yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (73)
  • oylar (27)
  • medya (3)
  5

  73. Kuru ciltli biri olarak diğer yüz temizleme jellerinden cildi daha kurutucu olduğunu düşünüyorum. Ama zaten her yıkama sonrasında yapılması gerektiği gibi cildi iyice nemlendirince sorun olacağını sanmıyorum. Yüzü çok başarılı temizlediğini ve yağlardan çok iyi arındırdığını gözlemliyorum. Kapak tasarımını çok zekice buluyorum, temizlemesi de kolay. Ben beğendiğim için yağlı ciltli olan erkek arkadaşıma verdim. Diğer yağlı ciltlilere de öneriyorum :)

  25 haziran 13:32

  2

  72. sürekli kullanımda cildimi ne yazık ki kurutan, bu yüzden de bitene kadar benim ara ara kullanabildiğim bir temizleyici. temizlemesi güzel ama ne zaman iki üç gün üst üste bu jeli kullansam cildimde gerilmeye neden oldu. sanıyorum içindeki minik partiküller yüzünden her cilt tipi için uygun bir temizleme jeli değil. gerçi sabun içermeyişi ve içinde salatalık özleri bulunması dolayısıyla başta hoşuma gitmişti. yalnız kullandıkça özellikle burun üstü ve yanak bölgemde kurulukla birlikte pullanmalara neden oldu. üzerindeki olsanız normal ve karma ciltlere uygun ibaresi sizi yanıltmasın. eğer her temizleyiciyle kolay kolay anlaşamayan karma da olsa hassas ve kurumaya meyilli bir cildiniz varsa satın alırken bence bir kere daha düşünün. bu jel benim uzun süre partikül içeren temizleyicilere uzak durmama neden olmuş bir üründür. benim cilt tipimdekiler için ancak belli günlerde, o da makyajınızı temizlemek için falan kullanılacak bir yapıya sahip. gıcır gıcır bir temizlik hissi eşittir gerim gerim gerilen bir cilt demek oluyor. tabii sonrasında da nemlendirme etkili tonikler ve gerçekten iyi nemlendiren kremlerle destekleyecek şekilde bir rutin oluşturmak gerek.

  29 mayıs 15:49

  5

  71. İndirimlerde stokladığım temizleme jeli. Cildimi kurutmadan çok iyi temizliyor. Kullandıktan sonra cildimi toniklediğimde pamukta kir görmüyorum. Satin almaya devam edeceğim bir ürün.

  28 mayıs 16:51


  2

  70. karma cildimde sivilcelenme yaptı. başka bir şeydendir diye kullanmaya devam ettim ancak sivilcelerim çıkmaya devam etti. başka bir ürüne geçince azaldı. yoksa bıraktığı his güzeldi. içeriği pek güzel değil paraben mevcut. tekrar almayacağım. duşta kullanıp bitirmeyi düşünüyorum

  28 mayıs 16:22

  4

  69. Gratiste kasa arkasında gördüğüm ve indirimde olduğunu görünce aldığım temizleme jeli. Kokusu rahatsız etmiyor. Suratımı çok kurutmadı. İçinde minik peeling tanecikleri var ama suratıma zarar vermedi. Suratıma çok iyi geldi. Ferahlık hissi veriyor. Suratınızın temizlendiğini hissediyorsunuz. Sivilce veya pütürler oluşturmadı, bu benim için en büyük artısı oldu. Sanırım bir daha bu ürünle devam edeceğim.

  18 mart 23:48

  68. bitmek bilmeyen temizleme jeli. cildim sıkıntılı bu yüzden fondöten sürmeden dışarıya çıkamıyorum. sanıyorum ki 4 aydır her gün kullanmama rağmen 4/1 ine anca ulaştım. temizlemesi güzel. tam bir fiyat performans ürünü. bittikçe alırım

  6 aralık 2019 16:35

  1

  67. yüzümde kocaman kocaman sivilceler çıkmasına neden olan temizleme jeli. yüzümü güzelce temizleyemediği gibi bir de sivilceler çıkardı. bir daha asla satın almayacağım bir ürün. yalnızca kokusu güzel. geriye kalan hiçbir özelliğini sevmedim.

  21 kasım 2019 11:42


  2

  66. yağlı bir cilde sahip olmama rağmen cildimi kurutuyor, burun bölgem pul pul oluyor bununla yıkayınca. çareyi her gün kullanmak yerine sadece duşta kullanmakta buldum. bitince yenisini almayı düşünmüyorum. 

  20 kasım 2019 12:33

  65. Geçen gün yüz yıkama jelim bitince uygun fiyatlı jel arayışına girmişken aldım. Son birkaç gündür kullanıyorum ve gayet memnunum. Suratı gıcır gıcır yapıp da kurutmuyor diğer sülfat içerikli jeller gibi. Yıkadıktan sonra haihf bir yumuşaklık ve temizlik hissi veriyor. Şuan için temizlemesinden memnunum. Zaten çok yoğun makyaj yapan bir insan değilim. Bb krem, far ve rimel üçlemesi şeklinde takıldığım için bana yeterli geldi. Ama cildi hassas birinde aynı etkiyi verir mi bilemiyorum,çünkü şansıma hassas ve alerjenik bir cilde sahip değilim.

  13 ekim 2019 14:53

  1

  64. daha bitmeden maalesef çöpe giden bir ürün olmuştu benim için. la roche posay'e geçmeden önce gözüme güzel gelen, içeriğini de beğendiğim birçok temizleme jelini deniyordum. bu ürünü de o zamanlar satın almıştım. ancak hiç memnun kalmadım. yüzümü tahriş etti, sivilcelenme yaptı ve makyajımı da çok iyi çıkarmadı.

  11 ekim 2019 10:14