yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  1.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (47)
  • oylar (9)
  • medya (2)

  1. Bugün Gratis indirimiyle 14 tl'ye aldığım, üzerinde yüz ve göz için kullanılabileceği ve hassas ciltlere uygun olduğu belirtilen, 200 ml'lik plastik şişede bb krem temizleme suyu.Elimde başka temizleyiciler olmasına rağmen sırf meraktan aldım, elimdekiler bitince kullanırım diyerek.

  Ürün ayrıca 5 etki bir arada diyerek şunları sıralamış: 1 arındırır, 2 temizler, 3 nemlendirir, 4 cilt kusurlarını azaltır, 5 cildi tekrar 5 bb kreme hazırlar. (gizlinot: içeriğinde de provitamin b5 olduğu yazıyor) bunları yapacağını sanmıyorum, bb kremimi derinlemesine temizlese benim için yeter, çünkü zaten makyaj temizleme sularını kullandıktan sonra üstünden yüz temizleme jeliyle geçiyorum (gizlinot: tekrar yıkamazsam rahat edemiyorum, ürünlerin üzerinde ovalamaya ve durulamaya gerek olmadığı söylense de) tabi bu 5 etkiyi gerçekleştirirse, pek sevilesi bir ürün olur ama kullanmadan bilemiyorum tabi; elimdekiler bitip de kullanınca yine bilgilendirme yaparım süslüler. (link: http://www.suslusozluk.net/g/nivea-bb-clean-g%C3%BCzelle%C5%9Ftiren-%26-bak%C4%B1m-yapan-temizleme-suyu/7631 kendileri ise şöyle bir şey), (link: http://www.suslusozluk.net/g/nivea-bb-clean-g%C3%BCzelle%C5%9Ftiren-%26-bak%C4%B1m-yapan-temizleme-suyu/7630# bu da ürünün arka yüzü)

  30 mayıs 2015 21:20 30 mayıs 2015 22:09

  2. İlk defa bugün kullandım. Watsons'tan indirimle 13 ya da 14 tl'ye almış annem. Sadece bb krem çıkartacağını düşünüp korkmuştum ama fondötenimi gayet güzel temizledi. Cildim hassastır ama herhangi bi sıkıntı yaşamadım hatta durulama ihtiyacı bile duymadım (evet zaten durulamaya gerek yok temizleme sularında ama ben yine de rahat edemediğim için yıkıyorum). Göz makyajımı da gayet iyi çıkardı, kirpiğim de dökülmedi (çok mutluyum). Bakım vaadi hakkında yorum yapamıcam sadece nemlendirdi diyebilirim. Bence bi şans vermenizi hakediyor.

  8 haziran 2015 16:24 ed.8 haziran 2015 16:45

  3. bb clean niveanın yeni ürünü 1 hafta önce deneme fırsatı buldum. tüm bb kremleri temizlemesi ve bb krem öncesi cildi bb kreme hazırlama amacıyla yapılmış aynı zamanda cilt bakımında da etkili bi şekilde yaparak daha bi güzel yapıyo.

  16 haziran 2015 12:48


  4. Şu kozmetik-bakım aleminde bugüne kadar duyduğum en saçma, en gereksiz ürün.

  Sırada ne var? Fondöten sürülecek günler için ayrı - bb krem tercih edilecek günler için ayrı diş fırçaları ve macunlar mı?

  makyajdan önce nemlendirici, sonra temizlemek için temizleme suyu-jeli varken böyle bir ürünün piyasaya çıkma nedeni "nasılsa alırlar" düşüncesinden başka bir şey değil bence.

  18 haziran 2015 15:48

  5. normalde niveanın çift fazlı göz makyaj temizleyicisini almaktı amacım lakin aynı fiyata hem yüz hem gözdeki makyajı da çıkardığı için bunu alıp kendimce bir çakallık yaptım.

  öncelikle akıl karıştırıcı bir ürün. bb krem temizlemek için üretilmesi olayı falan saçmalık çünkü tabi ki bb krem gibi yüze sürülen diğer tüm ürünleri de çıkartıyor.

  anlamadığım kısım bb kreme hazırlaması?! yok öyle bir şey. bildiğin temizleyici işte, garnier'nin temizleyici suyuyla hemen hemen aynı bence performansı. göz konusunda ise, iki üç pamukla hallettim ben eyeliner ve rimeli.

  özet olarak tam bir pazarlama stratejisi örneği. yalnızca güzel temizliyor, ucuz, etkili ve kurutmuyor. lenslerim gözümdeyken kullanmama rağmen (evet biraz allaha emanet yaşıyorum) gözlerimi yakmadı. alınabilir bir temizleyici.

  ne uzattım be.

  25 haziran 2015 00:08

  6. Varoluşunu sorguladığım ürün. Tek makyajını çıkarmak bence kolay bir şey. Bebek şampuanı ile cildimizi yıkadığımız zaman bile ürünün yarısı ciltten temizleniyor ve kalanı da sıradan bir makyaj temizleyici sayesinde (cilt özellikleri hesaba katılarak) arındırılıyor. Benim bildiğim makyaj temizlerken en uğraştırıcı kısım göz makyajı.

  Anlayamadım. Bence inanılmaz "ticari" bir ürün. Yukarıda da belirtildiği gibi tam bir pazarlama stratejisi. Zaten artık blogger/blogger'lara gönderilen tüm ürünlere şüpheyle yaklaşıyorum.

  29 haziran 2015 09:24

  7. Makyaj temizleme performansını beğendiğim, kullandıktan sonra ciltte hoş bir his bırakan nivea'nın çıkarttığı güzel ürün. Yalnız pazarlama stratejisi adına BB kelimesini kullanması saçmalık olmuş. Makyaja hazırlayan temizleme suyu mu olurmuş yahu. O halde ben cilt temizleme jeli ile yıkadığımda da hazırlanıyor ama bunu pazarlama imgesi olarak kullanmak neyin kafasıdır? Ama siz yine de bakmayın, kesinlikle denenmeli güzel bir ürün.

  19 ekim 2015 14:02


  8. Yüzümde yanma hissi oluşturan temizleyici bir daha alır mıyım? Almam

  23 ocak 2016 02:26

  9. watsons indiriminden 2 tanesini 18 liraya almış bulundum. yüz makyajı temizlemede iyi fakat göz makyajı temizlerken kullanıma pek uygun değil gibi biraz yanma yaptı.

  21 şubat 2016 15:43

  10. normal makyaj temizleme sularından hiçbir farklı olmayan ürün. Neden ayrıca bb diye ürün çıkartmışlar hiç anlamadım.

  22 şubat 2016 14:28 ed.24 şubat 2016 09:52