4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • oylar ()
  • medya (3)

46. Karma cildimde ne ürün kullansam pütürcük yapıyor. Yapmayan çok nadir ürün var ve bu da onlardan biri. Bir şişe kullandım çok beğendim. Hem güzel temizliyor hem de kurutmuyor. İkinci şişeyi alabilirim ama yeni ürünler denemek istiyorum :)

15 mayıs 03:13

45. Benim için tam bir yazlık yüz yıkama jeli kokusu cok ferah ayrıca yüzü germeden temizliyor. Bonus olarak sivilce yapmadı aynı serinin nemlemdiricisini de kullandım ama nemlendirmesi yeterli gelmedi.

13 mayıs 00:54

44. Yüz temizleme jeli arayışındayken buradaki güzel girdileri görüp bir ümitle koşup aldım, lakin zaten pürüzlü olan alnımdaki pürüzleri arttırdı. Belki bu ürünün suçu değildir bir de bırakıp bakayım dedim, pürüzler azaldı. Yani üzgünüm süslüler.

10 mayıs 18:44 13 mayıs 20:40


43. Yağlı ciltler için kesinlikle uygun bir jel.

5 mayıs 22:10

42. Yüzü rahatlatan bi ürün ve sanki deniz kokuyor

19 mart 15:58 22 mart 20:42

41. benim gibi yağlı bir cilde sahip olanlara iyi geleceğini düşündüğüm ürün. Sabah uyandığımda yüzümde ilginç bir yağ yüzeyi birikiyor ve bu rahatsız edici hisse iyi gelen tek şey bu temizleme jeli oluyor. Ama paraben içeriyor.

18 mart 23:55

40. şehirlerarası bir otobus yolculuğundan sonra markete girip rastgele aldığım bir üründü. şimdi ikinci kutuyu yarıladım. ürün oldukça bereketli. ki ben avucumun içini ürünle dolduruyorum, ona rağmen 4 ayı bulmuştur bir kutunun bitmesi.

etkilerine gelecek olursak, o kadar az şey vaadediyor ve o kadar iyi sonuç veriyor ki, insan gerçekten hayret ediyor. hydra iq denilen bir teknolojiyle üretilmiş, minik toplar var içinde ve bunlar sıvıyı hapsediyor, cilde uyguladıktan sonra bir iki dakika bekletirseniz adeta botoks etkisi yapıyor, cildi dolgunlaştırıyor. evet geçici bir durum, ama uzun vadeli kullanımda -mesela birinci kutuyu bitirdiğimde- gözeneklerimin neredeyse yok olduğunu farkettim. abartıyor muyum bilmiyorum ama sanki cildimin su ihtiyacını karşılıyor gibi hissediyorum. Cilt bakımımda ipek keseden sonra vazgeçilmezim oldu. bir de siyah noktalarım tamamen gitti diyebilirim, bunda ipek kesenin de etkisi olabilir ama ipek keseye 2-3 aydır başladım. düzenli kullanımda ben çok iyi etkilerini gördüm kısacası. tabi ki her cilt tipinde aynı sonucu vermeyebilir.

18 mart 21:27 18 mart 21:35


39. Düzenli kullanımla erkek arkadaşımın burnundaki devasa siyah noktaları bile temizledi.

14 şubat 14:21

38. benim cildimde olumsuz bir etkiye neden olmadı fakat artı bir etkisi olmadığı ve kullanımı pek pratik gelmediği için artık kullanmıyorum. ve gerçekten bereketli bir ürün.

10 şubat 21:00

37. Cildimi kurumadı iyi temizledi. İçindeki tanecikler yüzümü çizmedi. Başta bundan çekinmiştim . Normal bir temizleyici benim gözümde indirim de 12 TL ye almıştım. İndirimde şans verilebilir bir ürün benim için. Baya bereketli bir ürün bu arada.

3 şubat 19:32