorum. aldığım ilk şişeyi 5 aydır kullanıyorum ve 1 yılda bitiremeyeceğimi düşünüyorum. her gün kullansaydım biterdi belki.

bittiğinde tekrar alacağım bir ürün.

23 mayıs 2017 17:04

26. İndirimde 9 tl gibi uygun bir fiyata geliyor.T bölgedesindeki yağlanmayı pek yok edemiyor ama cildi kurutmuyor,nemli bir his bırakıyor gerçekten.Kısacası yüzdeki kiri güzel temizlediğini düşünmesemde cildi kurutmadığı ve herhangi bir sivilceye sebep olmadığı için bir daha alabilirim dediğim bi ürün oldu benim için :)

4 şubat 2017 12:41


25. roaccutane tedavisi gördüğüm için hassaslaşan ve sürekli incelen cildime en az zararı veren yumuşacık temizleyici. temizleme gücünün mükemmel olduğunu düşünmüyorum ama diğer ürünlerden daha az zararlı olması kullanmama sebep oldu. 2 adet bitirdim. kendisiyle tek problemim beklediğinizden çok daha çabuk bitiyor olması. sizin cildiniz aşırı hassas değilse piyasada temizleyiciliği daha güçlü ürünler bulabileceğinizi düşünüyorum. garnier 3ü 1 arada gibi...

27 eylül 2016 19:35

24. benim kullanim rutinlerim geceleri ve makyajdan sonra. Jel yapisi eksi yon bana gore, cunku yuzde kopurmuyor istedigim kadar yuzumu 5 6 defa yikamam gerekiyor. Ama icindeki partikuller yuzumdeki tum yagi kiri alip goturuyor, burnumun ustundeki gozenekleri biraz yaksa da severek kullaniyorum

27 eylül 2016 19:31

23. indirimdeyken 12-13 tl gibi bir fiyata almıştım, güzel bir jel. makyajımı temizlerken de kullanıyorum yüzü temizliyor çünkü. gözleri yakıyor ama :')

23 eylül 2016 19:53

22. içinde suda hemen eriyen tanecikler bulunduran karma ve normal ciltler için uygun olduğu yazan yüz temizleme jeli. yüzüme sürüp hemen yıkamaya başlamadığımda aşırı bir yanma olmaya başladı, bu yüzden elimdeki bittiğinden beri kullanmıyorum yanmayı saymazsam cildime bi canlılık vermişti ve yağlanmayı almıştı (gizlinot: cildim karma yanaklarım çok hassas) makyajı da güzel temizliyor ama dediğim gibi yanma hissi yüzünden tavsiye etmiyorum. ben de bir daha almam

17 ağustos 2016 01:33 ed.13 ekim 2016 01:35

21. sözlük sayesinde edindiğim bir ürün. sabahları kalktığımda yüzümde oluşan yağı arındırmak için kullanıyorum ben. makyajı etkili şekilde çıkardığını vaad etmiş ama ben makyaj temizlemek için kullanmadım hiç bu ürünü. bence oldukça ferahlatıcı bir kokusu var, salatalık özlü ve sabun içermiyor. benim cildimi kesinlikle kurutmadı. uygun fiyatlı (gizlinot: 9.90 ) ve beklentimi karşıladı. bitince tekrar almayı düşünüyorum.

17 ağustos 2016 00:05

20. Derinlemesine temizlemeyen fakat cildi arındıran güzel bir ürün. Yine de stok yapmamak iyi olur çünkü iki adet almıştım ve ilkini yaklaşık bir senedir kullanmama rağmen bitiremedim. Üstelik neredeyse her gün yüzümü bu jelle yıkıyorum.

11 temmuz 2016 21:59